Skocz do zawartości
snocho

Zdjęcie tygodnia

Rekomendowane odpowiedzi

jestem bardzo za konkursem :) za ustaleniem zasad itd :)

Myślę że exif nam do szczęścia nie potrzebny ... zwłaszcza że ... jest edytowalny :|

a jak ktoś wrzuci fotę z neta - to będzie świadczyło o nim, a czy nam to zabawę popsuje ? myślę że nie, najwyżej sobie pomyślimy, albo napiszemy - " spirou - ty takiowaki - więcej z nami się nie bawisz" ;)

ps. życzę Wam i sobie - by ten konkurs wypalił :))

Czyli luft - jak rozumiem - tworzenie działu klepnięte (Przemek/Skoczek) - kwestia czasu ?


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. życzę Wam i sobie - by ten konkurs wypalił :))

Czyli luft - jak rozumiem - tworzenie działu klepnięte (Przemek/Skoczek) - kwestia czasu ?

NIP, regon, komisja rewizyjna, zapas notesów, spinaczy... podpis marszałka :)

Niech to się dzieje...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT :

( np. babki w akwarium nie mam )... choć jak trochę pokombinuję : babka + akwarium :whistle:

I właśnie o takie podejście (czyt. luźne) do tematu chodzi. Nie jakość zdjęcia, nie superextra wymagający, megarzadki zwierzak. Pomysł, ujęcie, żart.

@Spirou

Jasne, EXIF jest edytowalny tak samo jak pdf. Tyle, że (z doświadczenia na forum SA) zawodnik, który chce oszukać w takim "konkursie" to klasyczne dziecko neostrady. Znajdzie, skopiuje, wklei, nikim i niczym się nie przejmuje, a już na pewno nie EXIFami.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o takie podejście (czyt. luźne) do tematu chodzi. Nie jakość zdjęcia, nie superextra wymagający, megarzadki zwierzak. Pomysł, ujęcie, żart.

@Spirou

Jasne, EXIF jest edytowalny tak samo jak pdf. Tyle, że (z doświadczenia na forum SA) zawodnik, który chce oszukać w takim "konkursie" to klasyczne dziecko neostrady. Znajdzie, skopiuje, wklei, nikim i niczym się nie przejmuje, a już na pewno nie EXIFami.

Exif tez jest po to by pochwalić się hasselblatem lub inną leicą ;)

dzieci neostrady... hmmm obrażacie naprawdę obrażacie ;) nawet nie wiecie jak zacne instytucje kradną zdjęcia ;-) mnie osobiście rozbawiło gdy zobaczyłem swoje foto w/na:

- tablicy informacyjnej przy zabytkowym kościele w pewnej parafii ;)

- witrynie internetowej stworzonej w ramach kasy z unii europejskiej przez Bibliotekę Publiczną w Warszawie (dokładnie w katalogu zabytków Mazowsza)

Także popierając pomysł foto konkursu podpisuję się pod zamieszczaniem EXifów i podpowiem swój pomysł- zdjęcie powinno być opatrzone znakiem wodnym z nikiem z forum (ale to tylko sugestia, przeciwkradzieżowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dlaczego tak wszystko komplikujecie , czytam i wierzyć mi się nie chce , zawsze coś komuś się nie podoba , przecież to ma być zabawa , po prostu nauczmy się bawić , a nie piętrzyć problemy.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że konkurs startuje :thumbup: Mam tylko dwie drobne uwagi:

- brak jest informacji, czy można wstawiać więcej niż jedno zdjęcie - przynajmniej ja nie doczytałem nigdzie w warunkach (moim zdaniem najlepiej po zdjęciu na osobę, wtedy w konkursie będą same perełki ;))

- można wprowadzić zasadę, że zwycięzca nie bierze udziału w następnym konkursie (oczywiście tylko jednym)- pomoże to urozmaicić tematy, bez nacisku na obsadę zbiornika zwycięzcy (ale to luźna propozycja)

"Świeżość" zdjęcia to fajny warunek, może dzięki niemu parę osób się rozrusza :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musialem sprawdzic co to ten exif :harhar: coby aparat exifowy wyciagnac z szafy


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dlaczego tak wszystko komplikujecie , czytam i wierzyć mi się nie chce , zawsze coś komuś się nie podoba , przecież to ma być zabawa , po prostu nauczmy się bawić , a nie piętrzyć problemy.

Fal ma racje - to jest typowe "nasze" myslenie - z gory zakladamy ze beda oszustwa.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- być zrobione pomiędzy niedzielą a piątkiem tygodnia, w którym odbywa się "Konkurs"

Ten punk eliminuje mnie z konkursu (zdjęcie robiłem u kolegi).

Następna uwaga na pewno faworyzuje on w pewnych kwestiach wielkie zbiorniki gdzie pewne zwierzątka mogą bytować.

Właśnie "świeżość" w eliminowała mnie z gry .


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie na gatunek czy na baniak ?:whistle:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym sposobem na chcących wstawiać nie Swoje fotki, była by zasada że zdjęcie nigdy wcześniej nie było udostępniane w sieci ,załatwiło by sprawe,a karą za taki haniebny czyn był by urlop :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie na gatunek czy na baniak ?:whistle:

Cytat z Zasady zabawy

4. Zgłoszenie zdjęcia odbywa się poprzez napisanie posta w temacie na bieżący tydzień. Przy zamieszczaniu zdjęcia proszę korzystać z polecenia . Każdy użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie w każdej edycji konkursu / w każdym tygodniu.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jesli już exif jest wymagany to moze ktoś by zajął się jego wklejaniem pod każdym zdjęciem? Była by to dla wszystkich świetna baza do nauki parametrów i ustawień aparatu na podstawie konkretnego zdjecia. Moze tez byc pomocne w wyborze samego aparatu jesli będzie widać ze dany model robi lepiej fotki niz inne.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co wklejać pod zdjęciem? Ustawienia sprawdzasz klikając prawym klawiszem myszy na obrazku->właściwości obrazka i już masz wszystko na talerzu.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem :) moze dlatego ze w telefonie nie posiadam prawego przycisku myszy :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może istnieje możliwość , żeby zdjecie danego tygodnia było na stronie startowej , wydaje mi się że było by to miłe dla osoby która wygrała taki konkurs tygodnia.


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.