Skocz do zawartości
SkoczekPL

Kobieta idealna...

Rekomendowane odpowiedzi

A idż Ty ! to ma być ideał ???


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe, robi no to nie mój ideał na pewno :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Och ponoć głosowanie było 1 kwietnia.

Tragedii nie ma ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee tam , na zlot do milówki by ją zabrał ........... :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się komentarz na stronie pod zdjęciem: "Z jedzenia ja lubię czekolade i ogorki, ale nigdy nie jem ich razem!" Nic dodać nic ująć... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się komentarz na stronie pod zdjęciem: "Z jedzenia ja lubię czekolade i ogorki, ale nigdy nie jem ich razem!" Nic dodać nic ująć... :thumbsup:

Właśnie - święte słowa. :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zachowywać się jak kobity - nie marudzić whistle.gif

Ja wiem że Wasze żony czytają forum , no ale bez przesady chyba nie jest taka zła harhar.gif


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś polski sportowiec ma taką twarz - właśnie wydatne wargi i podobne oczy. Tylko nie pamiętam, który.... :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja myślę że Kate Middleton jest fajna taka jaka jest bez ust brandżeliny i... kto to jest Kelly Brook? :D

To była internetowa ankieta i głosowali pryszcze po 13-15 lat, znawcy kobiet :)

A ta składanka ze zdjęcia wygląda jak latynoskie gwiazdy czyli baby depilujące wąsa i futro na klacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest zla????Botox i sylikon wazy wiecej niz mozg przecietej kobiety. O czym z taka rozmawiac? o testach do kola fortuny czy nowej diecie bananowej.

Kijem bym jej nie ruszyl, ale patykiem chetnie :rambo:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o rozmowie :-))

Porozmawiać możemy na forum thumbup.gif


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o rozmowie :-))

Porozmawiać możemy na forum thumbup.gif

Hehehhe no no :) Mogła by szyby poczyścić w akwarium :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest zla????Botox i sylikon wazy wiecej niz mozg przecietej kobiety. O czym z taka rozmawiac? o testach do kola fortuny czy nowej diecie bananowej.

:thumbsup::thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest zla????Botox i sylikon wazy wiecej niz mozg przecietej kobiety. O czym z taka rozmawiac? o testach do kola fortuny czy nowej diecie bananowej.

Kijem bym jej nie ruszyl, ale patykiem chetnie :rambo:

:thumbsup::thumbsup: :thumbsup:

ciekawe czy jak by was zostawić razem z nią w pokoju a ona by wyglądała jak na tych 3 pierwszych zdjęciach z googla

to czy wtedy przeszkadzał by wam silikon i czym byście wtedy myśleli ??? :whistle: :whistle:


akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam wybrzydzacie :p ja tam bym sie skusił, oczywiscie jakby w srodku tez miala jakies zalety :p bo na samo ładne jak to mówia "muchy sr***"


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to CGI ale wyglada smiesznie a nie ladnie....

Z ustami Jolie, polczkami Kiry i piersiami pani Brook wyglada jakby za duzo powietrza nabrala i poszlo w cycki zamiast w pluca.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam wybrzydzacie :p ja tam bym sie skusił, oczywiscie jakby w srodku tez miala jakies zalety :p bo na samo ładne jak to mówia "muchy sr***"

Co tam zalety jak od pasa w dół może Tom Cruise


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Angole to Angole, ale amerykanie mają ciut lepszy gust i tutaj można sobie zobaczyć również połączenie cech kobiet i idealnego faceta :)

Mix Beckhama i paru innych.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-518748/Hollywoods-perfect-woman-A-cross-Angelina-Jolie-Charlize-Theron-Carmen-Electra.html

ChadBeckL_468x394.jpg

Któryś z was Panowie na forum jest podobny do ideału z USA :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow jakie ciacho :lol: :lol:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.