Jump to content
Tester

Piwne spotkania Wyspiarzy

Recommended Posts

Panowie i Panie,

Pare osob juz zagadywalo na PW a dzisiaj Seweryn poprawil :) wiec proponuje wystartowac z cyklicznymi spotkaniami Polonii brytyjskiej. Cyklicznosc oczywiscie umowna. Miejsca spotkan tez. Moga to byc puby, londynskie akwarium, etc etc.

Pierwsze spotkanie proponuje w 27 (piatek) lub 28 (sobota) kwietnia na Mortlake w pubie kolo sklepu akwarystycznego "u dziadka" :p

Przy okazji opijemy moje dzisiejsze urodzinki :)

:cheers:

Emigracja - zapisywac sie :)

Bardo chetnie ale.... Z Bham jest kawałek :( chyba ze zapisze się większa ekipa ze srodkowo-północnej części uk i wybierzemy się wspólnie...

Jak będziecie mieli termin to wpadnę na

kufel-ciemnego-piwa-guinness.jpg

:D

U mnie podobnie, spory kawałek od centrum, więc jak się wyrobię na czas to wpadnę chętnie.

Jesli bedzie piatek to wieczorkiem - kolo 18 ale "dziadek" bedzie juz zamkniety. W sobote mozemy wczesniej.

jak sie ustawie z robota to mozliwe ze na Sobote bede w stanie sie pojawic. Faktycznie grupowo mozna byloby sie wybrac, zwlaszcza z regionu poza londynskiego.

Tester, wszystkiego najlepszego, spoznione ale szczere. Ja mialem urodziny dwa dni wczesniej. :gathering::cheers::guitar::animier::playing

CNCRob, Birmingham to dla wielu w zasadzie jest przejazdem, mozna by sie tam spotkac i ruszyc grupa.

Darecky jestem jak najbardziej za :) więc kto chętny to możecie zbierać się po drodze i spotkanie u mnie a potem wyjazd na Londyn :) zawsze razem to i razniej No a ze ja mało pijam to i prowadzić mogę gdyby cos :)

Ps. Ja urodziny miałem w marcu a kilka dni temu imieniny i jednocześnie czwarta rocznice w Anglii więc kolejny powód na piwko :)

clap.gif

.........ale uwazam zeby to byla sobota, miejsce bardzej w centrum i godzina popoludniowa a nie wieczor. A tylko dlatego zeby posoleni z poza Ladka mieli normalny dojazd. Miejsce Np Muzeum Histori Naturalnej, lub ZOO, potem pub.

To co otwieramy listethumbsup.gif

Hej

Tez jestem z Londka Zdroj ;-)

Pisalbym sie tez! Moze w centrum spotkanie w ADC? Otwarci sa do 8 wieczorem zdaje mi sie

Pozdrawiam

Lukasz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Mi tam pasuje. Chociaż jak dla pozamiejscowych macie jakiś namiar na tanie życie to było by fajnie, przy okazji by się cos kupiło. :) No i wszystko musi byc dograne wcześniej bo ja muszę informować, ze nie będzie mnie w pracy. Ostatnio pracuje każdy weekend.

No to sobota 28/04 godzina 15:00 czasu naszego :p (jak ciagle za pozno to mozna wczesniej)

Seweryn zaproponowal "dziadka" ale mozemy w centrum. Muzeum Historri Naturalnej czy London Aquarium?

Co do sklepow to przy wjezdzie M4/M25 sa conajmniej 3 plus po drodze do centrum PetsAtHome i dziadek. W centrum jest AD ale dosc drogie. Poza tym wezcie termoboxy bo moze byc upal.

Otwieram w takim razie liste i prosze zebyscie rozeslali wici bo nie kazdy tu czesto zaglada.

1 Tester

Witam

Dopiszę się dopiero jutro poznam grafik na przyszły tydzień, optuję za centrum Londynu i sobota godz. wczesne popołudniowe. Centrum wygodne dla ludzi z daleka mogą sobie pozwiedzać jakieś atrakcje i siup na browarka :cheers: z kolegami,

Pozdrawiam

Robert

W muzeum nie byłem jak cos :) miejsce dla mnie dowolne, ja zawsze parkują na stacji redbridge i metrem jadę do centrum. Ale jak już pisałem wcześniej, wybiore się jesli będę miał towarzystwo bo samemu nie bardzo mi się uśmiecha gnac ponad 2h w jedna stronę.

To mnie tez dopiszcie! Milo bedzie was poznac !

Lukasz

To mnie tez dopiszcie! Milo bedzie was poznac !

Lukasz

...dopisany :welcome:

od razu zglaszajcie, kto wybiera sie trasa do Londynu i bedzie jechal przez okolice Chester lub przez Birmingham. Mozemy sie pozbierac w drodze, dawajcie na priv zeby nie smiecic listy

Tester

Piszesz o PetsAtHome tym w Brentford jesli tak to juz go niema zlikwidowany :(

Pozdrawiam

Czy mowisz o tym niedaleko Syon Park ??

Lukasz

Tester

Piszesz o PetsAtHome tym w Brentford jesli tak to juz go niema zlikwidowany :(

Pozdrawiam

tia...

szkoda - korale mieli drogie i nedzne ale rybki mieli w bardzo przyzwoitych cenach

http://www.nhm.ac.uk/visit-us/darwin-centre-visitors/attenborough-studio/index.html

Przez caly dzien sa jakies prezentacje, pokazy. Duza sekcaja spreparawnych morskich organizmow . Co do skepu w centrum to chlopaki sie obudzili i ceny znormalnialy. Sa upusty mozna negocjowac. Jednak uwazam ze albo umawiamy sie na browarowe spotkanie albo zakupy. Szkoda zwierzakow mordowac

Czy najblizsza sobota godzina 12 wiekszosci pasuje?

http://www.nhm.ac.uk/visit-us/darwin-centre-visitors/attenborough-studio/index.html

Przez caly dzien sa jakies prezentacje, pokazy. Duza sekcaja spreparawnych morskich organizmow . Co do skepu w centrum to chlopaki sie obudzili i ceny znormalnialy. Sa upusty mozna negocjowac. Jednak uwazam ze albo umawiamy sie na browarowe spotkanie albo zakupy. Szkoda zwierzakow mordowac

Czy najblizsza sobota godzina 12 wiekszci pasuje?

jaka pora by nie byla, postaram sie dostosowac

Hej

Jak dla mnie 12 troche za wczesnie bo jeszcze w pracy bede. 14 bylaby idealnie. Ale moge poprostu pozniej dojechac i tyle jak wiekszosci bedzie pasowalo wczesniej sie spotkac.