Skocz do zawartości
Przemek

Pacific Sun - "konkurs"... :)

Rekomendowane odpowiedzi

No to fru na PS

Kessil A150W 57.48% (269 votes)

Pacific Sun Metis Hypereon 42.52% (199 votes)


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank you for voting!

Kessil A150W 58.86% (289 votes)

Pacific Sun Metis Hypereon 41.14% (202 votes)

Total Votes: 491

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thank you for voting!

Kessil A150W 58.73% (296 votes)

Pacific Sun Metis Hypereon 41.27% (208 votes)

Total Votes: 504


Nowe szło 135x90x65h-> start listopad'2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacific Sun Metis Hypereon 69.93% (286 votes)

Sunbrite Slimline S 30.07% (123 votes)

Total Votes: 409


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglosowane

Thank you for voting!

Pacific Sun Metis Hypereon 70% (287 votes)

Sunbrite Slimline S 30% (123 votes)

Total Votes: 410

wygra, wygra...hehe :thumbsup:

To co? Dostane te lampke? Obiecuje ze bede ja czyscil codziennie, chuchal, calowal, glaskal, piescil przed spaniem, ogladal akwa z rozdziabiona geba itd :thumbup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie no już po :) Już nie głosujcie :) Bo to z rundy drugiej oddajecie głosy :)

Oto skład par półfinałowych :)

led-showdown-rd4.jpg


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze Ecotech Radion XR30 to malutki "gigant". Jak dla mnie nie ma lepszej, wlasnie mysle nad takim czyms.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

U nas Radiony pojawiły się kilka tygodni temu. Co tu gadać, są lepsze i sporo tańsze niż dotychczasowe wynalazki wyspiarko-amerykańskie które były w ofercie tutejszych sklepów (35W za 400 euro i 75W za 500eu, a Radion ma chyba 130W (118W światła?) za 750eu) no i można poświrować z kolorem światła :) Do tego te kompaktowe wymiary dzięki którym można sobie go zainstalować nawet jako upgrade pokrywy :)

Napaliłem się na niego nie powiem :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze Ecotech Radion XR30 to malutki "gigant". Jak dla mnie nie ma lepszej, wlasnie mysle nad takim czyms.

Co nie zmienia faktu, że są bardziej awaryjne niż PS, a serwis daleko, za Wielką Wodą. Czy Wam się podoba czy nie ale Przemek doprowadził swój projekt do stanu gdzie lampy są składane w Gdyni jak klocki lego. Wszystkie podzespoły montowane są maszynowo u kooperantów, teraz nawet wiązki kabli zarabiane są maszynowo i przyjeżdżają do Gdyni gotowe. Wg mnie pozostaje jeszcze do opracowania procedura testów aby wyeliminować różne drobiazgi przed wydaniem lampy jak np. piszczące wentylatory przy niskich obrotach ale myślę Przemek już to rozwiązał.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba wiereless kombinacja z pompami. Software rowniez nie bagatelne. Zastanawiam sie czy nie bylo by fajna sprawa zadowolic paru maniakow i wzbogacic soft o baze meteo z Pacyfiku lub innych regionow wraz z uaktualnieniami plus korekta roznicy czasu. Wtedy w saloniku jak burza na Pacyfiku to i burza w akwarium. Kazdy sztorm (oczywiscie w wersji skroconej), zupelna cisza, przechodzace chmury itd. To bylby dopiero bajer life. Czytalem gdzies w necie, bodajze jakis australijski biometeorolog, zamiescil obszerny artkul traktujacy korelacje fotosyntezy u koralowcow na zmenne zachmurzenie i blyski burzowe. Moze warto by takie cosik zmajstrowac w Pacyfik Sun? ...zastrzegam prawa autorskie pomyslu.... :harhar:

Ciekawe co Przemek na to, spece od softu moga to zrobic lewa reka...


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Niezły bajer ale obawiam się że gdyby dane szły prosto z serwisu meteo (jak do pluginu przeglądarki) to byśmy mieli burze w nocy w baniaku i samo południe o 2:00 (teraz w Sydney środek nocy). Lampa musiałaby pobierać dane z netu i dopasowywać je do naszej strefy czasowej :) Czyli pacyficzna niedziela byłaby u nas w poniedziałek :)

I jeszcze podłączyć to do pomp i waveboxa - łooo sztorm dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wyobraz sobie ze ogladasz prognoze w telewizji i rodzina o drugiej w nocy juz na warcie z miskami i szmatami wyczekujaca startu 3x40Mp Vortech :thumbsup:

Tak na serio to mozna by dopasowac strefy czasowe i wprowadzic korekte czasu plus, minus. Oczywiscie burze czy sztormy bylyby zlagodzone moca i skrocone czasem (taka domowa wersja), tak zeby tylko bajer zadzialal dla oka a i jakies przedmuchanie skal tez sie przyda niech skimmer sie pocieszy moca, troche w dzien, troche w nocy. Poza tym dane z meteo moga byc opoznione do kilku dni, to nie odegra przeciez zadnej roli. Zawsze cos by sie dzialo. Dla mnie bomba :thumbup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety jakieś choróbsko mnie ścisneło i położyło do łóżka :(

Przede wszystkim - dziękuję wszystkim za miłe słowa - i za oddane głosy na tak - za naszą marką Pacific Sun.

Niestety - Polska to dziwny kraj (jak napisał mi redaktor z RB) - gdyż jak się okazało - w Polsce jest dużo więcej zwolenników oprawy Kessil 150WA - co biorąc pod uwagę że nie sprzedała się tu ani jedna sztuka tej lampy - stanowi doskonały wynik marketingowy firmy z Chin(producenta lampki Kessil) :D

Prawdopodobnie informując na forum o tym konkursie przyczyniłem się do odpadnięcia naszej lampy w ćwierćfinale - gdyż jak napisał Jake - "dziwne jest to, że z Polski dużo więcej osób zagłosowało na Kessil lamp - niż na Waszego Hyperiona - który w zasadzie jest bez porównania.. [....] w Polsce nie sprzedała się ani jedna sztuka tego modelu. Czyli wygląda - że głosy dane były na produkt obcy - byleby nie na Wasz.. W stanach by to nie przeszło ..:) ...[...]

Sądziłem że Kessil przegra w stosunku 3:7 - a finał z Radionem - z którym niestety pacsun przegrałby - ale pomogły mu głosy z Polski..."

To w zasadzie tłumaczy - dlaczego szliśmy "łeb w łeb" - a na końcu Kessil odskoczył..

Ale nie żałuję tego w zasadzie w ogóle - jak napisałem na początku - potraktowaliśmy to jako formę zabawy - a jak widać, dla wielu(jak się okazało - większej ilości osób niż na TAK) było to okazją do... no właśnie nie wiem czego - albo po prostu nie chciałbym tego nazywać po imieniu...

Smutne to - aczkolwiek prawdziwe - i chyba jeszcze pokolenia miną nim nastanie czas - że będzie nas cieszyło jednak coś więcej - niż to że sąsiadowi "krowa zdechła"... Mam jednak nadzieję, że choć na chwilę poprawiły się humory "zwolenników"

Jeszcze raz wszystkim "zwolennikom" dziękuję - i udanego "długiego" weekendu życzę :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią "siara i żal", matko jakie to niestety polskie jest:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglosowalem za PS. Nie wiem ale jakos mi sie nie chce wierzyc w to co napisal redaktor z RB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy lista IP do maila dolaczona zostala i szerlok skoczek juz na tropie :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jak dla mnie to pasuje to do polskiego stereotypu, ale trochę nie wierzę w skalę akcji.

Nie chce mi się wierzyć że więcej ludzi poszło na RB ze złośliwości zadać sobie trud zrobienia komuś na przekór. :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy lista IP do maila dolaczona zostala i szerlok skoczek juz na tropie :D

Wybacz Łukasz, wiesz że Cię lubię ale głupszego posta to już dawno nie widziałem. :thumbdown:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj glos oddalem na PS, szkoda tylko ze za pozno, ogolnie to ja nie jestem pewien ze glosy wczorajsze zostaly dobrze zaliczone. Wystarczy spojrzec na druga ture. PS zmiazdzylo wszystkich na drodze i o tym wlasnie zawazyly glosy z Polski. Cos mi sie wydaje ze maszyna nie zaliczyla wszystkich glosujacych, tak jak wczorajsze wpisy podkreslaja ze glosy nie zostaly dodane. To jak dla mnie prawdziwa przyczyna. Osobiscie jednak jesli chodzi o Polski produkt to jest super hiper ale cena dopasowana jednak do cen rynkowych i do swiatowych. No coz takie prawa rynkowe chociaz nie pogniewal bym sie gdyby przecietny Polak mogl sobie zaoszczedzic na ten produkt, bo tak naprawde to trzeba odkladac 15 lat :crybaby:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiepska sprawa, jeżeli tak faktycznie było to przykre :(. cóż niestety już nie jednokrotnie udało mi się spotkać z tego typu zachowaniami i jestem skłonny w to uwierzyć :(. Ale nie ma co się łamać następnym razem będzie lepiej !!


Pozdrawiam 

mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.