Skocz do zawartości
grzegorz.p

cykl DZIKIE KARAIBY

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich "posolonych" ,w srodku tego tygodnia rozpoczyna sie 4-ro odcinkowy serial DZIKIE KARAIBY -czesc pierwsza :sroda 28.09.2011 TVP 1.godz 12.50 ,czesc druga :czwartek TVP 1 godz 12.50 -dwojka juz zdecydowanie o karaibskich rafach ,co do pozostalych nie wiem kiedy beda,czy bedzie ktos nagrywal?,pora dosc "niecodzienna" :wallbash: ,pozdrawiam forumowiczow :welcome:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę archiwizował na płytę DVD :) nagrania zaprogramowane :D

a w piętek 3 część :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :welcome: ,mozliwosc nagrywania takich programow bezcenna,mi tylko pozostaje odkupienie od ktoregos z was kopi na dvd,oby jak najwiecej takich programow w tvp,pozdrawiam grzegorz :welcome:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mógłby powstać BBCreef oczywiście w HD :D czyli BBCreefHD :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 12:50 ostatni odcinek :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gupi odłączyłem dekoder od netu ;) hehehehe tak bym sobie nagrał a tak... to się dowiedziałem, że nie nagram i nie obejrzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś kto nagrał zgra na kompa i wrzuci na jakieś serwery tupu hotfile, fileserve itp? podepnie linki i było by wrecz rewelacyjnie obejrzeć wieczorami po pracy:)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nagrane na dysku USB podpiętym do tunera n-ki. Jeżeli ktoś mi napisze, jak mogę to zgrać na kompa, to bardzo chętnie to zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam trzeba placic za sciaganie czy jak ?? nigdy nie uzywalem chomika :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie trzeba płacić za ściąganie :)

ja mam darmowe punkty to zamieniam na transfer i teraz ściągam całą serię :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,czy mozna na tym "chomiku" z linka zobaczyc to online?-"bezposrednio",czy koniecznie trzeba sciagac na kompa?,kurcze jest tam dosc filmikow o ukochanej rafie :thumbsup:


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie da rady - trzeba to pobrać.

btw. rewelacyjna wstawka.

Dzięki wielkie!


c2d0c730ab6bf8d9d8206b7644a2c04cu768a676.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ponownie,prosze wytlumaczcie mi to "lopatologicznie" ,jak sie zabrac za to sciaganie?,czy te filmiki sa z polskim lektorem?,jakie programy musi miec komp w sobie aby dobrze to sciagnac?,moze mnie ktos oswiecic?,ja i moj komp nie jestesmy "zgrani" ze soba :lol: ,pozdrowka


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu zakładasz konto na chomiku płacisz 7 zeta za 5 Gb transferu i tyle ściągasz :)

albo czekasz na przesyłkę ode mnie to dostaniesz całą serię ;)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba założyć konto na chomiku i raczej smsmem wykupić transfer bo to przecież 13x 230mb. Nic nie należy instalować, ściągasz przez przegladarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ponownie,prosze wytlumaczcie mi to "lopatologicznie" ,jak sie zabrac za to sciaganie?,czy te filmiki sa z polskim lektorem?,jakie programy musi miec komp w sobie aby dobrze to sciagnac?,moze mnie ktos oswiecic?,ja i moj komp nie jestesmy "zgrani" ze soba :lol: ,pozdrowka

Musisz mieć konto na chomiku oraz wykupiony lub zdobyty transfer - można go kupić przez sms. Nie jest to droga sprawa, a portal jest naprawdę konkretny.

Po zalogowaniu masz możliwość ściągnięcia pliku, po każdym ściągnięciu wielkość pliku jest odejmowana od Twojego wykupionego transferu, i tak w kółko.

Wystarczą standardowe kodeki (np. k-lite codec pack) oraz jakiś player (WMP).

Filmy czyta Krysia:)


c2d0c730ab6bf8d9d8206b7644a2c04cu768a676.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie ale pozostałe rzeczy mam już nagrane z BBC HD :) dlatego czekam aż będę powtarzać morza i oceany by nagrać w HQ :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chomik zdecydowanie rewelacyjny :)

co do ściągania to polecam uzupełnić konto przelewem, wychodzi taniej za większe transfery...

miłego oglądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.