Skocz do zawartości
Moonalisa

Przepraszam a nie powinienem..

Rekomendowane odpowiedzi

Niiiii - tak się zachowują... Polacy...

Szatan spotkał się ze Świętym Piotrem.

- No jak tam, diable, kotłowy interes?

- Oj, Piotrze, ciężki kawał chleba. Same kłopoty z Niemcami i Żydami.

- Jakie znowu kłopoty?

- A, Niemcy siedzą w tym kotle, po cichu się zorganizują i co rusz któregoś reszta wypycha z kotła i ganiać za nim po piekle trzeba.

- Aha. A Żydzi?

- No, oni to jednocześnie po kilkunastu uciekają, i weź ich goń w ciemnościach.

- No diable, ale jakoś nic o Polakach nie mówisz??

- Aaaa, z nimi spokój. Co jakiś do góry polezie, to ci z dołu za nogi go z powrotem ściągają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zalecam karmienie naszych zwierzątek niż trolli. PACYFA !


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

powoli zaczynam niektórych ogóle nie rozumieć - żenada :thumbdown:

p.s

Idę podpiąć z powrotem BK200 - po tuningu ;) od Darka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

obrzydziliście mi poranną kawę, :wallbash:

do piaskownicy i tam sobie sypać piaskiem po oczach :realmad:

ŻENADA I DZIECINADA

i tak się zachowują dorośli ? kulturalni ? ludzie ?

Dareku właśnie kawę piłem , monitor oplułem jak to przeczytałem z nerwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaluje Panie Seb, ze nie patrzy Pan troche poza biznes... i czubek nosa...

Powiem jedno, odkąd mam grypę to tak się nie uśmiałem :thumbsup: Ale urwał(a?) :thumbsup:

Ludzie, trochę więcej luzu :ice: Faktem jest to, że nasze ryby i korale rosną i nie boimy się dzielić porażkami, obsmarować anonimowo na forum to każdy może, tylko po co? :)B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Ant co się przejmujesz.Po prostu musi być zadyma tak mamy we krwi.Ja pamiętam jak się logowałem na NR i poznawałem morszczaków i tak mówię żonie ale zajebiści goście są z nich.

Teraz zaczynam zmieniać zdanie bo widzę że dużo pseudo morszczaków jest,zaśmiecają fora.

Jak w Polsce ma być dobrze??? Przemek zakłada forum (jeśli się mylę to proszę o poprawkę) paru moderatorów i administrator siedzą czytają starają się, budują tą stronę aby pomagać NAM ,a my niszczymy ich pracę głupimi beztreściwymi postami,obrzucamy się błotem itp.Chyba właściciel tej strony nie miał tego na myśli.Ach...szkoda pisać

:crybaby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Ant co się przejmujesz.Po prostu musi być zadyma tak mamy we krwi.Ja pamiętam jak się logowałem na NR i poznawałem morszczaków i tak mówię żonie ale zajebiści goście są z nich.

Teraz zaczynam zmieniać zdanie bo widzę że dużo pseudo morszczaków jest,zaśmiecają fora.

Jak w Polsce ma być dobrze??? Przemek zakłada forum (jeśli się mylę to proszę o poprawkę) paru moderatorów i administrator siedzą czytają starają się, budują tą stronę aby pomagać NAM ,a my niszczymy ich pracę głupimi beztreściwymi postami,obrzucamy się błotem itp.Chyba właściciel tej strony nie miał tego na myśli.Ach...szkoda pisać

:crybaby:

nie już spoko -się opanowałem ;)

rybkom dałem jeść

popatrzyłem na zbiornik i się uspokoiłem , przeszła mnie myśl ?

Czy my hodujemy ryby , czy one nas hodują ? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diter25 : "Seb według mnie jesteś obrzydliwie bogaty ale w wiedzę którą się nie dzielisz :unworthy:"

Może i gdzieś w tym zdaniu ditera25 kryje się prawda....... :yes.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rąbać kłótnie, rąbać waśnie, w siatę wygraliśmy właśnie :) Polska - Włochy 3:2 !!!! Pooolskaaaa, biało-czerwoniii!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm .. to ja ide mandaryna na patelnie wrzucić bo się stawia.

Moonalisa czy jak Ci tam zapraszam na kolacje.

A tak ogólnie to działania akwartystów przy szkodliwości człowieka na środowisko jest jak kropla w morzu. Jednocześnie poznawając ten świat coraz częściej udają sie sztuczne hodowle a to zdaje się na + ? :)


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morszczyzna po części jest jak wędkarstwo. To ludzie moczący kijki w wodzie najbardziej martwią się o to aby jeziora były czyste i były w nich ryby.

Zgadza się, przez nas też rafa cierpi jak napisał Camellot, ale chyba nie ma innej grupy tak przejmującymi się rafami jak ludzie którzy mieli okazję poznać kawałek rafy.

A co do całego teamtu:

69537-yoda-jest-rozczarowany-toba.gif


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ, ale Ty to Ty, a Monalisa to dama, myślę że napisal/a dokładnie to co chciał/a, tyle że efekt chyba nie zamierzony...

Pozdrawiam

seb

napisał to co chciał i efekt też uzyskał dokładnie taki jaki chciał

to jest tak jak ktoś sra wyżej niż dupe ma

jak jesteś takim miłośnikiem morskich zwierząt to zlikwiduj akwa bo każde jest za małe w porównaniem z oceanem

a, to że cie stać na 2000l to o niczym nie świadczy ,tylko o tym że w przypadku awarii szybciej odbudujesz system czy obsadę bo kasa niestety w tym pomaga ,a traktowanie ludzi z góry za to że maja mniejsze akawa i nieodpowiednią obsadę " według ciebie" jest nie halo. ogarnij się trochę !

" nie dzwoń, nie pisz ,nie wysyłaj sms ów "

- wszyscy będą zadowoleni


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pije kawe ,a tu taka zadyma ,nie rozumiem tego gościa co rozpoczoł temat ,dla mnie to jest forum dla ludzi którzy prowadzą solanki ,lecz jak ktoś ma kasy jak lodu ,to się w d*pie przewraca ,i się prz.......... la ,bo ten ma ładniejsze akwa ,prawda jest taka ,każdy może mieć co chce nawet rekina w 100l :whistle: fakt że to przesada z rekinem ,ale co go to interesuje ,seb jest pracownikiem i natym biznes polega żeby sprzedać towar ,a nie mówić ,nie tylko 1szt nemo do kostki bo litraż,2szt turbo itp. poprostu gość ma kompleksy ,ale co my tu możemy zrobić ,tylko Skoczek wykasuj ten temat i tyle i jakiś urlop by się przydał pozdrawiam morszczaków tych co już kilka lat siedzą codziennie


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham miasto Kraków!

mieszkam i urodziłem się w Warszawie... moja rodzina mieszka tu od wielu pokoleń! moja babcia wspominała wojnę, powstanie, żydowskie życie w stolicy przed wojną... moja żona jest z pochodzenia Czeszką...

wakacje spędzam w Polsce, dlatego, że to uwielbiam i uważam, że mamy wspaniały kraj!

zwiedzam też i świat by rozwijać swoje horyzonty... ale nie przedkładam tego nad wyjazd na Hel!

nie muszę nikomu udowadniać, że jestem fajniejszy bo wiem jak wygląda piłeczka do golfa...

nie muszę się wstydzić, że pomagałem murarzom przy budowie swojego domu...

a na równi z innymi stoję w korku i śpiewam sobie pod nosem i nie muszę jechać poboczem ani po pasach do skrętu - na wprost.... szef mnie nie wywali z pracy jak się spóźnię, no i nie muszę być pierwszy na skrzyżowaniu i najszybszy na autostradzie... i często śmieję się jadąc 100 lub wolniej i patrząc jak v6 paki 6,3 litra ;)

ktoś ma coś przeciwko, jakiś frajer chce udowodnić, że jest lepszy, gorszy czy bogatszy... do dzieła... i tak to oleje ;)

wysłucham modrych rzeczowych i "przyjaznych" głosów i nawet jeżeli powiedzą mi! wytną czasami ostro moje błędy

heheh ale wyznanie ;) ale po co mówić, że mam nieco inne wartości i można mi czymś innym zaimponować!

Luft masz plusa ;)

życzę miłego weekendu i spokojnego piątku! spędzonego nie w samotności przy wyklinaniu swoich wrogów i zapijaniu swoich "sukcesów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

Chyba pisze po to te posty by zaistnieć na forum, chociaż w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie kultura ??? proszę Cię Darek siedziałem tam rok i pełno zadartych nosów.

sorry a spotkałeś porządnych ludzi??? czy wszyscy to.... mogę Cię zaprosić na kawę, piwo, herbatę... itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Kubek_77 sorki ale nie mam na celu obrażania wszystkich mam w Warszawie dwóch zajeb... przyjaciół.Ale musisz przyznać że większość to -ą -ę.Nie lubię zadumanych ludzi.A kasą mi nikt nigdy nie zaimponuję bo ja mam w d..pie pieniądze raz są a raz ich nie ma.Nie zrobi nikt na mnie wrażenia najnowszym samochodem czy domem z basenem i paroma laskami topless :whistle:

Za to wrażenie robi na mnie akwarium bez DINO i z lasem spsów w kolorach cukierkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możemy skończyć ten temat w sposób na który solennie zasłużył. Pełna ignorancja.Tak dla higieny psychicznej twórcy tego wątku.


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bagna nie lubię. Niedługo Mikołajki, zamiast kręcić dymy skupcie się na prezentach dla dzieci, dziewczyn.. lub w ramach desperacji dla żon :harhar::whistle:

@ Moonalisa - przychylam się do Twojej prośby ((banana)) z przed kilkunastu dni i uwalniam Cię od tego "obowiązku" bycia członkiem morskiej społeczności.

Cytując dwóch klasyków:

"" nie dzwoń, nie pisz ,nie wysyłaj sms ów "

- wszyscy będą zadowoleni"

i.....

69537-yoda-jest-rozczarowany-toba.gif


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uh uf, spokojnie. Banan jest na życzenie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek_77 sorki ale nie mam na celu obrażania wszystkich mam w Warszawie dwóch zajeb... przyjaciół.Ale musisz przyznać że większość to -ą -ę.Nie lubię zadumanych ludzi.A kasą mi nikt nigdy nie zaimponuję bo ja mam w d..pie pieniądze raz są a raz ich nie ma.Nie zrobi nikt na mnie wrażenia najnowszym samochodem czy domem z basenem i paroma laskami topless :whistle:

Za to wrażenie robi na mnie akwarium bez DINO i z lasem spsów w kolorach cukierkowych.

Witam

Zacząć trzeba od tego, że w Warszawie ciężko spotkać urodzonego Warszawiaka, masę ludzi tu przyjeżdża za pracą. Nie wiem czy jest to reakcja obronna, ale jak czasami widzę co Ci ludzie robią czy opowiadają co to nie oni to mi się śmiać chcę. Oczywiście nie generalizuje i nie każdy taki jest ale parę razy się z tym spotkałem. Antagonizmy między miastami były są i będą, przekonałem się o tym wielokrotnie przy okazji podróży po Polsce. Nie ma co się napinać :)

"Posdrafiam fszystkich Polaków" i nie tylko ;)


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.