Skocz do zawartości
mariuszduch

Jarduino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może znacie ale...

http://www.reefcentral.co.uk/showthread.php/26598-44-Gallon-Pentagon-Corner-Tank-LED-Hood-DIY-Build-EXTRAS!-%28Sump-amp-Wave-Maker-etc%29/page9

I tu prośba do elektroników o pomoc w kompletowaniu (lista części) ,potrzebnych elementów do tego cudeńka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a czego konkretnie Ci brakuje ? Elektronike znajdziesz np www.tme.pl choc nie zawsze sa najtansi.

vdr by mobile


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystkiego oprócz mega 2560 Gadałem z gosciem od tego projektu i jakoś nie chętnie chce się podzielić informacjami

:( Jaki to projekt open czy free jak facet chce kasę za listę podzespołów??! Powiedział też że większość części potrzebnych do wykonania tego, kontrolera jest w jego temacie. Jakoś znaleźć nie mogę

Dlatego może ktoś ma pojęcie jak to złożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toz tu tylko trzeba miec arduino czy jak mi tam


a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci napisał, wszystko jest na jednym zdjeciu.

moduly, drivery, zasilacze, ledy


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co wszystko mogę podłączyć do tej płytki mega?

Jestem elektronicznym bałwanem, ale wydaje mi się że jest tam coś więcej.Na przykład proto shield ma "na sobie " jakąś elektronikę ale jaką

Power led shield to chyba tak jak driver?

To chyba nie jest takie proste jak się wydaje?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze wszystko jest w tym poscie. jak kumasz troszke zagadnienie to dasz sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - w watku w DIY o kontrolerze LED na arduino uzylem tych samych sensorow temperatury, plytka glowna prawdopodobnie moze byc tez ta sama co ja uzylem (procesor atmega328). do tego plytka pod wyswietlacz z zegarem RTC np tutaj za cale 32 zlote

plytki montazowe dowolne, wiatraczki chyba tez, Leds shields - widzialem gdzies online ale nie byly tanie (150$???) regulatory napiecia kupisz w kazdym elektronicznym.

pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - w watku w DIY o kontrolerze LED na arduino uzylem tych samych sensorow temperatury, plytka glowna prawdopodobnie moze byc tez ta sama co ja uzylem (procesor atmega328). do tego plytka pod wyswietlacz z zegarem RTC np tutaj za cale 32 zlote

plytki montazowe dowolne, wiatraczki chyba tez, Leds shields - widzialem gdzies online ale nie byly tanie (150$???) regulatory napiecia kupisz w kazdym elektronicznym.

pozdro

Wreszcie konkretna odpowiedz:)Powiadasz płytki montażowe ,ale w tamtym temacie chyba nic nie ma co na nie wsadzić.Leds shields można zastąpić zwykłym driverem ?Resztę też sobie znalazłem ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.