Skocz do zawartości
seb

TOTM luty 2012

Rekomendowane odpowiedzi

porażka czy horror? nie wiem na co się zdecydować.

Takich zbiorników to na forum są miliony thumbsup.gifthumbsup.gif


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Co wy chcecie od tego akwarium. Korale ładne, kolory super, do tego wygląda całkiem naturalnie jak jakaś rozpadlina na rafie co dodaje atmosfery.

Miliony na forach to jest wysepka albo dwie i jakieś szczepki powtykane (i szybko foto bo za tydzień padnie, albo będzie brązowo) a tutaj widać że facet ma wszystko pod kontrolą.

Może nie jest wyjątkowe, ale chyba już nikt niczym nie zaskoczy w tej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ładny zbiornik. Bardzo fajnie komponuje się z wnętrzem, zwierzaki duże (nie ma pstrokatej wystawki z kilkunastu kolorowych gatunków na podstawkach, każdy max. 5cm), euphyllia kapitalna, ładne ryby, słaby fotograf...

Całość moim zdaniem prezentuje się bardzo dobrze. Nie każdy lubi las SPSów - i całe szczęście, że również inne zbiorniki są doceniane.

Śledzik, pokaż mi chociaż jeden taki zbiornik na forum.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także się podoba. Takie zbiorniki przekonują mnie do lps-ów. Sps-y trochę ukryte ale foto z góry pokazuje że i w tej dziedzinie gość kompleksów mieć nie musi. A że facet olał tak modne tu ostatnio słowo aquascaping czy coś tak - to tylko plus dla niego.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm ten sam problem z euphylią co ten gość tzn. rośnie jak szalona !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie cos innego niz "cukierkowe" spsy .... dla mnie bomba


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, TOTM zasłużenie-piękne kolorki korali przy dużej ilości ryb. Takie trochę starodawne w wystroju, ale pełne życia.

A jak on o te wszystkie korale i ryby dba to szacun. Jak zapewnić warunki żeby to wszystko się nie poparzyło, pożarło, pogryzło...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thumbup.gif bardzo fajny zbiornik

250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnorodność korali czyni zbiornik ładniejszym.

Dla mnie bomba :thumbsup:


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze Euphilia jest imponujacych rozmiarow to ja bym ja chyba lamal bo zakloca aranzacje akwarium. Ale to tylko moja opinia :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny zbiornik..ale mysle ze pomimo rozmiarow baniaka to zarybienie troche za duze...ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie..pozatym b.fajnie.


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc pod kątem kondycji zwierząt to bajka, ale kompozycja IMHO o kant zadka roztrzaść :ice: Naciukane pod samą taflę, koral na koralu; zbiornik wydaje się na zdjęciu dużo mniejszy niż jest.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.