Skocz do zawartości
seb

III Letni Zlot Morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku, szaman wytańczył nam pogodą, więc dla magicznych glonów Twoje cyjano i fosforany to pikuś.


700 litrów wody - a ile zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon melduje się z domu. Dzięki wszystkim za wspaniałe 3 dni. Za rok też przyjadę;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdjecia prosze! Zona powiedziala ze nie pojedziemy na zadne libacje wiec pokazcie jej jak bylo kulturalnie to sie moze przemoze za rok w koncu :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zgodnie z tradycją, każdy musi wrócić do domu i sie odmeldować na forum, wtedy będę mógł już uznać zlot za zamknięty :unworthy:

A teraz specjalnie dla Janusza vel "Boski Apollo", jako że Celiny znów się nie nauczył, informuję że mu odpuszczam, ale na przyszły rok musi wykuć to:

http://www.youtube.com/watch?v=a3onSh3kDeM

Ogłaszam rowniez że Grześ Dyzma już nie jest Prezesem, na tym zlocie został zupełnie zasłużenie mianowany:

Elijah-Wood-Frodo.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczki w domu - mega impra :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odmeldował


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........niegdy więcej nie patrz na mnie taki wzrokiem .....

Ja w Wadowicach z Januszem ciagniemy zlot dalej. W jednym kawałku.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to również jeszcze zlotuję! Ciężko wyhamować po takim maratonie :thumbsup:

Frodo, specjalnie dla Ciebie! :

Dla Crabiszona, za to że na zawsze zmienił definicję przeznaczenia tego sprzętu pływającego... A ja glupi przez całe życie myślałem że to do pływania służy!

8423_1181652032434_o.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapodam zdjęcie z rejsu :welcome:

post-8473-0-08146100-1341176959_thumb.jp


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Macias, mówiłem Ci że warto przyjechać! Mam nadzieję że nie żałujesz! A tak ode mnie to z takich właśnie ludzi powinni niektórzy brać przyklad, wiem że nie miałeś latwo żeby przyjechać, a jednak dałeś radę! Szacun :unworthy:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy będą foty. Mnie ciekawość zżera.

Pozdrowienia dla zlotowiczów.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:0 -- taka sama miazga jak zlot :) :) :) Na spokojnie juz z domu, choc wjazd do miasta rodzinnego mialem w asyscie fruwajacych blyskawic i grzmotow, niezly potwor przewalil sie nad miastem ;) Przyznam, ze z dusza na ramieniu jechalem do domu, na szczescie wszystko dziala i nic sie nie spalilo podczas tych wyladowan. Wracajac do zlotu - petarda. Nowe poznane hiszpanskie kolezanki Manuella, Rossita i ... erghm zapomnialo mi sie trzeciego imienia fantastico. W szczegolnosci podczas akcji na rufie ;) Kicania w tawernie bylo mniej bo zespol byl z .... Bydgoszczy ;) Ale mysle ze sobotnia konkurencja jaka mu zrobilismy pokazala na co nas stac ;)Krab przechodzacy wylinke w rowerku - nie do zapomnienia :D Staszek jak zwykle na najwyzszym poziomie - szczegolnie w kalamburach :D;) Marzenka i Gosia - echh z takimi dziewczynami to naprawde mozna konie krasc :D ArekF - strach sie bac - jedziesz i trick z koszulka przebil wszystkich ;) Tomiooo i Sebania - dobra ale nad skladem trzeba jeszcze popracowac :D SkoczekPL - koszulki sa boskie - podziekowania dla kolegi, ktory je wykonal - szkoda ze Cie nie bylo. Nie no epopeje bym napisal :D :D Sorki, ze nie wymienie Was wszystkich ale jestescie WIELCY !!! Seb - nie moge sie juz doczekac :/ Szkoda ze tak krotko, ale tydzien to i tak byloby malo ;) Dzieki wszystkim !


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... Napisać że było zacnie, to byłoby mało... Co się nasmiałem to nie pamiętam kiedy ostatnio nasmiałem się tyle, VDR, jak Ty se togo drina robiłeś to płakałem, i ten zgrzyt piasku pod korkiem Jamesona, jak go odkręcaleś - łiiiii, łiiii, łiiii... :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

post-8731-134117873626_thumb.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza laska w mieście - Crabita :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, si :) Chciałbym widziec tą akcję na łajbie, jak uslyszeliście że trzeba trzy laski z Hiszpanii przenocować bo je jacyś kolesie wystawili i nie mają gdzie spać :thumbsup:

Dobra! chyba wszyscy wrócili! Zlot uważam za zamknięty! Niniejszym, czas najwyższy na jakieś fotki, więc wklejajcie :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, jak mógbym żałować?? Cała przyjemność po mojej stronie, że mogłem uczestniczyć w zlocie i poznać tak fantasycznych ludzi. Wielki szacun dla wszystkich :unworthy: daliście się poznać jako zaje fajne indywidualności. Mógł bym zrobić rachunek sumienia opisując każdego z Was ale po krótce zrobił już to VDR więc pozostaje mi się tylko pod tym podpisać. Na wyróżnienie natomiast zasługuje numer z koszulką w wykonaniu ArkaF (nie widziałem) ale wedle relacji naocznych świadków efekt i "rozluźnienie napiętej sytuacji" było mistrzostwem świata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapodam zdjęcie z rejsu :welcome:

Fajna z Was "rodzinka"

Ech szkoda że mnie z Wami nie było może na IV mi się uda wybrać :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha! :thumbsup: żarty żartami, ale trza ten przelew puścić za ten cypel, bo nam koło nosa przejdzie :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, si :) Chciałbym widziec tą akcję na łajbie, jak uslyszeliście że trzeba trzy laski z Hiszpanii przenocować bo je jacyś kolesie wystawili i nie mają gdzie spać :thumbsup:

:p Hhahahaa, poruszenie bylo duze ;) ;) .... biore w ciemno ;) Tekst rejsu ;) Seb - nie uwierzysz - ale podczas wypakowywania rzeczy z bagaznika, wypakowalem litrowa butelke po ... Jamessonie ;) Niestety pusta :/ Ale jakim cudem dotarla do bagaznika spod tawerny nie wiem :D;) Magia miejsca jak nic ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to byla zwrotna! :thumbsup:

Janusz, pamiętasz?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.