Skocz do zawartości
seb

Naklejki Nano Reef na auta!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czuwaj Wiaro!

Nie raz, nie dwa przewijał się temat zrobienia naklejek na auta, jakoś zawsze skończyło się na chęciach, tym razem jest inaczej :) Cały pomysł jest Irminy, projekt, zamówienie, wykonanie, naklejki już są u nas :) A wyglądają tak:

dsc0452kopiowanie.jpg

Sprawa wygląda tak... Na naklejkach nie chcemy zarobić nic, cały koszt naklejki, przesyłki, znaczka, koperty itd. to 3,50zł, ale jest też haczyk, jak w każdej takiej akcji :) Jesteśmy pasjonatami, kochamy zwierzęta, przynajmniej tak twierdzimy, mamy szansę to udowodnić. Mamy okres wakacyjny, schroniska się nie wyrabiają, trafia do nich wiele wyrzucanych przez bydlaków (bo to nie ludzie) psów i kotów, w tym okresie w schroniskach zazwyczaj brakuje wszystkiego, od karmy, przez materiały budowlane, po leki. Kampanie telewizyjne dają niewiele, bo niewiele się ich zdarza, kosztują dużo, a skąd wziąć pieniądze skoro brakuje na najpotrzebniejsze rzeczy? Więc trzeba wziąć sprawy we własne ręce i pomóc! Do meritum. Warunkiem otrzymania naklejki jest wpłata jakiejkolwiek sumy pieniędzy (niech to będzie minimum 10zł) na konto schroniska w Dąbrówce pod Wejherowem, lub jakiegokolwiek innego, może być jakieś w Waszej okolicy, nie ma to kompletnie żadnego znaczenia, nie przelewa się w żadnym, do nas przesyłacie na mail sklep@reefshop.pl potwierdzenie przelewu na schronisko plus potwierdzenie na te 3,50, podajecie pełny adres, wybieracie rodzaj naklejki, my ją pakujemy i wysyłamy. Naklejki są fajne, na grubej folii, trzeba tylko pamiętać żeby dokładnie odtłuścić miejsce przyklejenia, czy będzie to szyba, czy klapa, to już Wasz wybór.

Tu proszę strona schroniska:

http://schroniskodabrowka.pl/

tu profil na FB, "lajkujcie" i udostępniajcie, może ktoś jeszcze dzięki temu zdecyduje się pomóc:

http://www.facebook.com/pages/OTOZ-Animals-Przytulisko-w-D%C4%85br%C3%B3wce/143460082376298

Wpłaty na schronisko na:

OTOZ Animals

55 1020 1853 0000 9902 0069 5668

z dopiskiem: Dąbrówka

Zakup naklejki Reefshop

Kurcze! Mamy szansę zrobić coś fajnego i dobrego! Pal licho tą naklejkę, ale jak mi ktoś przyjedzie na zlot bez naklejki to będę wiedział z kim nie gadać! :)

Liczę, ba, wiem, że jak już nie raz, staniecie na wysokości zadania!

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie Marek to akurat byłem pewien! :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb: a naklejki sa w wersji zewnętrznej czy wewnętrznej? Chodzi mi o to czy naklejamy na np. szybę od środka samochodu czy z zewnątrz?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se na skutera nakleje i bede sie lansowal ze przez tego konia morksiego psiak maja lepiej.thumbup.gif


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne. Grześ! Brawo! :) Raffy, nawet na czoło możesz se przykleić :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bdb pomysł ! I brawo za realizację unworthy.gif

pytanko czy dobrze kumam, bo nie wiem którą zamówić :p

a ) ta gdzie konik jest biały - po naklejeniu - czarne tło i biały konik czy przeźroczysty ?

b ) ta gdzie konik jest czarny - po naklejeniu - przeźroczyste tło i czarny konik ?

bo kurde nie wiem którą zamówić :p chyba wezmę dwie :p

Edytowane przez spirou (wyświetl historię edycji)

17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tło jest białe na białej naklejce i czarne na czarnej, przezroczystego nie ma :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jw, ale jaka jest średnica? Chcę na rower :)


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to może bym wziął, ale jak nie ma różowych to muszę się zastanowić :ice:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź białą i flamaster :)

Średnica to 63 mm, idealna na ramę :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakie konto te3,5 wyslac


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila do Agi na sklep@reefshop.pl ona Ci wszystko wyjaśni i poda numer konta.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna sprawa, jeśli ktoś chce kilka, to nie oznacza że musi robić kilka przelewów na schronisko, każdy przelewa ile chce.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb a jest alternatywa puscic paypalem? Dalbym przelew calosciowy i wolna reke gdzie poslac datek ns zwierzaki bo przyznam sie ze za dwa przelewy z Uk musialbym dwa razy dac bankowi zarobic a to byloby jakies 40 kg karmy dla zwierzat.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest, pisz do Agi.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb a jest alternatywa puscic paypalem? Dalbym przelew calosciowy i wolna reke gdzie poslac datek ns zwierzaki bo przyznam sie ze za dwa przelewy z Uk musialbym dwa razy dac bankowi zarobic a to byloby jakies 40 kg karmy dla zwierzat.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

niestety nie, ponieważ paypall ściąga prowizję z każdej transakcji a przy tego typu akcji to mijałoby się z celem. Tym bardziej, ze koszt 3,5 za naklejkę zawiera koszt znaczka na list wysyłanego na terenie Polski. Ale coś pomyślimy... może zapakujemy z lampami do naszego dystrybutora do UK i byłby do odebrania gdzieś na miejscu.. nie wiem, może wyślemy jakoś hurtem do kogoś na Wyspach, kto ma konto w Polsce, może ktoś jest na wakacjach i zabierze ze sobą? coś wykombinujemy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest, pisz do Agi.

swietna wiadomosc. Sklekoce zatem maila. Wielkie dzieki

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj posta Irminy, jest przed Twoim :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,to ja proszę dwie naklejki,i informacje gdzie na jakie dane wysłać pieniążki.


Arek.Pozdrawiam.

6643_6790.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę pierwszy post :) tam jest wszystko napisane :welcome:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bede czekac az pojawi sie alternatywa. Akcja mi sie bardzo podoba mimo wszystko.

Pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.