Skocz do zawartości
luft

Status ostrzeżeń - nowa opcja widoczna tylko dla "nagrodzonego"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

W związku z nową opcją status ostrzeżeń jaką widzicie w swoich profilach

otrzymuję zapytania na PW za co dana osoba otrzymała ode mnie ostrzeżenie

Do tej pory ostrzezenia byly wewnetrzna notka/narzedziem, ktora widzieli tylko moderatorzy dla ulatwienia ich pracy

W przypadku, gdy ktoś nagminnie naruszał regulamin NR np poprzez offtopy wpisywalem notke *offtop*

co automatycznie rownalo sie z podwyzszeniem statusu ostrzezen o 1 punkt

Kumulacja wielu ostrzezen wg uznania Administratora rownala sie z przyznaniem urlopu, czy zbanowaniu danego czlonka NR

Jesli z nowej jawnej opcji poczuliscie sie urażeni to wybaczcie, ale nie dzielę Was na lepszych i gorszych i kazdy kto zaslugiwal na takowa notkę to ją otrzymywał bo taka jest moja funkcja moderatora

Poza statusem ostrzeżeń nie widać notek ostrzeżeń, sam rowniez ich nie widze juz

Wszelkie pytania w tej sprawie prosze kierowac do administratora forum, a nie do mnie

pozdrawiam

luft

edit

status ostrzeżenia widziany jest tylko przez "obdarowanego" klubowicza oraz zespół moderatorów. Inni klubowicze nie widzą wzajemnie tych statusów, a jedynie swoje.

Jeśli nie widzisz statutu swoich ostrzeżeń - znaczy, że ich nie otrzymałeś.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi nie przeszkadza, kazdy powinien być odpowiedzialny za swoje słowa. Ale mam pytanie, w kwestii technicznej:

- czy ostrzeżenia wygasają po jakimś terminie ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory byly jedynie wewnętrzną informacją wiec nie wygasały. Nie mam wiedzy jak jest teraz.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 punkty i na egzamin poprawkowy :-D

Ewentualnie wnosze o mozliwosc przeprowadzenia szkolen redukujacych na zlotach na przyklad :-D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A teraz jak jest ? Bo nie wiem czy czekać aż się skasują czy dobić sobie trzecim i szukać innego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jak jest ? Bo nie wiem czy czekać aż się skasują czy dobić sobie trzecim i szukać innego forum.

A to zalezy od Ciebie nikt nikogo na siłę nie trzyma :p:) A sprawa Twojego drugiego warna jest wyjaśniona i dziś zniknie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tym kasowaniem? Jest jakiś termin po którym konto się czyści? Czy warn zostaje do końca życia?

P.


Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to jak dostajesz "punkcik" za of-topa tylko Ty choć od of-topów aż się roi w temacie...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Popieram regulamin. To forum Skoczka i ma prawo ustanawiać go i dobrze jest. Porządkuje wiele spraw. Tylko regulamin jest dla ludzi a nie ludzie dla regulaminu. Modzi moderują usuwają pilnują porządku. Mają do tego wiele środków; usuwanie, ukrywanie postów, przenoszenie do właściwych działów,pisanie do użytkowników. Warany a w konsekwencji bany tymczasowe lub permanentne są jednak najcięższym ich orężem i powinny być stosowane ostatecznie. Dużo ludzi pisze z mobilnych urządzeń czy z zagranicy i nie zawsze są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminu. Tu ich rola: oddzielić tych co złośliwie łamią reguły forum od tych drugich. I powinno być jasne info co z waranami po jaki czasie się kasują. Bo raczej powinny być oparte na zasadzie czasowego wygasania.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po pierwsze: to nie jest forum Skoczka

Po drugie: To, że ktoś korzysta z urządzenia mobilnego czy jest za granicą (?!) nie stoi na przeszkodzie, żeby regulamin przestrzegać:)

Po trzecie: warny a nie warany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Po pierwsze: to nie jest forum Skoczka

Po drugie: To, że ktoś korzysta z urządzenia mobilnego czy jest za granicą (?!) nie stoi na przeszkodzie, żeby regulamin przestrzegać:)

Po trzecie: warny a nie warany.

hihih a warany fajniej brzmi ;p. A skoczek jest adminem wiec jakby głównym szefem na ile ja się znam na takiej strukturze. A to że ktoś pisze z mobilnych urządzeń uwierz mi ma wielkie znaczenie. Od czasu tej nieszczęsnej aktualizacji Opery for Android i niby przywróceniu dawnej nie mogę na Operze nic napisać. Tylko mam odczyt. Przy próbie napisania wchodzi tylko w okno dodawania plików. Nie da się też napisać w notatniku komórki i potem wkleić. By napisać muszę użyć przeglądarki telefonu. A ta znowu czegoś nie obsługuje i ledwo widzę tekst jaki piszę. Zatem to ma znaczenie. Brak ogonków polskich liter też. Czasem zatwierdzam post po napisaniu i nic się nie wyświetla. Potem zatwierdzam kolejny raz i wychodzi że machnąłem 2x taki sam post. To zresztą bywa i na innych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, nie po to założyłem ten poważny temat... dlatego ostatnie posty ukryłem.

O ortografii proszę pisać w innych tematach

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Ale nadal nie ma informacji o tym co i jak z ostrzeżeniami. Ba nawet komunikacja na forum jest ciężka bo admin na wiadomości prv nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie ma informacji o tym co i jak z ostrzeżeniami. Ba nawet komunikacja na forum jest ciężka bo admin na wiadomości prv nie odpowiada.

A w jaki sposób admin przeszkadza Ci w komunikacji na forum???

Warny nie znikają (przynajmniej na razie) i nie ma co się rozwodzić na tym czy to dobrze czy źle - wystarczy przestrzegać regulaminu na forum i nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiesteta - komunikacja z Tobą jest ciężka to przyznaję. Skoro nie odczytałeś mojego PW więc napiszę tutaj:

Twoje drugie ostrzeżenie nadany przez Zielonego Mintaja zostaje utrzymany, za pisanie postów pod postami (po mimo ostrzeżeń) - a tłumaczenie że ci posta zdublowało jest lekko dziecinne bo posty były innej treści.

Dziękuję, pozdrawiam.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiesteto, ostrzeżeń Twoich nigdzie w profilu nie widzę, więc nie bardzo wiem o czym mowa. Choć, moim zdaniem, warto było by je pokazać - rozmówca wiedział by (przynajmniej ja), jak podejść do takiej osoby. Poza tym, może właśnie działało by to prewencyjnie ?

A co do "zamordyzmu" tutaj, muszę Ciebie rozczarować, ale znam przynajmniej 3-4 fora, z liczbą Userów dużo większą, gdzie przestrzeganie zasad, jak i sam regulamin są dużo bardziej restrykcyjne. No, ale skoro Modzi chcą się męczyć i nie zależy im na na utrzymaniu poziomu...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja ostrzeżenie/a widzą tylko

- "właściciel" ostrzeżenia

- moderatorzy i admin

zaraz zmienię tytuł tematu

pozdrawiam


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.