Skocz do zawartości
MayFly

Mułapka hit czy kit ??

Mułapka  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mu?apka hit czy kit ??

    • Hit
      17
    • Kit
      83


Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia wypowiedź na stronie mulapki jak i na tym forum została usunięta. Bo była negatywna. Nikt z użytkowników nie podejmuje dyskusji. A zbiorniki które widziałem są wypełnione miękkimi lub mają poustawiane twarde poprzedniego dnia. Nawet podstawy nie oblane. Podtrzymuje opinie ze to droga ściema.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty akwa shirokiego jest pewnie teraz wypchane po brzegi :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na ten wątek przypadkiem, no niezle cuda się tu działy Chyba miałem zbyt długa przerwę w akwarystyce że przegapiłem coś takiego jak mułapka .. (rany kto wymyślił tę nazwe)
Ktoś wogole używa tego rozwiązania czy umarło śmiercią naturalną?

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tam się Panie cuda dzieją :) Cudowne reaktory, nabąblacze itp. wynalazki :) Szukaj "aquanetta" na FB. Nawet Maciek Kostecki próbował coś ich tam naprowadzać na "ludzką" drogę, ale są nieugięci :P

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem... fakt sporo się zmieniło przez te parę lat, ale widzę temat umarł więc zostanę chyba przy tych metodach które ja znam. A co tam najwyżej będę miał starego typu na starej szkole akwarium.

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem konserwatyzm nie jest zły :P

 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten shit prze prawie rok i to w akwarium o wymiarach 100na60na70.specjalnie dla mnie zrobili mulapke pod to akwarium.korle rosły przez 2 miechy i to nawet lps ale później No3 zaczęło rosnąć i mimo czyszczenia mulapki nie dało rady zejść  z 50 mimo różny absorberow.nie wspomnę o hałasów jaki generowano to ustrójstwo.ile straciłem na rozmowy z panem markiem to już inna sprawa.może w miękkich się sprawdza i dwóch błazna ale przy większej obsadzie i lps to kicha.sprawdzilem sam wiec nikt mi kitu nie wciśnie z mulapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "systemy" stoja juz od dłuższego czasu w Katowicach w sklepie zoologicznym i w egzotarium w Sosnowcu. Porażka:(


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale badziew, to tak jak by urobek z odpieniacza trzymać w zbiorniku pod wodą, z stałym kontaktem z wodą z akwarium żeby ładnie No3 i Po4 się rozpuszczało do zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatesknilem :P

Tymczasem: kompletny zestaw do akwarystyki morskiej o pojemności 367 litrów, oparty o opatentowaną przez firmę technologię. Akwarium wyposażone jest w mułapkę, która pełni funkcję odpieniacza, cyrkulatora wody, napowietrzania, a także pułapkowania mułu. Cena 11 900,00 zl.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Stani napisał:

 opatentowaną przez firmę technologię.

a o ile pamiętam to tylko opatentowany jest  ... nabąblacz ? (czy jak toto się zwie ... )

a cena taka bo dodano ... szafkę :D

tak czy siak - to nadal zbiorniki z "przerośniętą" kaskadą i odstojnikiem na plecach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo wyznawcy Stwórcy mułapki Was na celownik wezmą :P 


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani - Ty jak cos wykopiesz ;););) Ale humor mam od rana dzieki temu :D Prawie jak przy Hiszpankach ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stani - Ty jak cos wykopiesz [emoji6][emoji6][emoji6] Ale humor mam od rana dzieki temu [emoji3] Prawie jak przy Hiszpankach ;P
Hiszpanki pamiętam ale co to jest mulapka za cholerę nie wiem :-O

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.