Skocz do zawartości
SkoczekPL

Tatuaż - masz to pokaż :)

Rekomendowane odpowiedzi

no właśniej ak to jest z 'włochami' ? przecież np. na nodze ma każdy (no każdy facet na pewno :p ) a jednak ludzie sobie robią ;)

do tatuażu i ja się przymierzam, i moja luba także, w tym roku myślę ;)

Przyznam że trochę cenami mnie przeraziliście (dobra - luft mnie przeraził - 400€/h ? no 200-400zł jeszcze spoko, ale 400€ ? ouch.gif )

Zastanawiam się jak jest np. z figurami geometrycznymi - bo o ile jakiś rysunek, czy wytatuowane zdjęcie trochę się rozciągnie w prawo, po skosie czy w lewo razem ze skórą i myślę że to może pozostać niezauważone, o tyle np. długa prosta kreska - czy to przez całą nogę, rękę, kregosłup jak np. naciągnie się trochę w jedną czy drugą stronę - to już będzie razić ... :/

ktoś pare stron wcześniej podał linka do coverów - te zakrywane strasznie jakieś takie wyblakłe (jak chce się je zakryć to akurat dobrze) ale tak normalnie - to aż tak bledną po paru latach ?

przyznam że nie zamierzamy rezygnować z opalania, morskich kąpieli po zrobieniu tatuażu (wiadomo - pare miesięcy przerwy na zagojenie - spoko, ale nie reszta życia), ale jak to ma aż tak zniszczyć tatooo, to troche ..wacko.gif

co myślę o tatuażach - każdy niech sobie robi co chce, gdzie chce, po co chce, jego sprawa, z tym że jeśli gorszy, krepuje, nie daj Boże obraża (np. swastyki etc) tym innym, to nie ma mojego mówiąc grzecznie - poparcia.

myślę że tatuaż - to co sobie tatuujesz i gdzie - powinien wynikać z tego co siedzi człowiekowi w głowie. Jeśli ktoś tatuuje sobie motylka, to wiadomo o co chodzi, jeśli ktoś tatuuje sobie krzyżyk - wiadomo o co chodzi, logo klubu sportowego - wiadomo o co chodzi itd.

generalnie - peace :)

luft - Naprawdę aż tak większe ryzyko hmm 'zakażenia' (?) na konwencjach przy robieniu tatuażu w porównaniu do warunków w salonie ?

myślę że takie imprezy to okazja spotkać naprawdę artystę który ma umiejętności zrobić coś za***iście ;)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny w Krakowie: (dajmy projekt na ramię)

najpopularniejszy Kult - za sesje kosi 500-600 zł (trzeba zazwyczaj 2 sesje)

Jest kilka miejsc gdzie mozna dobrze i za ok 700 zł zrobic całość (bez znaczenia czy 1 czy 2 sesje)

Wzorek na stopie typu gwiazdki 200-250 zł - niby banalna rzecz ale kreski proste to jest trudna sprawa, to łatwo zespuć, wiec geometria tez warta swej ceny, jesli ktos jest w tym dobry. To samo tyczy sie portretów, w szczególności kolą mnie twarze zwierząt np. wielki majestatyczny i popularny tygrys na cale ramie ktoremu jednak nie wyszly oczy czy nos i reka zamiast wygladac imponująco jak wlasciciel staje sie karykaturą :)

Konwenty sa nierzadko jedyna okazja spotkania, czy umowienia sie z artysta ze swiata na zrobienie wymarzonego tatoo. W takich wypadkach warto, ale jesli zjawimy sie na konwencie i chcemy cos zrobic pod wplywem impulsu to miejmy swiadomosc, ze w trakcie robienia nam dziarki przejdzie obok nas 300-1000 osob, ktore z bliska beda chcialy zobaczyc, zrobic zdjęcie. Czlowiek w trakcie traci nie tak mało krwi, spora czesc ciala staje sie zywa rana, ktora zainfekowana choc troche gorzej sie goi, narażona jest na strupy a one na blizne, wyplowienie koloru w danym miejscu. Co do ceny robienia dziarki na konwencie: wlasnego projektu raczej nie zrobicie taniej niz w salonie, narzucony wzór mozecie miec nieraz za darmo, ale to raczej dla osoby z "kręgu" niz absolutnego świeżaka.

p.s.

Scenka z Kultu sprzed 3 tygodni: wchodzi gosc, gada z kobieta na konsultacji /wzór, termin, cena/. Zajawiony nie słuchając za bardzo -mówi do kobiety, dobra dobra byle to było do tygodnia bo za kilka dni jade na wakacje do Egiptu. Kobieta odpowiada bez zainteresowania - ok, da się zrobić!

:wallbash:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirou: nie bledna tak bardzo. Najstarszy mam juz z 12 lat i zbladl moze 15% max. Najlepiej przejsc sie do studia i pogadac. Ja akurat mialem swietne doswiadczenie z tymi ludzmi:

Juniorink

PS: 100% zgadzam sie z Luftem. Na konwencie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udzielam się nadto w sparawach forum ale.... każdy temat mały lub nie, potrafi być spartolony na maxa. zadziwiające ilości wylewanego jadu i niechęci do innych niż ogólnie przyjęte tzw "normy społeczne". fajne jest to, że osoba, która nie ma np tatuażu wypisuje się na temat bólu, strupów itp. przeżyj to sam i sie wypowiedz. tatoo tak jak aborcja i legalizacja związków różnej orientacji sexualnej zawsze będzie kwestią sporów. tacy są ludzie i nic tego nie zmieni. szkoda, że ci co stoją po jednej stronie barykady strasznie chcą sprostować innych, tych niepoprawnych. mo tatuaż jest dla mnie i nie mam ochoty wyskakiwać z nim na każde zawołanie,żeby komuś coś udowodnić.kto ma zrobić i tak sobie zrobi, kto nie to nie. popatrzcie sobie chociażby na to tworzy choćby jaromir ze studia sid tatoo. lub hamer z płocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gocha :clap: and "+"


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuujcie, fajny temat się zrobił, a wszelkiego rodzaju krzykaczy, pieniaczy, nawracaczy i głosicieli jedynie słusznych teorii o tatoo zapraszam tu :)http://nano-reef.pl/topic/36771-tatoo-fight/

Pozdrawiam

seb

ps. a co do studiów tatuażu to mnie jak do tej pory na kolana powaliło i zdeklasowało konkurencję to... http://www.niuanstattoo.pl/


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne jest to, że osoba, która nie ma np tatuażu wypisuje się na temat bólu, strupów itp. przeżyj to sam i sie wypowiedz.

w tym miejscu moze pijesz do mnie :) Nie mam tatuażu, ale od dawna jestem blisko dźwieku maszynki, dostrzegam euforie, ból, ekscytacje, to co przed i po, emocje, grymasy rysujące się na twarzach, satysfakcja.

Nie jestem wyjęty świeżo z pudełka i pojęcie bólu znam pod różnymi postaciami (m.in pół zdartego boku, osocze, wyjmowanie drzazg z brzucha wielkosci zapałek, niezliczona ilość szwów) . Obiecuję jednak, że na temat bólu porodowego* wypowiadac sie jednak nie bede, to przekracza moją fizyczność :D

*(pomimo 2 lat robienia zdjęć na porodówce)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

jak dla mnie bomba :) lewą rękę mam wolną i ma być kiedyś docelowo w zwierzakach - temacik morski wezmę napewno pod uwagę :thumbup::)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten jest lipa... :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to cos mozna jeszcze nazwac kobieta :0


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, koleżanki. Z okazji dnia kobiet postanowiłem pochwalić się dziarami które zrobiłem sobie po obejrzeniu "Gdzie jest Nemo?" Bardzo wstrząsną mną ten film. Ryczałem całą noc a rano wziąłem gwoździa i wydziargałem sobie to:

f82a5237111611106.jpg


akwariatlogo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka ma w bloku przyjemnego sasiada, starszego pana, "na stanowisku", kolo szczesciedziesiatki, dwojka dzieci.

Kiedys w lecie byl upal, spotkala go gdy wysiadal ze swojego samochodu i razem idac do klatki schodowej zapytala, czy mu nigdy nie jest goraco, bo zawsze ma dlugi rekaw ? On odpowiedzial; wie pani, troche sie wstydze. Z okazji zakonczenia podstawowki, chcielismy z kolegami to jakos uczcic i poszlismy zrobic sobie tatuaze. Ja mam dwa, po jednym na kazdym przedramieniu;

na lewym Kaczor Donald a na prawym Myszka Miki. Kolezanka parsknela smiechem, ale to byla prawda.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka ma w bloku przyjemnego sasiada, starszego pana, "na stanowisku", kolo szczesciedziesiatki, dwojka dzieci.

Kiedys w lecie byl upal, spotkala go gdy wysiadal ze swojego samochodu i razem idac do klatki schodowej zapytala, czy mu nigdy nie jest goraco, bo zawsze ma dlugi rekaw ? On odpowiedzial; wie pani, troche sie wstydze. Z okazji zakonczenia podstawowki, chcielismy z kolegami to jakos uczcic i poszlismy zrobic sobie tatuaze. Ja mam dwa, po jednym na kazdym przedramieniu;

na lewym Kaczor Donald a na prawym Myszka Miki. Kolezanka parsknela smiechem, ale to byla prawda.

...eee,myslalem Stani ze w tym temacie pochwalisz sie swoimi tatuazami...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałbym do pokazania fajną fotkę dziary rekina, ale niestety jego paszcza tkwi w ciemnym kobiecym zakamarku :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c61802886f437d3da5ad03f214b0aae8.jpeg?1336907912

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tatuaż to drobniutki. Np.: pare gwiazdek za uchem albo wstążki pod pośladkami. Szczególnie u dziewczyn. Niekiedy mi po głowie chodzi pomysł aby w małowidocznym miejscu zrobić sobie czarnego iksa, takie naznaczenie.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

576925_10150966599964161_2076992115_n.jpg

jak na zywo spotkam sie z jedna kolezanka to cykne jej fote ... z tyłu strzeliła sobie meduzy


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam dziarki , już kilka lat ,nie boli ,ale jak zrobisz jeden to będziesz chciał drugi i następny ,to się sprawdza :coffee:

i się stało znowu ,zrobiłem 3 dziarki ,to wciaga :thumbup:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i się stało znowu ,zrobiłem 3 dziarki ,to wciaga :thumbup:

no to Marek - czekamy na fotki!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft nie lubie się afiszować ,ale masz dzisiaj urodziny wiec zapodam moje dziarki

te kolorowe to teraz robione tz.w tym roku ,a te inne to długa historia ,mam zamiar całą rękę wydziarać ,ale powoli może po wakacjach

Edytowane przez MAREK75 (wyświetl historię edycji)

4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Lufcie masz i prezent ode mnie

post-6697-0-16362800-1340126632_thumb.jpg


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
526114_329349147139901_1398050712_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.