Skocz do zawartości
Waldi

lampy LED cena!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co się stało? chyba sie kryzys skończył w kraju że lampy ledowe poszły o 2 tys w górę

np; lampa HYPERION 8 kanałowa 3x150w dwa dni temu kosztowała jakoś 6.600zł a od wczoraj 2 tysiace wiecej

ciekawostka


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi w Polsce każdy chce kilku letni kryzys odrobić w pół roku dlatego :welcome:


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem u nich lampę i dostałem informację iż ceny były promocyjne przez jakieś 2-3 miesiące. A teraz powróciły do normalnego półapu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kryzys? W kryzysie ceny lecą w dół żeby utrzymać popyt, w Polsce natomiast w ciągu ostatnich lat obserwowało się raczej tendencję odwrotną....


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kryzys? W kryzysie ceny lecą w dół żeby utrzymać popyt, w Polsce natomiast w ciągu ostatnich lat obserwowało się raczej tendencję odwrotną....

hehehehehehehehehehehehehe :w00t:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to nie tak ... W ostatnim czasie Ledy podrożały ... A z drugiej strony ceny mogły być wcześniej promocyjne


a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chory kraj :wallbash:


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem u nich lampę i dostałem informację iż ceny były promocyjne przez jakieś 2-3 miesiące. A teraz powróciły do normalnego półapu.

sory ale dla mnie głupota a nie pułap hehehehehehe

może coś podrożec 100 200 zł ale 2000 koła? hahahahahahahaha

to tak zawsze jest ,PROMOCJA,PROMOCJA ale jak chcesz cos kupić to ci powiedzą ze nie nie nie właśnie się promocja skończyła :w00t:

Nie pisz posta pod postem.

mintaj


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takiej sytuacji mówię sprzedawcy kij ci w oko, przejdziesz jeszcze do mnie na kolanach jak nie zaraz to za pięć lat... rzadko się nie sprawdza :).

A lampę led można zrobić samemu, i nie musi mieć zylionów kolorowych diod i efektów na kiju, spójrzcie na lampy Aquailumination SOL w stanach, co tam w środku siedzi i jaki jest stopień "wybejarzenia", podpowiadam: niski, a jedne z najlepszych lamp.

Co do ceny diod, to właśnie spojrzałem na rachunek jaki zapłaciłem w maritexie rok temu i porównałem z tym co bym teraz musiał zapłacić i raczej jest na plus dla mnie, może faktycznie cena diod w okresie kwartalnym wzrosła ale rok do roku spadła.

To jest jak z rozumowaniem piekarzy: kiedy wzrosła cena mąki podnosili cenę pieczywa bo przecież mąka to istotny jego składnik. Kiedy w ubiegłym roku ceny mąki znacząco spadły ceny pieczywa nie drgnęły bo teraz wg. piekarzy cena mąki stanowi marginalny składnik ceny pieczywa...

Tak więc ćwiczymy w tych wszystkich przypadkach jak mantrę "Kij Ci w oko" :)


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki... nie piszcie takich postów bo będziecie na marginesie społecznym tego forum ;)

tak nie wolno!

...wierzcie mi mam pewne doświadczenia ;)

cena na pewno ma swoje uzasadnienie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej chłopaki... nie piszcie takich postów bo będziecie na marginesie społecznym tego forum ;)

tak nie wolno!

...wierzcie mi mam pewne doświadczenia ;)

cena na pewno ma swoje uzasadnienie!

A czego ty się boisz mamy demokrację


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nie chodzi że nawołuję do socjalizmu, lub też uważam że ceny są niesprawiedliwe, one są raczej nijakie :). Cena jest taka jaką ustali sprzedawca, a w ostatecznym rozrachunku wolny rynek, ja mogę co najwyżej kupować lub nie. W sumie nikt nie zmusza do kupowania. Dzielę się tylko opinią, że każdy pretekst jest dobry aby ceny podnosić oraz by nie obniżać, zwykła rzecz.


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nie chodzi że nawołuję do socjalizmu, lub też uważam że ceny są niesprawiedliwe, one są raczej nijakie :). Cena jest taka jaką ustali sprzedawca, a w ostatecznym rozrachunku wolny rynek, ja mogę co najwyżej kupować lub nie. W sumie nikt nie zmusza do kupowania. Dzielę się tylko opinią, że każdy pretekst jest dobry aby ceny podnosić oraz by nie obniżać, zwykła rzecz.

Masz rację dlatego tak napisałem nasza opinia nic na złość

a nie nasza sprawa czy ktoś sprzeda czy nie :welcome:


400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar jest wart tyle ile klient za niego zapłaci.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheheh dobre :thumbsup: :thumbsup:

Nie ma to jak czepić kogoś żeby tylko popienić :unworthy:

Dla "szerloków" - Przemek pisał nawet na forum że "HYPEK" będzie w "dużej" promocji w związku z jego premierą.

Także Waldi, daruj sobie sarkazm bo moim zdaniem teraz to szukasz tylko tematu to pienienia.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Przemek zapowiadał od początku że na starcie będzie cena promocyjna. I tak była przez ponad 2 miesiące. Kto się nie załapał, ten trąba. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek to nie tak, ja nie szukam tematu do pienienia to temat sam sie znalazł

tylko napisałem ze zdziwiła mnie tak ogromna podwyżka :whistle:

wszystko !!!


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego ty się boisz mamy demokrację

ja??? generalnie na pewno się nie boję wypowiadać krytycznie! zawsze będę pisał co mam na "sercu" i nie przeraża mnie to, że dzięki skrytykowaniu jednego czy dwóch stanę się outsiderem! nigdy nie należałem do ludzi smarujących du.. innym wazeliną! wolałem powiedzieć coś otwarcie niż szemrać za plecami!

a to co napisałem, że coś się komuś nie podoba, to może jest przesada ;) nie wiem czy się podoba, czy nie i czy komukolwiek stoję kością w gardle, wydaje mi się, że nie ma ku temu podstaw... ;)

cenę kształtuje rynek i wasze posty nic tu nie wniosą! Rewolucji nie będzie...

nic oprócz "uznania" wśród innych nie czeka autora tego postu... a wygląda już po wypowiedzi @SkoczekPL, że temat może stać się burzliwym! więc radzę wyciszyć się i zainwestować wiedzę oraz pieniądze w akwa a nie w kampanie przeciwko... przeciwko komukolwiek lub czemukolwiek.

Chodźcie podyskutować np na temat ryb, korali, chemii, prowadzenia akwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam za spowodowanie zamieszania - faktycznie promocja na najnowsze lampy zakończyła się przedwczoraj po południu - baner został wygaszony dopiero dziś(zniknie w ciągu kilku godzin).

Ceny lamp wróciły do normalnego poziomu - który obowiązuje wszystkich dystrybutorów na świecie(mogą być różnice kilku %). Ceny oferowane były ze znacznym upustem - a okres promocji został nawet przedłużony o dwa tygodnie - ze względu na duże zainteresowanie najnowszymi Hyperionami R2..

Osoby które w ciągu ostatnich dwóch dni(po usunięciu promocji ze sklepu) - ale jeszcze gdy baner był aktywny - zgłosiły się do sklepu wyrażając chęć zakupu lampy w cenie takiej jak z reklamy - miały taką możliwość - wszystkie trzy osoby skorzystały z tej oferty - i są usatysakcjonowane :)

Z poważaniem

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z tymi promocjami że trwają od... - do... Ale rozumowanie człowieka opiera się: A poczekam jeszcze miesiąc napewno pujdzie w dół... a tu wałek. Mi się udało skorzystać z promocji. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ja nie kupilem nawet w promocji. Po skonczonej promocji nie kupie tez na 100 procent. Cena jest niewymiernie wygorowana i nawet w promocji byla wyzsza o 30% od lamp tej samej klasy. Lampy Pacyfic Sun sa na najwyzszej polce cenowej w tej chwili. Ale coz nie mnie jest decydowac ile ma kosztowac. Pretensji cenowych nie mam bo z jakiej racji. Dopuki klient sie znajdzie ceny beda windowane maksymalnie. Troche przykre ze technologicznie dobry produkt musi kosztowac tyle. No coz pan Przemek bedzie mial wielki orzech do zgryzienia bo TMC rozpoczelo szeroka ekspansje na rynku europejskim i daja to czego klienci oczekuja. Piekne swiatlo, mocne barwy, szeroki wybor widma i "blogoslawiona cena", takze pare miesiecy i bye bye pacific sun.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj darecky3, fajnie będzie jak się noga powinie? ehhh, ale Was d.py bolą, mi cena nie pasowała to sam sobie zrobiłem lampe i już, po co w ogóle te gadki. Na forum coraz więcej tematów o wszystkim tylko nie o morszczyźnie.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy was ta debata...?? Nie stać cie na mercedesa to kupujesz fiata, nie ma tu sensu płakać nad tym, że mercedes jest cholernie drogi i przez to stać Cię tylko na fiata... Dlaczego drogi... bo lepszy... wiadomo... jeśli coś kosztuje krocie to na pewno nie dla tego że dobrze się sprzedaje...

Ale mentalność Polaczka polega właśnie na tym że by coś było za darmo a najlepiej dodawali jeszcze do tego cukierki...

Żal mi "was"......................................................


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się załapałem na cenę promocyjną i jestem badzo z tego faktu zadowolony!! Nie ma co bić piany, cena nie pasuje sa inni producenci, może nie tak markowi jak PS ale lampy ich działają także.


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy was ta debata...?? Nie stać cie na mercedesa to kupujesz fiata, nie ma tu sensu płakać nad tym, że mercedes jest cholernie drogi i przez to stać Cię tylko na fiata... Dlaczego drogi... bo lepszy... wiadomo... jeśli coś kosztuje krocie to na pewno nie dla tego że dobrze się sprzedaje...

Ale mentalność Polaczka polega właśnie na tym że by coś było za darmo a najlepiej dodawali jeszcze do tego cukierki...

Żal mi "was"......................................................

Warszawiak nie mam do ciebie pretensji ,ale chyba wiesz o co chodzi ,np ,żarniki na ebey kosztują markowe 100zł ,a w unas 250zł ,to po prostu nasze skelpy chcą przyciąć ,jak największą kase ,lampy led chinole ,na ebey 115f to jest z 500zł na allegro 1000zł ,i gdzie tu logika ,wiadomo jedni sra,,,,,,,,,,,,, kasą ,a drudzy nie i tu jest problem ,dlaczego teraz wszyscy na ledach ,bo taka moda ,no to trzeba kase przyciąć ,i tylko cree ,bo inne się nie nadaja ,tak tu jest na forum i to od dłuższego czasu ,załważyłem tylko markowy sprzęt z górnej ,półki ,a nie każdego stać ,może pare osób zaproponuje jakiś tańszy produkt ,ale to rzadkość ,i zaraz jest 100 postów ,że to badziew więc nie pisz że żal ci kolegów ,którzy nie sra......... kasą ,a szukają fajnego rozwiązania pozdro :coffee:


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.