Skocz do zawartości
Tester

iPhone 5 - klapa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Moja mama się cieszy że ma duże przyciski :) taki z niej hipster!:)

Już nie pamiętam jak to robiłam ale robiłam napewno..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co bluetooth potrzebny do wymiany - komputer - telefon ?!

Ja to robię przez wifi.

Co za różnica ile ma mpx aparat ? Ważne jak jest skrojony soft dla matrycy - to "robi" zdjęcie

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja też:)ale ktoś mi tu ściemnia że nie ma bluetooth:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu robisz tak, bo masz możliwość, a ja np. będąc niejednokrotnie u znajomych doświadczyłem tego, że nie mogli zgrywać zdjęć z telefonu na stacjonarkę, powód brak kabla USB i zainstalowanego itunes. A nawet jeśli mieli kabel to musieli instalować itunes bo zdjęcia spoko, są widoczne ale muzyka kodowana etc.

Co jeszcze mi się przypomniało, ostatnio znajomy wytłumaczył mi dlaczego wszyscy użytkownicy iphone'a mają ten sam dzwonek na telefon, to nie dlatego, że każdy lansuje się i wszyscy rozpoznają po nim, że ma jabłko w kieszeni- choć może to na celu miała firma. Ale żeby zmienić dzwonek w iphone trzeba ściągnąć program do obcinania kawałków muzycznych i zapisujący plik w odpowiednim formacie- później podłączenie do itunes i przełożenie pliku do odpowiedniego folderu ringtones ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co taka wymiana ?!

Właśnie, to jest ta różnica - wysyłacie przez bluetooth pliki a ja na chmurę.

Co do zdjęć, wystarczy że wepniesz iphona do windowsa i masz go jako dysk ze zdjęciami - takie banalne rozwiązanie.

Dzwonki ?! mam inny niż orginał - po prostu kupiłem go za 4 zł....

Edytowane przez kiflu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kiflu - chyba się polubimy:)

A dzwonki mam własne - nie zajęło mi to strasznie dużo czasu - ale w nokii też musiałam je tworzyć sama:)

No doobra - jestem fanboyem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DebMat ja cię już lubię od dawna :p

Lizard, te argumenty które przytoczyłeś są - można powiedzieć - oklepane.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonki robi się bezpośrednio w itumes. Poza itunes tylko zmiana rozszerzenia.

Qlfon mobilnie z Tapatalk


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak pisałem wyżej nie jestem hejterem :) Sam pracuje na 4-rdzeniowej stacjonarce Mac, jeśli muzyka w biegu to tylko z iPod, ale telefony grrr ;)

wydaje mi się że byłbyś zachwycony jak bardzo pięknie iPhone z Makiem się dogadują - wszystko zupełnie bezkablowo

Debora - wasz fanboy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nierozumiem w Iphone kilku rzeczy co robia super szybkie HSDPA jak nie mozna tego uzyc do video rozmow, musisz byc polaczny do Wifi.

Dlaczego nie mozna wyslac wizytowki lub zdjacia na inny telefon za pomoca sms czy bt. Czy juz poprawili?

Mielem Iphona, potem Samsunga teraz teraz dalem szanse HTC. Iphone Samsunga pobijal materialem w z jakiego byl wykonany i jakoscia. Samsung bil na glowe IP screenem. Nowy Galaxy 3 jest za***isty choc postanowlem dac szanse HTC one X

1.5 GHZ procesor, screen petarda i bateria 2 dni. Tak dwa dni. W kontrakcie SMS do bo bolu, 1100 mniut do tego net, wszystko za smieszne pienidze

Wszystkie telefony mialy cos w sobie, ale Ihone najbardziej mnie ograniczal. Albo zrobisz cos tak jak mowi CI jablko, albo nie zobisz wogole a zaplacic musisz grobo wiecej.

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam smartfona, wlasnie galaxy S2 i na S3 wcale sie nie przymierzam tylko i wylacznie z jednego powodu. Tam wszystkiego jest nackane ze podejrzewam Apple Iphone5 nie bedzie miala polowy tego. Poza tym pieniadze jakie kosztuje to juz absolutnie abstrakcja a to wszystko za sprawa tzw Gebbelsowskiej polityki siadomosci spolecznej.

Aby nie slodzic za duzo to powiem jedno, w pracy mi za duzo nie pomogl, jedynie kolejne narzedzie szybkiego logowania na forum i sprawdzenia poczty, sms i jak zwykle kontakt telefoniczny. Fajnie, no kamerka jest super, skype, viber itp tez dzialaja swietnie ale te funkcje obsluguja tez tzw zwykle chlamy non name gadzety.

Mowiac krotko, Iphone czy smartphone czy inne platformy urzadzen o podobnych funkcjach to kolejny gadzecik, ktory powinien byc w publicznych ubikacjach dla umilenia czasu na sraczu, bo do tego sie nadaja najlepiej.

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian... to uzywalem pierwsze 4 czy nawet 5 iPhonow. Poki moglem je latwo jailbreakowac nie bylo zle. Owszem, super stabilny i wydajny system - wszystko dziala mi idealnie. Niestety tylko to na co Apple sie zgodzi. I owszem dla wiekszosci uzytkownikow to jest wiecej niz potrzeba ja jednak preferuje swobode ktora dostaje od androida, nawet kosztem ciut mniejszej stabilnosci.

Kiedy Apple oglosilo iP4S uznalem ze przeczekam rok na androidzie. Zmiany mieszy iP4 a 4S byly tylko kosmetyczne a android stanowil ciekawa alternatywe. Mialo byc tylko na probe - do iP5. I mowie szczerze nie byl to latwy krok poniewaz nigdy wczesniej nie uzywalem androida a wszystkie iPhony ktore mialem, zabawy w flashowanie, lamanie itp pozwalaja mi powiedziec ze ogarnialem OeSa calkiem przyzwoicie. Wyszla "piatka" i ja nadal nie chce wrocic do iPhona. Przynajmniej jeszcze nie teraz/

Pisalem to juz na forum poswieconym komorkom i napisze tutaj. Wszystkie te klotnie przeciwnikow i zwolennikow iP to zwykla dziecinada bedaca nowoczesna wersja klotni milosnikow Atari i Commodore. Wszystkie najnowsze telefony powiedzmy Lumia 8, ip%, SGS3, X ONE - to technologiczne dziela sztuki. Absolutnie przekraczajace mozliwosciami potrzeby przecietnego uzytkownika. Roznice wynikaja tylko z przyzwyczajen, preferencji , fanaberii czy snobizmu uzytkownika. Bawia mnie wypowiedzi hejterow wszystki trzech systemow ze "moj jest najlepszy a inne to szmelc" To jest tylko pogon za moda i cyferkami. A ze Apple to moc, styl i trend- nic dziwnego ze przyciaga wielu uzytkownikow. Niestety oprocz tych kumatych ktorzy wiedza co to "chmura" jest cala rzesza tych ktorzy posiadaja go tylko dla lansu i ktorzy nie maja pojecia o zaawansowaniu technologicznym telefonu co widac na filmie od Grzegorza. Widza ogryzek i dostaja drgawek pozadania. Wybrali go tylko bo jest "cool" i ich znajomi go maja. Uwazam zreszta ze to tez jest ok. Dla mnie linia stylistyczna iFonow jest super elegancka i inne telefony im nie dorownuja. Dla mnie najgorsi sa ci co gnoja konkurencje tylko dla zasady. Taka tepa nienawisc jak miedzy kibicami podczas derb Krakowa, Lodzi czy Warszawy.

Telefon idealny?

Wydajnosc iP polaczona z otwartoscia Androida


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam.... chciałem zabrać głos w tym temacie.... Iphon 5 nie ma żadnej klapy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Co to jest Iphone5 ;)

Dariusz Barcikowski

Wysyłane z GT-I9001

( +48 797 345 997 )

za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, ale z Androidem tez tak super różowo nie jest. Miałem HTC Evo 3d - fajna cegła, nakładka systemowa Sense znacznie fajniejsza niż w obecnym Galaxy SII, ale to nadal nakładka, nie miałem Nexusa żeby ocenić sam system jako taki bo oprócz tego telefonu aby zobaczyć system jakim go Google stworzyło i mieć z tego odpowiednią satysfakcję muszę robić roota. Już minusik leci, to samo z tym, że Apple wie lepiej co mi jest potrzebne i dlatego nie można (oficjalnie) nic zmienić czy też zainstalować spoza AppStore. Otóż w Androidzie jakim go zna pewnie większość użytkowników też nie można. W apple żeby poczuć system i zrobić tel pod siebie bawimy się w jailbreak, w Androidzie bez roota się nie obejdzie. I tu i tu teoretycznie tracimy gwarancję, i tu i tu są szanse na to że zrobimy cegłę (nie ten ROM czy problem z basebandem w iP). Żaden z systemów nie jest idealny, w każdym trochę bardziej zaawansowany użytkownik będzie chciał coś zmienić. Choćby z czystej próżności żeby mieć inaczej niż kumple. iOS używam ponad dwa lata, Androida z nakładkami jakieś pół roku i jak na razie Android sam z siebie mniej wkurza przez to "że się nie da bo...", ale płynność pracy iOS i jego idealne zgranie z hardware jest godna pozazdroszczenia. Co wkurza to brak informacji o tym, że nie każdy iPek będzie nadal tak samo fajnym iPkiem z nowszym softem i brak możliwości powrotu do starego jeśli zapomni się o zgraniu odpowiednich plików. Oczywiście można przekopać specjalistyczne fora w poszukiwaniu informacji czy 3GS z softem wyższym niż 5.0 będzie chodził czy nie,a le ja chciałbym takiej informacji już na etapie instalowania upgrade'u a nie później gdy już jej nie potrzebuję bo widzę że telefon chodzi wolniej niż Nokia 6310i, która i tak była najlepszym telefonem ever:). A wracając do tematu: odkąd jakoś śledzę to co robi Apple w telefonach to za każdym razem jest wielki hype o to czy nowy model będzie najlepszy, najszybszy najbardziej %@#%#^ i co tam jeszcze a i tak zwykle kończy się na haśle "ewolucja a nie rewolucja". I jakoś to nie wpływa na słupki sprzedaży, kto ma kupić to kupi, a kupi wielu i znów będzie hit. Porównywanie telefonów tej klasy w oparci o benchmarki, rdzenie, GHz itp mija się z celem. Produktywność tych urządzeń i komfort pracy na nich jest od tych spraw zależny jedynie pośrednio. Tel jest fajny a u nas budzi tyle kontrowersji bo jest po prostu znacznie droższy w stosunku do zarobków niż w cywilizowanym świecie. Ot co:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon idealny?

Wydajnosc iP polaczona z otwartoscia Androida

Ale właśnie tutaj cały sukces tego telefonu polega na wydajności systemu IOS, co w połączeniu z technologią urządzenia sprawia że iphone jest najlepszym urządzeniem dostępnym na rynku.

I nie chodzi tutaj o lans czy snobizm, cena dobrego smartfona to zawsze powyżej 2k, więc o jakim lansie tutaj mówimy, chodzi tylko o funkcjonalność i stosunek ceny do jakości.

Edytowane przez grzegorz.k (wyświetl historię edycji)

250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz- to jest wlasnie to o czym ja mowilem. Twierdzisz ze jest idealny bo... jest idealny. Stwierdzasz to arbitralnie i probujesz mnie na sile przekonac biale jest czarne. Ja, tak jak pisalem, mialem do czynienia z tymi telefonami i swiadomie od nich odszedlem. Co wcale nie znaczy ze uwazam ze android jest bez wad.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wpiszcie sobie na yt frazę "asus padphone". Ciekawy jestem Waszej opinii...

Szaman

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iphone jest najlepszym urządzeniem dostępnym na rynku.

Nie jest - iPhone dla Ciebie i Twoim (sic!) zdaniem jest najlepszy. Są jednak zdania inne i... odmienne.

chodzi tylko o funkcjonalność i stosunek ceny do jakości.

Und hier ist der Hund begraben... Bo ten stosunek w przypadku iPhone w Polsce jest bardzo kiepski. Gdyby ogryzki (wszystkie, nie tylko telefony) były jakieś 20-30% tańsze, to tak...

Mały żarcik ;)

Jeżeli Apple by robiło rowery:

- można by kręcić kierownicą za friko, ale hamować tylko odpłatnie,

- powietrze do kół - po 5 baksów, pompować można tylko specjalną pompką przez specjalny wentyl,

- bagażnik jest, ale nie można tam niczego przewozić, bo to wbrew warunkom licencji,

- rower jedzie szybko, ale strasznie ciężko kręci się pedałami, przez co siły wystarcza na max pół dnia,

- kosztuje 3x tyle, co normalny rower - płacisz za ogryzek i stylową białą ramę,

- Apple wygrywa procesy z innymi producentami rowerów o stosowanie okrągłych kół w ich produktach

I za ten ostatni punkt ścigania za koło w wykonaniu Ogryzka nigdy go już nie kupię. To co robią bowiem z prawem patentowym, to kpina z prawa w celu ochrony pozycji dominującej w tym segmencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz- to jest wlasnie to o czym ja mowilem. Twierdzisz ze jest idealny bo... jest idealny. Stwierdzasz to arbitralnie i probujesz mnie na sile przekonac biale jest czarne. Ja, tak jak pisalem, mialem do czynienia z tymi telefonami i swiadomie od nich odszedlem. Co wcale nie znaczy ze uwazam ze android jest bez wad.

Tester nie chce nikogo przekonywać. Dla mnie właśnie czarne jest czarne ;)

Osobiście uważam że iphone jest liderem na rynku i znowu się powyażam: jak narazie inne smartfony to jego kopie (stwierdzam fakt, nikt nie musi przyznawać mi racji bo po prostu tak jest) na dodatek często jeszcze kiepskiej jakości.

Nie powiem niektóre firmy próbują dorównać i co niektórym nawet nieźle to idzie.

I jeszcze jedno, też nie uważam że iPhone nie ma wad, dla mnie jednak są niewspółmiernie mniejsze od zalet.

P.s. Tak wogóle odeszlismy od tematu, miało być o ip5...


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem posiadaczką ani jabłka ani Samsunga. Ale znam użytkowników i tego pierwszego i drugiego (i reszty) i muszę powiedzieć oiektywnie, że ludzie, posiadający iPhona są jak wyznawcy ortodoksyjni - nie ma z nimi dyskusji. Albo iPhone albo nic, bo cała reszta to kupa, "bo nie". I koniec...

A.


Reaktywacja 08.2010 - A&N Reeftank

sygnat1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amen


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.