Skocz do zawartości
bober6662

Polska-Estonia co sądzicie o grze?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o grze naszych gwiazd...jak dla mnie porażka na tę minutę.Jak mamy się wydostać z grupy na Mistrzostwa świata?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trener się zmienił , ale gra naszej drużyny nie za bardzo ...! :thumbdown:


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

grają jak by Deprimu zapomnieli wziąć dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tradycyjnie ...nic się nie stało ...


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz rewelacja,gra naszych rewelacyjna, jestem z nich dumny.

ps. nie oglądałem meczu :)

i tradycyjnie ...nic się nie stało ...


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz ch....y Polacy nic nie pokazali szkoda.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:1 w pałe


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 do 0 w plecy nigdy w historii przed wojennej Polski i Polski po wojennej nie przegraliśmy z Estonią był jeden remis w 1925r,totalna żenada i brak pomysłu na jakąkolwiek dobrą sytuacje,a za tekst Polacy nic się nie stało powinni karać.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żekurnawada... za jakie grzechy ja się pytam... ???


akwarium: 140x60x60 OW (500l)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam jaki sens ma istnienie PZPN? poza nabijaniem kieszeni działaczom.

Dlaczego Polska często potrafi być tak durnym Państwem. Z jednej strony tworzymy niemały wkład w ekspedycję na Marsa, a z drugiej nie potrafimy wygrać meczu z Estonią? czy to naprawdę aż tak trudne?


90x60x40

6681_6830.png"]6681_6830.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co jest PZPN? Jest po to, żeby go obalić :D

Ciekawe przez kogo? na UEFA jeszcze się taki nie znalazł co ją ruszy - za duża kasa.

Tylko dlaczego nam przypadło mieć jedno z najgorszych jej przedstawicielstw ;/


90x60x40

6681_6830.png"]6681_6830.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, że się bronią nieźle, nie od dzisiaj wszyscy się chcą ich pozbyć, ale to jedyny powod istnienia tego związku jak dla mnie, innego nie widzę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od ociupinki danych o naszym dzisiejszym przeciwniku. Na powierzchni niewiele większej jak województwo mazowieckie żyje sobie ~1.3 miliona Estończyków czyli około połowa zamieszkujących Warszawę. No i udało im się skompletować drużynę która po zupełnie przeciętnej grze i tak wygrała z bandą patałachów. Trudno to nazwać "drużyną narodową" bo ona jest tak narodowa jak orzełek PZPN. Drużyną też nie jest. Oglądałem kawałek meczu i wiem jedno. Na mistrzostwa w piłce nożnej w 2014 roku to pojadą ale jako widzowie jak sobie zafundują bilety lotnicze i wejściówki. Nawet jeśli w naszej grupie byłoby San Marino, Wyspy Owcze i Andora to i tak szczytem możliwości reprezentacji PZPN, bo tak należy ją tytułować, byłaby gra w barażach. To nie jest zespół! A piłka nożna to gra drużynowa! Nie zmieni tego nawet góra pieniędzy zainwestowanych w ten jakże obecnie promowany sport.

Mój trener zwykł mawiać, że to nie on wychodzi na tatami tylko my. Dlatego zwalanie winy na trenera świadczy jedynie o niedojrzałości i niczym więcej. Inna sprawa, że nikt nie poszedł walczyć jak nie miał w oczach determinacji do zwycięstwa. Bowiem trener mawiał "Brak determinacji jest jak choroba zakaźna. Lepiej żeby zdechł jeden jak ma zdechnąć cała drużyna". Wracając do dzisiejszego meczu reprezentacji PZPN to w myśl powyższej zasady trzeba by "izolować" aż 8 zawodników. Czterech mogłoby wyjść na boisko i walczyć.

Podsumowując jak Koledzy postanowiliści się katować tą żenadą w oczekiwaniu na to, że wreszcie reprezentacja zacznie grać na poziomie to, moim skromnym zdaniem, długo sobie poczekacie.

"Polacy nic się nie stało, naprawdę nic się nie stało..." :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

Ja uważam, że na tą nasza piłkę to szkoda trawy na boisku... już lepiej kozy wypasać na murawie.

Mecz z Estonią to było dno. Dawno takiego dziadostwa nie widziałem w wykonaniu naszych od dawna. I nie przekonują mnie standardowe argumenty w stylu: "to był mecz towarzyski" (dla Estonii też), "nie byli w formie" (byli zaraz po Euro i taką Estonię powinni rozwalić 5:0), "przygotowują się do MS" (oni się całe życie do czegoś przygotowują), itp...

a przyśpiewka "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało..." powinna być karalna :/

Ritter- plusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że sie piłka nie interesuje.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się piłką nożną interesuję ale tak jak wszystkim, od pewnego poziomu. Dlatego już dość dawno przestały mnie bawić występy naszych "zawodników".

Natomiast zagorzali kibice powinni chyba sobie zadać pytanie, dlaczego uczestniczą, jako kółko w tej prywatnej maszynie do zarabiania pieniędzy, w tej masakrze. Bo to jakaś masakra jest Panowie.

W każdym innym zawodzie, gość , który pracuje tak jak większość naszych piłkarzy, to by wyleciał z hukiem. A tu jeszcze dostaje worek siana.

I to jest największa żenada. I żaden PZPN w dowolnym składzie tego nie zmieni. Całe szczęście, że ja się do tego świadomie nie dokładam.

Z drugiej strony, to co mają powiedzieć Hiszpanie po ostatniej Olimpiadzie.

Dobrze, że jest jeszcze siatkówka Pań :) W szczególności na plaży :)


pozdrawiam

5119_5162.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zwaliłbym na Fornalika, to wszystko jego wina.

Nowy przyszedł to zaczyna się panoszyć <ironia>.

Porażka wcale mnie nie dziwi, to takie polskie.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.