Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

Będzie się działo przed w trakcie i po ale w tv nie o wszystkim powiedzą :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie zobacze :(

Lecialem pare dni temu... na poklacie przepiekna rosjanka, ryczaca 35tka, kazde jej spojrzenie w moja strone powodowalo ze na boisku powalczylbym z nia bez walki, w kluczowym momencie zaliczajac jednak zwycieska bramke :D I tego naszym zycze :guitar:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @kapuhy.

Debili na świecie nie brakuje, są tacy w Rosji ale także i w Polsce. Wyładowanie agresji na stewardzie to żenujące zachowanie godne napiętnowania. Będąc na MŚ w Niemczech na meczu z Ekwadorem widziałem pod stadionem masę niemieckiej policji uzbrojonej po uszy. Przecież wszyscy bali się polskich kibiców. Ale jak zorientowali się że nasze nastawienie jest czysto pokojowe to zniknęli. Po meczy wystraszeni kibice Ekwadoru nie mogli wprost uwierzyć jak podchodzili do nich Polacy i im gratulowali. Widziałem ogromne zaskoczenie w oczach niemieckich stewardów, którzy to widzieli. I polscy kibice zostali uznani za najlepszych na całym turnieju bo taki właśnie obraz poszedł w świat.

Stosunki polsko-rosyjskie są trudne w związku z historią obu narodów. Ale wydaje mi się że bardziej politycznie niż czysto ludzko. Rosjanie wbrew temu co nam się wydaje, bardzo nasz szanują za to co osiągnęliśmy w ostatnim czasie, choć oczywiście są i tacy którzy mają nam za złe że to przez nas rozpadł się "wielki blok". Osobiście w Rosjanach bardzo podoba mi się ich poczucie wielkości choć oczywiście pokora zawsze jest wskazana. My cały czas jesteśmy jacyś tacy zakłopotani i malutcy a nie powinniśmy. Przejedzcie się do Rosji, Białorusi, Ukrainy a nawet Litwy i wróćcie samochodem do Polski. W pierwszej chwili to co się ciśnie na usta to: wreszcie w Polsce. Ogromne zmiany infrastrukturalne (pomijam temat zarobków Polaków i itp.)jesteśmy wtedy w stanie docenić.

Tych idiotów kopiących niewinnych powinny pokazywać media i w interesie Rosji jest ich ukarać. My natomiast zachowujmy się tak jak dotychczas na Euro. Pokazujmy jacy jesteśmy gościnni. A namawianie do jakiś odwetów na Rosjanach to idiotyzm. Rosjanie przejdą w dzień swojej flagi przez ulice Warszawy na mecz. Polacy powinni iść z nimi obok z naszymi flagami! Nie po to żeby zamanifestować sprzeciw, tylko po to żeby cieszyć się wraz z Rosjanami świętem flagi ale i świętem Euro!

I tak na koniec, agresją niczego nie wygraliśmy i nie wygramy bo to nie w naszej naturze. My jesteśmy otwartym i przyjaznym narodem i niech cały świat się o tym wreszcie dowie!

I hasło na dziś: Polska wygra mecz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibic a pseudokibic który przyjeżdża do kraju a policja jest bez radna powinien być zgnębiony i to powinno być potraktowane jak wyrok u naszych a nie jak namowa do ataku.

Jak będzie pokaże życie.

Już są strefy kibica to czemu nie można otworzyć strefy pseudokibica od 18lat bez karetki i policji.Dlatego jedyne miejsce to stadion i okolice centrum warszawy i dużo szumu.

Gdyby nie zabraniali miedzy sobą zadymy to nie było by szumu a zwykli obywatele nie byli by zamieszani i nikt by z boku nie dostał.Było już wiele ustawek poza stadionowych i opowiadali jak fajnie zatrzymali pociąg na zadupiu i gdzieś na polanie w lesie stała druga ekipa, 0 strat i wszyscy zadowoleni.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem mecz z Grecja jeszcze raz, juz bez emocji.

Dobrze i ciesze sie ze Szczesny nie zagra. Gol poszedl z pilki po ktora powinien wyjsc. Nawet zdaniem komentatorow taki blad bramkarza ( a co dopiero Arsenalu) . Drugi powod to faul. Skoczylo sie dla nas szczesliwie. Tyton bedzie na fali i pokaze klase.

Lewandowski w drugiej polowie zupelnie niedwidoczny, czekaniem na pilke gola nie strzeli, chyba troche malo sie angazowal na wypracowanie sytuacji.

Potrafimy zaatakowac i kopac pilke w swiatlo bramki jednk brakuje tu precyzji. Na zamkniety dach nie ma co zwalac winy, kondycyjnie powinni byc przygotowani.

Jezeli psychika wytrzyma i Polacy nei beda kibicowac na siedzaco bedzie dobry mecz z Rosja. Poki co ide kibicowac Czechom bo ich wygrana chyba najmniej nam zaszkodzi.

Dajcie prosze "cyne" jak tan ten marsz bo sie denerwuje.

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

A byłem dziś w centrum i wszędzie pełno ruskich bandziorów z dzikimi oczami. W kebabie znajomy czarnoskóry kebabo - twórca skarżył się ze ruscy już z samego rana jak szedł do roboty się go czepiali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm..... chciałem zaznaczyć 3:0 do naszych i masakra... ale tak się nie da... :thumbsup:

A swoją drogą gdyby bramkarze nie robili prezentów Grekom to nie strzeliliby oni :smoke: bramki :smoke:

Pozdrawiam i kciuki trzymam.

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku... ale poczatek 2 pol a tak pieknie szlo


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa 1:1


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Mieli ruski szczęście... szkoda bo przydałyby nam się te punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo dużo szans........ ale szacun za 1:1

Otworzyli dach i faktycznie nasi dostali wiatru w żagle :):thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdzie ci co obstawiali wielką przegraną? stawiałem 2-0 dla naszych i gdy by nie szczęścoe Rusich dostli by wp...., remis musi wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jakby nie ten (lekko :D ) spalony to byśmy dzisiaj świętowali. :thumbsup:

Ja obstawiłem u buka 2:1 dla Polski.

Edytowane przez kapitan (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie nasi :clap::w00t: Szacunek


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Moim zdaniem ruscy zremisowali tylko dzięki szczęściu. Nasi grali dużo lepiej - było dużo sytuacji bramkowych pod ruska bramką i tylko brakło szczęścia - 1 cm w bok i było by 5 :1. Troszkę się pomyliłem ale do 25 bramek niewiele brakowało bo było dużo naszych sytuacji bramkowych. Piłkarz strzela - Pan Bóg kule nosi. Szacunek chłopakom się należy.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałem remis :) Mecz bardzo fajny, zaryzykowałbym stwierdzenie, że do wygrania.

Teraz pożegnamy Czechów 2:1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.