Skocz do zawartości
pa_blo

Multicontroller 7096

Rekomendowane odpowiedzi

Wydasz Marku wydasz. Tak czy siaktongue.gif. Dopiero jak zmieniłem cyrkulację z 4 x AquaEl 10000 na Multicontroller 7095 + 2 x Tunze 6105 + 1 x 6205 to zobaczylem co to porządna cyrkulacja w akwathumbsup.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację zaraz będzie potrzebny psychofachowiec bo mnie coś trafi... Zgadzam się z Włodzimierzem jeszcze nie ustawiłem pomp tak jak bym chciał a już widze że nie ma co porównywać poprzednich pomp do Tunze...

Panowie skoro nie możecie mi pomóc to może ktoś jest w stanie potwierdzić że nie ma możliwości zainstalowania tego sterownika bez płatnego kodu? przynajmniej będe wiedział na czym stoje bo poszukiwania nie dają nic...


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skoro nie możecie mi pomóc to może ktoś jest w stanie potwierdzić że nie ma możliwości zainstalowania tego sterownika bez płatnego kodu? przynajmniej będe wiedział na czym stoje bo poszukiwania nie dają nic...

Jakiego płatnego kodu?!

Proszę - wrzuciłem sterownik tutaj http://www.sendspace.com/file/2j0d4h

Ściągnąłem go legalnie i bez żadnego kodu. Także do instalacji nie potrzeba żadnego kodu. 30 sekund i pozamiatane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Paweł wielkie dzięki za pomoc. Program działa i nawet mam nad nim kontrole... :p


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Program działa i nawet mam nad nim kontrole... :p

wreszcie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Paweł wielkie dzięki za pomoc. Program działa i nawet mam nad nim kontrole... :p

Teraz tylko ustawić pompy, wybrać i ustawić program :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Witam.

Dnia dzisiejszego stałem się szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu. Pobrałem ze strony Tunze to co trzeba i wielka d... Jest to upgreat do czegoś czego nie posiadam czyli programu. W przesyłce, która do mnie przyszłą nic nie znalazłem :) Czy może ktoś mi podesłać lub wskazać miejsce gdzie taki program pobiore. Upgread przebiega pomyślnie wszystko się instaluje poczym mam komunikat ażeby podpiąć kontroler poczekać 15s, zamknąć okienko i kliknąć na ikonę Tunze. Takowej nie posiadam. Myślałem, że to co na stronie wystarczy ale nie:)

Pozdrawiam.

Wszystko już ok. Instalowałem na innym profilu na kompie i tam nie widać a na Adminie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

znalezione w sieci :welcome:

"Cykl Storm" w kontrolerze 7096 opiera się na stałej i precyzyjne cyklu pracy pompy, która kontroluje wszystkie cztery wyjścia pompy przez pięć minut zgodnie z poniższym programem:

Pompa 1 -> 20 sekund

Pompy 2 -> 20 sekund

Pompa 3 -> 20 sekund

Pompa 4 -> 20 sekund

Pompy 1 +2 -> 20 sekund

Pompy 3 + 4 -> 20 sekund

Pompy 1 + 3 -> 20 sekund

Pompy 2 + 4 -> 20 sekund

Pompy 1 + 2 + 3 + 4 -> 20 sekund

Pompy 1 + 2 -> 30 sekund

Pompy 3 + 4 -> 30 sekund

Pompa 1 -> 10 sekund

Pompy 2 -> 10 sekund

Pompa 3 -> 10 sekund

Pompa 4 -> 10 sekund

Pompy 1 + 2 + 3 + 4 -> 20 sekund

:welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Wszystko już ok. Instalowałem na innym profilu na kompie i tam nie widać a na Adminie jest.

czyli działa :thumbsup::welcome:

Tunze7096.lang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat . Czy opcja sztorm zadziała jesli pompa jest podłączona do gniazda nr 4 i robi za wavebox ? W programie jest odhaczane 1 godzina ,1 dzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Odświeżę temat . Czy opcja sztorm zadziała jesli pompa jest podłączona do gniazda nr 4 i robi za wavebox ? W programie jest odhaczane 1 godzina ,1 dzień ?

nie zadziała jeśli uruchomiłeś/odchaczyłeś w programie funkcję waveboxa :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem , ale chciałem się upewnić. Czyli sztorm działa losowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Witam.

Na starym kompie wszystko było ok natomiast na nowym instaluje się jak trzeba, ale jak chce uruchomić program to wyskakuje okienko i nic nie moge kliknąć. Zamknąć też go nie można tylko przez menadżer zadań. Miał ktoś może taki przypadek i jakoś go rozwiązał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki system operacyjny?


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo :) Wyłączyłem wifi,odłączyłem moduł BT i zaczeło śmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Miałem tak samo :) Wyłączyłem wifi,odłączyłem moduł BT i zaczeło śmigać :)

U mnie też już działa. Wczoraj wyłączyłem BT bo miałem problem ze znalezieniem metisa i zaczeło działać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie jak ustawic multicontroller mam 2 pompy tunze i chce zeby dzialalo to na zasadzie wavebox jak ustawic to w tym programie co zaznaczyc i na ile ?


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Podłącz pomppy pod gniazdo 3, 4 odznacz w menu wavebox odznacz auto wciśnij start jak uzyskasz zadowalający efekt wciśnij stop potem zapisz do urządzeia i gotowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.