Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jarku, jak zaczniesz się z nami kolegować to i Tobie wątroba siądzieharhar.gif


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać to będzie za dwa tygodnie, nas, nad jeziorem :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku, jak zaczniesz się z nami kolegować to i Tobie wątroba siądzieharhar.gif

Taki mam właśnie zamiar :whistle:. Chodzi mi oczywiście o kolegowanie,a nie pozbywanie się wątroby :harhar:

Choć na chrzest trzeba się pewnie przygotować :whistle:

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mam właśnie zamiar :whistle:. Chodzi mi oczywiście o kolegowanie,a nie pozbywanie się wątroby :harhar:

Coć na chrzest trzeba się pewnie przygotować :whistle:

Taaaa...Rapacholin weź. Dużo :thumbup:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od której godziny zaczyna się nalot na zlot :animier:???


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram z pociągu Gerdena o 7 z minutami, jedziemy do mnie, jemy śniadanie, jedziemy na 11 z minutami na lotnisko, odbieramy Testera i ciśniemy :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie z Radkiem Ch umówiliśmy się na wyjazd z Gdańska o godz.13. Więc pewnie o 15-16 będziemy na miejscu.thumbsup.gif

Seb, czyli w piątek nie będzie Ciebie w sklepie? Miałem Was odwiedzić ponownie rano przed wyjazdem do Wdzydz.

Edytowane przez Włodzimierz (wyświetl historię edycji)

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69km do zrobienia, zakładając, że mój złomolot :clowning utrzyma przelotową 90km/h, nie rozkraczy się i nic się nie wydarzy po drodze oraz wyjedziemy punktualnie, to będziemy około 14:30. Kombinuję, żeby dać dyla z pracy jeszcze szybciej. Włodku - o której Ty w piątek będziesz już całkiem wolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może się wyrobicie na tą 11-12 to byśmy razem pocisnęli :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radku, będę wolny koło 9-9.30 rano ale w Sopocie, więc u Ciebie byłbym pewnie koło godz. 11.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde. A ja myślałem że to tak bardziej po południu wszyscy będą. No nic, pokombinuję tak żeby szybcie skończyć prace.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam rzeźbę nowoczesną :D Jest szansa wyruchać szympansa :D i może po prostu wezmę wolne na piątek - wtedy ruszymy o 11:00 - szkoda tracić czas. Odezwę się, jak będę miał temat w pracy załatwiony.

O kurde. A ja myślałem że to tak bardziej po południu wszyscy będą.

No, po południu... 12:05 :w00t:

Edytowane przez Radek Ch (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa wyruchać szympansa :D

A jak pójdzie gładko,to i całe stadko :clowning.


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja spadam do roboty, żeby nie denerwować mojego "szympansa".


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż zacząłem daty sprawdzać bo pomyślałem ze to w ten piatek...wszyscy zwarci i gotowi....

teraz tak....

ja poprosze jakoś więcej informacji....gdzie dokładnie we wdzydzach, kogo szukać, co wziąć, w sensie co jest w domkach...

my raczej będziemy bliżej wieczora....


http://7140_7307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domkach jest wszystko, w sensie pościel :thumbsup: wziąć ręcznik, kosmetyki (chyba że na zlotach się nie myjesz, tak jak ja :thumbsup: ) bo szkoda czasu. Żarcie we własnym zakresie, albo w tawernie, za rogiem jest spożywczy, wjazd do Stanicy jest przy pętli autobusowej, tak jak sklep :) jakby co to mój numer 503 704 106

Pozdrawiam

seb

edit. kto bierze piłkę do siatki? Badmintona też można. A jak ktoś jedzie autem i ma taką przenośną kuchenkę, to niech weźmie, patelnię jakąś dużą też, w sobotę kto będzie chciał to pójdziemy na grzyby, a potem Wam je uduszę na śmietance :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badminotna biorę, grill, brykiet tyż :) Rowery warto wziąć, jak kto może - fajne drogi po lasach na północ od stanicy. Piłkę mam, ale lekarską :D chyba nie nada się do siaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę. Też bym się z miłą chęcią wybrł ale sprawy rodzinne blokują mnie w ten weckend. Mam nadzieję, że ognisko uda się Wam rozpalić bez kłopotu :-) Jakby co jestem pod telefonem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób scen! Wierzę w Was! :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak - weźmie ktoś piłę do siaty? Bo jak nie ma nikogo, to widziałem dziś w Selgrosie niezłą Mikasę i mogę w tygodniu kupić po drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.