Skocz do zawartości
Tester

Piwne spotkania Wyspiarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Uch... no ten weekend mi w plecy .... córka 1 urodziny wlasnie(29.04) obchodzi, chetnie bym sie z wami piany napił,

mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy przy kolejnej pivnej okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym do Was dolaczyl, ale nastepny weekend juz zaplanowany. Nastepnym razem moze ustalmy bardziel odlegly termin od aktualnej daty, to ulatwi wszystkim obecnosc.

poza tym Tester - wszystkiego najepszego - masz urodziny dokladnie w ten sam dzien co ja :thumbsup:


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, jesli chcemy aby bylo wiecej osob to moze zgrac jakis termin z data do przodu, wtedy wszyscy beda mogli sobie to jakos zaplanowac, chociaz teraz i tak prawdopodobnie bede ale z mysla o innych... ja od razu mowie, ze nie moge 5 maja, bede w niemczech.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tester

2 darecky3

3 lukassk

4 CNCRob - ?

5 Grzegorz Dyzma

6 ...

...wiecej chetnych nie ma?


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ja juz jestem na liscie ? :whistle:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ja juz jestem na liscie ? :whistle:

Jasne, obecnosc obowiazkowa ;)

przenioslem liste na dol dla odswierzenia


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tester

2 darecky3

3 lukassk

4 CNCRob - ?

5 Grzegorz Dyzma

6 kaspy

Sobota w centrum, lepiej być nie może. 15 mi pasuje, ale gdyby było więcej chętnych na np. 14, to mogę być wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Tester

2 darecky3

3 lukassk

4 CNCRob - ?

5 Grzegorz Dyzma

6 ...

...wiecej chetnych nie ma?

witam oj przykro ze nie moge sie z wami spotkac jestem na urlopie na Slowacji wracam dopiero 5 maja

ale jak bedzie nastepne spotkanie to napewno sie pisze

pozdrawiam


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko, czy ktos z doswiadczonych przy okazji nie chcial by zrobic sobie testow wody moimi testami? tak dla sprawdzenia czy sa poprawne, lub zrobic testow mojej wody u siebie, moge wziac ze soba porcje do testowania. w mojej okolicy niestety nie mam tu nikogo aby to posprawdzac :) a jesli juz jest okazja to mozna ja wykorzystac :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko, czy ktos z doswiadczonych przy okazji nie chcial by zrobic sobie testow wody moimi testami? tak dla sprawdzenia czy sa poprawne, lub zrobic testow mojej wody u siebie, moge wziac ze soba porcje do testowania. w mojej okolicy niestety nie mam tu nikogo aby to posprawdzac :) a jesli juz jest okazja to mozna ja wykorzystac :)

da sie zrobic


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie zrobic

w sumie jak bedziesz u mnie to mozemy sie tym pobawic :) tylko bys musial swoje testy zabrac...


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabiore calego saliferta jaki mam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu gdzie i o ktorej...?

ja postaram sie juz dolaczyc do Birmingham rano tak ze z CNCRob dopasujemy sie spokojnie, moze faktycznie wstepnie niech to bedzie 14.00? To gdzie sie mamy stawic i ewentualnie "wstawic"? ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie więc jaka decyzja. Dokładnie gdzie i o której? I jesli nie ma obok miejsca na auto lub trzeba robic oplaty strefowe to jaka stacja metra? Jesli mam brać sobotę wolna to muszę jutro już wiedzieć.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest fajny parking na "West Drayton"...hihhi


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darecky

na west dryton no juz swiszczy od m25 i od heatrow - ja bym jechal do centrum, merto w obie strony za 2 wyjdzie was tyle samo co parking... a m4 do hammersmith, tam na a4 i do samego centrum dolecicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@darecky

na west dryton no juz swiszczy od m25 - ja bym jechal do centrum, merto w obie strony za 2 wyjdzie was tyle samo co parking... a m4 do hammersmith, tam na a4 i do samego centrum dolecicie.

wiem, ale to bylo pol zartem, pol serio, tak sobie spojrzalem na mapke i stwierdzilem ze to po drodze...


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego

Co wiem na wjazd do strefy trzeba gdzieś opłaty robić?


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego

Co wiem na wjazd do strefy trzeba gdzieś opłaty robić?

Oplaty najlepiej jest robic online ale nie wiem czy jest koniecznosc jechac tak gleboko. Faktycznie moze byc problem z zaparkowaniem gdziekolwiek.

http://www.tfl.gov.uk/roadusers/congestioncharging/


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz jeździć metrem to mam sprawdzona stacje. Tylko nie wiem o której planowany powrót. Narazie nie wiem czy w ogóle jest sens jechać bo na wyspach wszystkie plany wychodzą podobnie z tego co widzę. Najpierw napalenie a pózniej cisza a na koniec bedą dwie osoby.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem nastawiony na tak. Overtime odwolalem. Moge juz wyjechac w piatek...hehe

Chlopaki wracaja z pracy, zaraz zasiada za kompem i sie wyklaruje


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congestion charge w soboty nie obowiązuje, więc można śmiało wjeżdżać do centrum. Możemy się umówić o godzinie 14.00 pod Aquatic Design Centre, a później przejść się coś napić, ewentualnie zjeść w okolicach Soho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak kaspy napisal oplat za wjazd do centrum na weekendzie nie ma, a w niedziele nie trzeba placic za parking.

a ile teraz dniowka za metro po pierwszej strefie? 8 funtow? i ten smrod... i tlok weekendowych turystow .

wolalbym przemieszczac sie samochodem. i przy okazju zobaczyc cos bo pod ziemia to nic nie ma :)

zycze udanego spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robicie wioche dziewczyny. Wstyd mi za Was.

Ja myślałem że spotykamy sie na browar a tu takie ceregiele. Jeden musi jechać samochodem, drugi chce nim jeździć po Londynie, trzeci nie bedzie jeździł metrem, czwarty chce przyjechać i zrobić zakupy.

Zróbcie to spotkanie u siebie przyjadę choćby rowerem.

Wielki problem dogadać sie z baba podrzuc mnie na stacje i nie zapomnij odebrac wieczorem. Wczesnym rankiem lapiecie pociąg czy autobus i od 1-3 godzin jesteście na miejscu. Bez stresu z browarkiem w ręku. Wy macie przyjechać i o resztę sie nie martwicie.

Czy 14ta czy 16ta bez różnicy. Piwkujemy od rana.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.