Skocz do zawartości
mariuszduch

Polska-Rosja

Wyniki  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Polska - Rosja



Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Moim zdaniem ruscy wygrali tylko dzięki szczęściu. Nasi grali dużo lepiej - było dużo sytuacji bramkowych pod ruska bramką i tylko brakło szczęścia - 1 cm w bok i było by 5 :1. Troszkę się pomyliłem ale do 25 bramek niewiele brakowało bo było dużo naszych sytuacji bramkowych.

Jak ruscy wygrali? Coś ty oglądał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewałem się, że Rosjanie wsiądą w czołgi i nas rozjadą, a nasi będą bronić się z okopów koktajlami Mołotowa... a tu taka piękna postawa! nasi grali jak równy z równym! 1-1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor
Jak ruscy wygrali? Coś ty oglądał?

EEEEEEEEEEEEEEE to przez te browary --- miałem na myśli że zremisowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mama nadzieje że Biało-Czerwoni udowodnili coś wszystkim tym co nie wierzyli i obstawiali ze dostana 4 albo 5:) Walka była punkty są i to sie liczy:) teraz tylko czesi i wychodzimy z grupy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co powiedzą nam wszyscy sceptycy ? <_< . Obstawiałem remis w ankiecie i trafiłem :thumbsup: . BRAWO POLACY ! :clap:


..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sceptykom możemy powiedzieć, że mają mało wiary :D Piękna gra szacun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę nie spodziewałem się takiego wyniku... Brawo :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cud nad Wisłą


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

To nie był cud na Wisłą bo cud nad Wisłą skończył się wygraną wojsk Polskich, które kilka miesięcy wcześniej w zasadzie nie istniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulację również dla trafnie typujących forumowiczów! 13% ogółu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski mimo swich umiejetnjsci nie mial dane. Powinnismy zmienic ustaiwnie i taktyke zeby z Czechami bylo latwiej.

Psychologiczny mur przebit to najwazniejsze.

Odkad chodze po ziemi pierwszy raz w zyciu nie musze sie wstydzic za Polska Pilke.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać trzech zaległych stron, ale podobało mi się! Jakem zatwardziały antykibic to mi się podobało! :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ankiecie nie głosowałem,prywatnie obstawiałem 2:1 dla naszych(nie dużo się pomyliłem)

brawo dla naszych,druga połowa bardzo dobra

oby tak z Czechami to awans bardzo realny


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem: a nie mowilem ze sam lwandowski nie wygra! Dzis nic nie pogral. Na pirwszej stronie jako jedyny bylem pozytywnie nastawiony, troche sie zawiodlem ze moj typ nie padl ale daleko nie bylo. I powiem wam, ze pierwszy raz w zyciu jestem zadowolony a nawet dumny z naszej reprezentacji. I nawet rakcje smudy mi sie spodobaly !! :) Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie ale notowania zlota poszly w gore! Rosjanie zamawiaja hurtowo zeby! :harhar:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd bo chcielismy byc goscinni i przyjazni wiec pozwolilismy na przemarsz. Nie wiem co pokazala polska telewizja, ale na Wyspach czarno na bialym ze to zadymiarze od nas bili glownie naszych.

Patrze na wiadomsici i nie wierze


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Czesi a potem Niemcy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Są nasi.

Pozdrawiam

T


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Byłem i widziałem sowieckich bandziorów, którzy od rana szukali guza. Miało nie być czerwonych flag a były. Nie było zgody na demonstracje z sowieckimi symbolami a demonstracja była. Dlaczego policja ochrania bandytów propagujących komunizm? Media kłamią - nie wierz mediom. W internecie są filmiki na których rosyjscy kibole wybiegają przed kordon policji która ich chroni i ganiają za Polakami.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze telewizja klamie, ale ogladnie czegos takiego przez przecietnego widza .........zalamka

ps. niew iem czy link zadziala.

https://www.youtube.com/watch?v=87Jl0qC29o4&feature=youtube_gdata_player


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruscy też fikali ale póki co z nimi są tylko zadymy, z czechami powinien być spokoj.To chyba najbliżsi nam sąsiedzi tak mi się wydaje a wielu z nich zna podstawy polskiego.

Co do przemarszu to nie byl udany pomysł , chodz na raty tym samym to by się skończyło ale to był pewniak i to glowy państwa to spowodowały tą nienawiść mówię tu o skandalu smoleńskim.

Burdy są na tle politycznym ale o tym w dzienniku nie powiedzą.

To ten skandał wywolał agresje u naszych ,wystarczył ruch palcem ruskich i po ptakach.

Ruscy też mają swoje charakterki ,innych burd na euro raczej mogly by być darowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.