Skocz do zawartości
jacekberetłódz

wspólny zakup prochów do balinga Łódz

Rekomendowane odpowiedzi

szukam chętnych na wspólny zakup prochów do balinga zapraszam chętnych Łodziaków

MG czystość czda opakowanie 1kg ok 20 zł opakowanie 25kg 15,50zł/kg

CA 20zł/kg

KH 9 zł/kg

Edytowane przez jacekberetłódz (wyświetl historię edycji)

4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno jak zwykle o wspólne koszty przesyłki. :welcome:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaś nazwa tych grzybków, fotka ? - co bym wiedział czy to dobre dla takiego nowicjusza jak ja :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesyłka 30 zł + grzybki 10 zł od sztuki

a jakaś fotka tych niebieskich ,może się dopiszę ,z poprzednich niebieskich zrobiły mi się piękne fioletowe :)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bym sie pisał. Dajcie znac kiedy i co ;) (link, fota, cokolwiek)


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez 1 sztuke bym wziął :D Tylko fotke jakaś ...


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przymierzam się do zakupu kilku pokarmów dla korali (różni producenci i granulacja ) dla każdego po troszeczku im więcej chętnych tym lepiej można wtedy negocjować cenę zapraszam chętnych

ja stosuję to

Preis Coral V-Power 60g

Reef Interest ReefPearls 80 g

dokupił bym to

Preis Coral-Energizer 60g

Microbe-Lift Coral Food

Edytowane przez jacekberetłódz (wyświetl historię edycji)

4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje,że raczej nie ponegocjujesz ceny przy takim pokarmie,no może jak by zamówić 10 opakowań,ale warto na pewno kupić jedno opakowanie na kilka osób bo to jest mega wydajne,nawet na kilka lat dla jednej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowałem ostatnio to i tamto z 195 zł zeszło na 175 zł (oczywiście wysępilem wysyłkę gratis ) może nie dużo ale jak się kupi za większą kasę to będzie może jeszcze większy upust :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są ludki handlujący chemią różnoraką międzyinymi : CaCl2x2H2O,MgCl2x6H2O,NaHCo3- wszystko w czystości spożywczej. Oczywiście sól bez NaCl też jest dostępna. Ostatnio kupiłem zestaw prochód do 10L roztworu ballinga tzn każdego preparatu po 10L ,za bagatela 60 zł z wysyłką, niedawno jeszcze kupowałem te preparaty też robione w sklepie w Łodzi! Za uwaga 150zł!!! 3x1L!!! Nie będę gościowi robił antyreklamy i nie napiszę gdzie to miało miejsce, ale do tej pory nie mogę spać po nocach jak się traktuje stałych klientów w Łodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz w Łodzi prochy, to jedź na Brukową, jest tam oddział POCHu, za 150pln nakupisz sobie prochów na dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin 150 zł na dwa lata dobrze by było samego MG potrzebuję 1100 gram miesięcznie a gdzie reszta prochów


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tyle wciąga Ci ten baniaczek ?? strasznie dużo, magnezu przeważnie najmniej schodzi.

Tak czy siak, Jacek, na Brukowej prochy wyjdą i tak taniej niż te ''markowe'' np. fauna marin, czy aquaforest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle pobierają dwa zbiorniki mój i w pracy a na markowe nie patrze bo ceny mają chore


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupuje na brukowej. Bardzo tanio i 100% gwarancji jakości.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek jakie bardzo tanio MG 50 zł/kg , na allegro to samo 20zł/kg a u przedstawiciela ok 16 zł/kg i to jest tanie


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.