Skocz do zawartości
pa_blo

Multicontroller 7096

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś używa to na stronie Tunze:

http://www.tunze.com/software-download.html?&L=6&C=PL

jest nowy soft do kontrolera

Wersja 1.1.0.6 - od 01.08.2011 z następującymi nowościami:

Dalsze możliwości przy „pulse only”

„ramp” –Ustawienie opóźnionego startu poprzez spowolnienie obrotów. Powoduje cichy i oszczędny start pompy.

„Random flow” – przy aktywacji włącza się przypadkowa, zmienna częstość pulsacji w zakresie 0,05-3 s.

Dalsze możliwość przy „interval” i „sequential”

„min. flow for switched off pumps" – Pompy obiegowe nie są włączane i wyłączane naprzemiennie, lecz zmienia się ich wydajność między dowolnie wybraną jej wartością a minimalną wydajnością (30%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ściagnąłem już dawno ale za diabła nie moge z tym kontrolerem dojść do ładu. Nie chce się łączyć z kompem... próbowałem na kilku kompach i nic... Podejrzewam że problem moze być z tym że mam Windowsa 7... Czy ma ktoś podobny problem i wie co z tym fantem uczynić????

Jacek


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz do mnie to go zaprogramujemy na moim kompie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Ja to ściagnąłem już dawno ale za diabła nie moge z tym kontrolerem dojść do ładu. Nie chce się łączyć z kompem... próbowałem na kilku kompach i nic... Podejrzewam że problem moze być z tym że mam Windowsa 7... Czy ma ktoś podobny problem i wie co z tym fantem uczynić????

Jacek

a u mnie działa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie i zaproszenie, pewnie skorzystam, tyle że nie dociekłem kwintesecji probelmu.... chetnie Was nawiedze ale dalej nie wiem coo jest nei tak....

JAcek


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam win 7 i wszystko elegancko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat, może podpowiecie jak skłonić program do komunikacji z kontrolerem? Kombinuje i nic mi nie wychodzi...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Wojtek,nic się nie chwalisz,że masz nowy sprzęt.

pewnie skromność mu nie pozwala :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek dalej nie udało mi się połączyć, masz jakieś pomysły? :crybaby:


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Mareczku na Ciebie zawsze można liczyć.... :harhar:


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Darek dalej nie udało mi się połączyć, masz jakieś pomysły? :crybaby:

za "cienki" jestem z komputerów i tych całych "hec" z informatyką :wallbash:

jak masz jakiegoś informatyka pod ręka to podpytaj dlaczego komputer nie widzi nowego urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak jest ktoś potrafiący pomóc? jak narazie nie potrafie dojść dlaczego kontroler nie łączy sie z programem...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz komp? lapka czy stacjonarny? Stacjonarnego polecam podlaczyc z tylnych usb wejsc bo na pewno maja magistrale HUB 2.0. W lapku musisz wyprobowac kazde wejscie po kolei, bo mozliwe ze tylko jedno pracuje na 2.0, chyba ze masz tylko 1.x. czasem to jest problem z wykrywalnoscia urzadzenia.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soft uaktualniony zainstalowany, dalej brak połączenia. Jak podłączam? wkładam wtyczkę USB i odpalam program, nie działa więc wyjmuje wtyczkę USB i resetuje kompa następnie wkładam wtyczkę do kolejnego gniazda USB i odpalam program ale to nic nie daje... mam trzy gniazda USB . Komp to Asus K53S, system to windows7 po podłączeniu kabla USB wyskakuje komunikat ze nie może znalezc strownika do FT 232R USB UART Powiedzcie mi co robie zle? :question:


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście, tyle zachodu żeby odpalić jeden sterownik pomp... :thumbdown: no nic walcze dalej ale sukcesów nie bedzie :thumbsup:


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sciągnać ten sterownik do FT 232R USB UART - jes to sterownik do portu USB, dopóki nie zainstalujesz tego sterownika to ci nie zadziała bo nie masz portu przez który możesz się połączyć, wpisz w google: FT 232R USB UART drivers, potem sciągnij i instaluj.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja kiepsko szukam czy sterownik o którym piszecie jest dostępny tylko wyłącznie za pobraniem płatniego kodu? Musiał już ktoś go instalować? Szczerze powiem że gdybym wiedział że będzie z tym tyle problemu to kupił bym multikontroler 7095 masakra.... :realmad:


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna,gdzie jest wsparcie firmowe.Mam zamiar kupić z tej firmy sprzęt,ale może JVP będzie lepsze bo potem nie wydam miliona na psychoteraapeutę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.