Skocz do zawartości
Tester

Pozdrowienia z Sharm El Sheikh

Rekomendowane odpowiedzi

Canon SL110 z kaseta hermetyczna do 40m

??????????? Może Certo SL110 :)


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia wróciły.Dzięki ci za to.

Foty świetne.

Pozdro.

Edytowane przez JARO (wyświetl historię edycji)

400l,cyrkulacja 14000l/h,oświetlenie Led no i reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziekuje za te odrobine lata.

Ten ostatni ? Moze humilis ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj korciło pewnie....

Tak szybko przeleciałem zdjęcia i widziałem xanthurum a nie widziałem żółtka i teraz sobie dopiero zdałem sprawę że te ryby "poznają" się dopiero w akwariach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tester - pozytywnie naładowałeś ludzi na forum (bynajmiej takie mam odczucia)

@BAU - masz rację kiedyś w modzie byla słodka "amazonia", a dziś będzie np. słona "indonezja"

ale w większości sklepów nadal Gości podwodna Amazonia mało który ma coś więcej niż tylko słodkie , ale na pewno się to po pewnym czasie zmieni kolory na pewno są Atrakcyjniejsze co już przemawia za zmianą ekosystemu za szkłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia zaje...fajne !

Osobiście mialem okazje podziwiać rafy tylko w okolicach Hurghady i niestety zdjęcia które posiadam to tylko zasługa instruktora - ponieważ "tania jednorazówka" - za 20 dolarów, nie jest w stanie oddać tego co podziwiamy pod wodą i co przedstawił nam kolega Tester!!!

Tester - moje gratulacje udanego urlopu i tak świetnych zdjęć !!!


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Testerek wrocil wlasnie z Sharm. Ten sam hotel co w zeszlym roku Laguna Vista Beach - niestety pogorszyla sie bardzo kuchnia, ale sam hotel OK (i ludzie tez)

Ogarne sie troche i wrzuce pare ciekawszych fotek.

Najfajniejsze przezycie podczas nurkowania (niestety bez zdjec) - nurkujemy w siedem osob. Plyniemy niesieni pradem na Thmas Reef. Glebokosc 22m. Nagle otacza nas stado doroslych tunczykow 15 - 20 sztuk. Ryby tak na oko 1,5m dlugosci, plyna z nami przez kilka minut. Niesamowite wrazenie.

Przy okazji przepraszam za Brak odpowiedzi na liczne PW

Pozdrowka


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bart......Nigdy nie byłem.

Zdjęcia super . Na żywca pewnie eksplozja wrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał drogi, i trochę fundusza trzeba mieć na taki sport ale wrażenia pewnie nie samowite jak się jest koło Ryb na żywo, mogli by tam jakąś Kamerkę założyć w 3D żeby nagrywała do okoła i wysyłała obraz do studia a potem do satelity,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester dobra robota mam nadzieję że też kiedyś pojadę ponurkować świetne zdjęcia


Pozdrawiam.

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co?

Pod woda jest ok. Ale zawsze myslalem, ze plaze w Egipcie (jeszcze tam mnie nie bylo) wygladaja przynajmniej jak w Sopocie lub Brzeznie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ale ja fotki byly z zeszlego roku. Z tego roku jeszcze nie wrzucilem :D

W tym roku zreszta zrobilem duzo mniej zdjec bo w sumie klepanie tych samych acropor czy sohali nie ma sensu


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.