Skocz do zawartości
msciszarek

Kupię Rekina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak by co to jestem zainteresowany zakupem małego rekinka.


Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że offtopuję i wnikam ale............. do Reef Maxa ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) ale jak by co?

Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez marzy się zakup małego rekinka z wystającą płetwą nad wodą, a może kupie sobie małego wielorybka :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za chamstwo normalnie szlak mnie trafia chcesz rekina ,to porozmawiaj najpierw z ludzmi którzy mają i nie dają sobie rady bo ryba po prostu się męczy wiesz jaka temperatura jest mu potrzebna wielkość zbiornika min 8 000 lirów ,ja rozumiem że człowiek to największy samolub nie ma na co kasy wydać ,a tak zapomniałem że basen przed domem mozna wybudować z ścianą szklaną do pokoju, Panowie litości dla zwierząt rekiny i tak się nacierpią aby oddać swoje płetwy


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozdrabniasz, nie myślałeś nad czymś większym? :rofl:


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie @ msciszarek pewnie ma 11 lat i podzielił się z nami swoimi marzeniami a Wy już... pooglądał w Arkadach(galeria handlowa) rekiny i chciałby (jakby co) :D każdy by chciał(chociaż ja nie) ;D dla rozchmurzenia towarzystwa piosenka z rana! oczywiście w temacie :


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może niech zacznie od brzanki rekiniej :)


570 l, odpieniacz DIY, 2x120 W Led Erybkowe, sump w budowie, Profilux Plus II, 100 Kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu małe rekinki, idealne do reefmaxa! Wielkość do wyboru 5-15 cm.

Mogą być plastikowe, gumowe lub pluszowe!

Odmiany gumowe i plastikowe : Nie trzeba ich dokarmiać, wytrzymują bardzo wysokie jak i bardzo niskie temperatury, od -50 do ponad 100!

Odmiany pluszowe : uwaga ! HIT! nie wymagają wody w reefmaksie!

Aktualnie na stanie posiadam tylko pluszowe ale załatwie inne na zamówienie!

Polecam! :harhar:

plush-shark-toy-2fh59bl-321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@msciszarek, wczoraj pisałeś, że jesteś świeżak w temacie, odpalasz reefMAX'a a chciałbyś kupić rekinka, jakby co?!? Moim zdaniem kup sobie puszkę tuńzyka, mniejsze zło. Jeśli jesteś dzieckiem to będzie mi przykro, że tak głupim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rekin to metafora???? :rofl:


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ten rekin to kulinarnie/


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też wlać do reefmaxa kranówę bez soli i wpuścić jakieś ciekawe zbrojniki - część ludzi pewnie się nabierze, że to rekin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kulinarnie to chyba nie? :wallbash:


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dajcie mu spokój już, chyba zrozumiał o co biega:) W życiu trzeba mieć jakieś marzenia :thumbup: Po prostu nie ma takiej świadomości jak my (podobnie zresztą jak wielu ludzi)Jeżeli jest dzieckiem to nie "głupim" tylko zwyczajnym, jeżeli dorosłym to trochę gorzej i musi nadrobic zaległości z biologi ;)

Swoją drogą sporo "doświadczonych" akwarystów robi to samo kupując ryby, które skazane są na śmierć w akwarium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz w Krakowie to zapraszam do McDonalda na Matecznym tam fajny sobie plywa tylko zbiornik jest chyba pare litrow wiekszy od ReefMaxa :lol:


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wszystkie posty niepotrzebnie pisane ... trzeba przymrużyć oko i dać sobie spokój

Pozdrawiam


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj masz rekina za 2200 , mysle ze bedzie dobry

zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co nie którym żal d.... ściska.Nie pytałem się o opinie,do tego jest odpowiedni dział.Ale i tak pozdrawiam wszystich i życzę miłego dnia.


Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, myślę że źle zrozumiałeś wszystkie aluzje, wierz mi że nikomu tu żal d..py nie ściska, bo 99,9 % użytkownikó tego forum nie chce mieć rekina.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co nie którym żal d.... ściska.Nie pytałem się o opinie,do tego jest odpowiedni dział.Ale i tak pozdrawiam wszystich i życzę miłego dnia.

Witam,

Nie wiem gdzie sprzedaja rekiny. Wiem, ze koszt oscyluje w granicach 8k za sztuke. Mniemam, ze skoro zapytales o taka rybe masz adekwatne warunki do hodowlii.

W sprawie szczegolow proponuje rozmawiac ze Snocho, ma doswiadczenie.

Pzdr

Moonalisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie @ msciszarek pewnie ma 11 lat i podzielił się z nami swoimi marzeniami a Wy już...

Witam,

Nie jestem psychologiem, natomiast 11-letnie osoby nie wypowiadaja sie plynnie i zazwyczaj maja problemy z ortografia.

Pzdr

Moonalisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, styka tego pieniania.

Zamykam żeby więcej jadu nie poleciało ale.... faktycznie jak coś to puszka tuńczyka będzie ok i mi żal d.... ściśnie bo lubię tuńczyka.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.