Skocz do zawartości
SkoczekPL

Poszukiwany / poszukiwana

Rekomendowane odpowiedzi

Błędy interpunkcyjne nie są błędami ortograficznymi. Polecam lekturę podręczników do szkoły podstawowej.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dobra..........STOP.

Zapisy do końca tygodnia i bardzo proszę o luzik...


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że SĄ to błędy ortograficzne. Ja z tego cudzego "lenistwa" mam już problemy ze zrozumieniem sporej części tekstów z różnych forów. I muszę przyznać, że jak widzę post bez przecinków, dużych liter,

a sam tekst jest długi, to go nie czytam - nie chce mi się męczyć - z lenistwa :harhar:

A szacunek językowi ojczystemu się należy jak psu buda!

Radek to sprobuj pokornie szanowac ojczysty jezyk uzywajac klawiatury w ukladzie UK. Mozesz w windowsie ja przekonwertowac na polskie znaki. Zobaczysz do jakiej pokory ten szacunek cie doprowadzi. Tekst do napisania w 30 sekund zajmie ci 5 minut. Ja uzywam kompa z roboty i nie mam mozliwosci konwersji bo mam blokade admina i nic nie poradze. No a juz jak stukasz z androida to juz w ogole nie ma o czym mowic. ;) ...ale pewnie nie przeczytasz bo teks dlugi i tez nie uzywam polskich znakow :welcome:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, darecky3 ma ten sam problem co ja :) choroba, Darek, to dlatego nikt nie czyta naszych postów :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, darecky3 ma ten sam problem co ja :) choroba, Darek, to dlatego nikt nie czyta naszych postów :)

Robert, niedlugo sie dowiesz ze koreanska klawierke tez da sie przeprogramowac :rofl:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ale czy w opcjach regionalnych i językowych nie można doinstalować sobie polskiej klawiatury? Teraz mam polską Siódemkę, ale przez lata używałem angielskiego WinXP, i nigdy nie było z tym kłopotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ale czy w opcjach regionalnych i językowych nie można doinstalować sobie polskiej klawiatury? Teraz mam polską Siódemkę, ale przez lata używałem angielskiego WinXP, i nigdy nie było z tym kłopotu...

ale my jestesmy leniuchami... ;)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Admina za offtop, ale szlag mnie jasny trafia jak słyszę tłumaczenie "bo ja mam inny układ klawiatury"...

Pisanie na forum, nie jest obowiązkiem - chcesz, czujesz potrzebę, to piszesz... Ale w zamian za to, dostosuj się do zasad przyjętych na danym forum. Forum to nie szkoła, obecność nie jest obowiązkowa.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dale nie chcez, nie czytasz.

Ciezko jest byc moderatorem bo z kazdego jednego tematu robi sie offtopic. Ten jest o wyborze nowego moda a przygania jedne drugiemu o ogonkach.

Ja oprocz Staniego proponuje Testera


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już poszedł taki spam to i ja dołącze...rozumiem wymówki typu brak polskich liter bo klawiatura angielska, tylko nie mówcie, że klawiatyra "obcojęzyczna" nie posiada znaków przecinków, kropek i dużych liter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada. Jednak to są nawyki z czasów, gdy ludzie pisali na komunikatorach typu irc. Ale połowa z was wtedy nawet nie wiedziała co to internet.

Poza tym nie używam znaków interpunkcyjnych moze raz w półroczu, proponuje poczytać historie moich postów. Przyznaje się do pisania bez dużych liter bo do pisania czesto używam innych urządzeń nic PC i jest to upierdliwe. Nigdy nie miałem problemów z ortografia mimo iż mieszkam za granica ponad 4 lata i jak wiadomo po czasie człowiekowi trudniej jest się wystawiać w ojczystym języku. jednak trafił się jeden, który musiał to wypomnieć. Natomiast na codzień błędami walą "starzy wyjadacze" i jakoś im nikt nie zwróci uwagi. Ot taka prawda o typowych polaczkach, szukać zaczepki i gnoic tych co są szczeblem niżej bo do tych wyższych boja się podskoczyc.

Edytowane przez CNCRob (wyświetl historię edycji)

Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Control Panel -> Regional And Language Options -> zakładka Languages -> Details (tam możesz dodać i ustawić polską klawiaturę - Polish Programmers; najlepiej ustaw na domyślną).

Potem wchodzisz w zakładkę Advanced i przestawiasz na Polish w Language for non Unicode Programs, to po to, żeby programy które są po polsku dobrze wyświetlały polskie fonty i żeby wyświetlały się np. polskie napisy w filmach w sposób normalny, a nie jakieś krzaczki.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za minutę piszesz cos w angielskim i musisz bawić się na nowo. Hehe


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego? Jakie problemy - angielski nie ma żadnych znaków diakrytycznych, no, chyba że odczuwasz nieokiełznaną potrzebę naciskania prawego Alta przy każdej okazji... :). Szukasz sobie problemu na siłę :)

Edytowane przez ZenonPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy interpunkcyjne nie są błędami ortograficznymi.

Po sprawdzeniu tego w paru źródłach (encyklopedie, net, słownik poprawnej polszczyzny, wielki słownik języka polskiego) nie jestem tego taki pewien... Powszechnie uważa się jednak, że są... (na marginesie - używam komputera o niemieckim układzie klawiatury z angielską wersją OS...) Z mojej strony EOT.

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej "szefowie" , poprzedni modowie też byli z "łapanki" ???

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja postow naklepalem juz troche i z tego co pamietam jeden byl z polskimi znakami :D swoja droga juz nie raz probowalem doinstalowac do androida polskie ogonki i d*pa z tego wychodzi :/ ma ktos jakis patent na to ?


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiero, a na tym zdjęciu to Marek jest już zalany, czy jeszcze nie? (bo coś słabo widzę) ;)

59868132f05be175med.jpg


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej "szefowie" , poprzedni modowie też byli z "łapanki" ???

Hej "klubowiczu" niesprawiedliwie karany, już ci foch przeszedł ?

Daj robi na luz bo zaczynasz lekko przeginać.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.