Skocz do zawartości
snocho

Temat na piątek 27.04.2012 - BABKI

Zdjęcie tygodnia #17_2012  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Temat: BABKI

    • Pawe? B.
      4
    • snocho
      3
    • dzym
      3
    • zielony mintaj
      3
    • matejoz
      6
    • grigori
      1
    • Darek1oo
      1
    • BAU
      1
    • rogalov
      17
    • michall1916
      11
    • lukasz.s4
      7
    • vria
      6
    • Yarcio
      0
    • seb
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Ją moment uchwycenia i ogólne wrażenie. Nie każdy ma sprzęt za 5k.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowane, nie na siebie :) może umówmy się dżentelmeńsko że na siebie nie głosujemy :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglosowane, nie na siebie :) może umówmy się dżentelmeńsko że na siebie nie głosujemy :harhar:

przy takiej focie możesz sobie pozwolić na taki gest :thumbup: (żarcik :D )


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze ze widac autora zdjecia

zgadzam się! Skoro konkurs ma jasne zasady to powinien być jeszcze tajny tzn. fotki powinny byc podsyłane na @ Snocho(moderatora tego działu), który będzie je wrzucać anonimowo. Wtedy nikt nie zarzuci, że coś jest sugerowane, albo że to konkurs popularności a nie fotografii. Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach ta polska mentalnosc - luft, Tester - patrzyliscie na nicka przy glosowaniu ? ;) Ja tylko po to aby zaglosowac - juz po wybraniu imho najlepszej fotki ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie w tym cały problem każdy wie kogo to są fotki i to znów jest konkurs na popularność a nie na fotkę :)

takie moja skromne zdanie


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzic, tylko glosowac :harhar:


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR- ja nie, bo jestem za powazny facet. Zreszta napisalem wyzej na jakiej zasadzie oceniam. Obawiam sie ze moga byc tacy ktorzy moga zalatwiac swoje porachunki. I tu nie chodzi o polskosc tylko o obiektywnosc oceny


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze ze widac autora zdjecia

moim zdaniem fotki do Snocha na maila albo na priv i autor anonim - wtedy nei ma sugerowania się kto i co wysłał :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czym macie problem?Wybieram nalepsza moim zdaniem fotke i glosuje.Fajny pomysl z tym konkursem, ale jak zwykle polowa forumowiczow jest niezadowolona.

Wyluzujcie i przestancie wszedzie weszyc jakis spisek.Po konkursie pewnie bedzie gadka, ze wszystko bylo od poczatku ustawione :wallbash:


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja żeby przy ankiecie i nicku był jszcze numerek tak jak w poście ze zdjęciami

a ja głosowałem na siebie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - za duzo tutaj zakladania ze cos ktos wywinie - nie wrzucilem tutaj fotki moich signigobiusow ktorych nigdy nie publikowalem na forum choc moglem przeciez zmienic exifa aby data byla z przedwczoraj - nie w tym rzecz !

Zaglosowalem na fotke rogalova bo mi sie kadr spodobal, wybieralem miedzy fota Seba i Pawla B. Ale lubie ciasne kadry wiec...


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głosuje na tą babke http://www.maljas.republika.pl/kiepscy/babka.html

ps.sorki za off. ale nie mogłem się ...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czym macie problem?Wybieram nalepsza moim zdaniem fotke i glosuje.Fajny pomysl z tym konkursem, ale jak zwykle polowa forumowiczow jest niezadowolona.

Wyluzujcie i przestancie wszedzie weszyc jakis spisek.Po konkursie pewnie bedzie gadka, ze wszystko bylo od poczatku ustawione :wallbash:

jak na razie to ty się spinasz, nikt nie neguje tego konkursy, mimo że coś jest dobre to może być jeszcze lesze, a sam konkurs może ewoluować żeby dojść do perfekcji :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fotki do Snocha na maila albo na priv i autor anonim - wtedy nei ma sugerowania się kto i co wysłał :) PozdrT

Ja sie spinam?Heh dobre :thumbup:


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde. Znowu teorie spiskowe.

Przecież to jest zabawa. Nikt nikogo nie zmusza do wstawiania fotek, ani do głosowania.

Dajcie na luz.

Chciałem się bawić to się bawię i głos oddałem na rogalova


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wyniki nie są ujawniane dopiero przy ogłaszaniu wyników - byłoby więcej emocji i niespodziewanek :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane :) Fotki niezłe, szkoda że przy okazji nie obyło się bez spięć :thumbdown:


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Seb :clapping zakładasz nowy temat.

Co do publikowania zdjęć przeze mnie to uważam, że nie jest to dobry pomysł. Wyniki pierwszej edycji "Zdjęcia tygodnia" zupełnie nie potwierdzają Waszych obaw. Wygrał Seb, a wszystkim wiadomo, że jest to jedna z najmniej popularnych i lubianych osób na forum :) A np. taki do rany przyłóż, słońce i gwiazdy, czyli ja, dostał 0 głosów, bo wstawił słabe zdjęcie. Albo zaraz, a może, hmmm...

forever_alone_by_foreveraloneplz.png

A tak na poważnie (mam nadzieję, że ostatni raz), "konkurs" jest lajtowy i taki zostanie. Każdy wrzuca swoje zdjęcie i się pod nim podpisuje. Głosowanie na kolegów? No cóż, ostatni raz spotkałem się z podobnym problemem gdzieś w okolicach 4-5 klasy SP. Ale jeśli ktoś ma zamiar głosować na autora, którego zna i wg jego uznania to wystarczy, to dlaczego mamy mu zabraniać? Libeskind wygrywa jakąś setkę konkursów architektonicznych rocznie nie tylko dlatego, że każdy jego projekt jest genialny, ale również dlatego, że jest Libeskindem.

Jedyne czego będę pilnował z całą stanowczością to te nieszczęsne EXIFy. Zgłaszający zdjęcie do konkursu musi być jego autorem, a samo zdjęcie musi być z tego tygodnia. (Vodziu, gość, który umie edytować EXIFy nie będzie tego robił w tak ważnej sprawie "Zdjęcie tygodnia" :) ). Kolejne ograniczenia, regulacje itp. zostawmy poważniejszym konkursom, np. nano-reef'owemu TOTM'owi.

Mnie martwi bardziej to, że maksymalny rozmiar ankiety to 20 pozycji, co patrząc po ilości zdjęć w pierwszej edycji, może się za jakiś czas okazać istotnym ograniczeniem. Czy Admin umie to jakoś przeskoczyć (dosłownie i w przenośni)? Nie chciałbym dopisywać, że "kwalifikuje się 20 pierwszych zdjęć, wg kolejności zgłoszenia".

P.S.

linda-meme-generator-ja-wam-k-dam-0-gosow-7bbfc6.jpg


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja na dzien dobry 3 ankiety (taki jest max) po 20 czyli daje do 60 pozycji


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.