Skocz do zawartości
SkoczekPL

Allegro - ciekawe morskie aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

z woda, dla niektorych to, nienajgorszy pomysl, ale stwierdzenie z dojrzewaniem to juz ryzykowne jest :/

policz sol na 500l...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ricarda tak wiele osób z forum juz kupowało... facet widzi możliwość dodatkowego zarobienia to poszerza oferte :) Są ludzie, którzy chcą być kompleksowo obsłużeni w jednym miejscu. Mało kto ma do zaoferowania od ręki 500l wody z podmiany. Nie przeliczając tej wody przez pryzmat ceny soli morskiej, "przedmiot aukcji" ma wiele zalet: od ręki, woda zlewana na poczekaniu. Dobrze, że jest wybór na rynku. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Ricardo - popieram . z takiego zbiornika sam bym trochę wody kupił :)(gdybym potrzebował) :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319193 mictar :

Spójrzcie na tą aukcję:

http://allegro.pl/murena-zbiornik-nano-30l-2xkrewetki-film-wawa-i1426153293.html

Ktoś ma "fantazję" umieszczając murenę w 30 litrach..

Nom. http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=318037#318037


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zwróćcie uwagę jaka jest aktualna cena mureny...

a ten cały "rikardo" z linków powyżej ma od cholery sprzętu..., zna go kto???


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319611 dante-81 :

a ten cały "rikardo" z linków powyżej ma od cholery sprzętu..., zna go kto???

Wiesz, niewielu odważyło na głos wypowiedzieć jego imię. Ponoc nikt nigdy nie widział jego twarzy. Kilku osobom udalo sie dostrzec jego dłonie gdy zlewał wodę z baniaka. Mistyczny głos zza zakapturzonej czerni wypełniał przeraźliwie stłumione wnętrze salonu. Jego sąsiedzi, pytani przez śmiałków ze strachu odwracali zawsze głowę, wykonując na piersi znak krzyża. Pytani w allegro i banku pracownicy również milczą. Dopowiedz sobie resztę :bump1


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry jesteś..., a mówią, że ja jestem niepoczytalny....

ukłony :kapelusz


pozdrawiam Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328290 sPRYTny :

allegro.....

zapachniało sklepem rybnym w czasach komuny...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328290 sPRYTny :

allegro.....

...szkoda ze sprzedawca robil zdjecie za dnia,kiedy wszystkie korale mialy pochowane polipy...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328366 Kraszan :

http://allegro.pl/show_item.php?item=1469796928

Nie wiem czy to ktos z NR ale różowo by tu miał... :clowning

dokładnie, ortografia w opisie aukcji jest wprost porażająca :D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hydrałlika" mnie rozwaliła :clowning

Edit.

No dobra, niech Wam będzie :D


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328559 darekkuku :
#328544 kapuhy :

Hydrałlika mnie rozwaliła :clowning

a gdzie moderator ? :D

:D no tak, Kamil weź w cudzysłów tą hydra...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, toż to byłoby podważanie inteligencji forumowiczów :clowning


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kiedys myslalem ze nalezy olewac bledy ortograficzne bo niech se ludziska robia,skoro chca i nie umieja inaczej...ale zauwazylem jedna rzecz,kiedys nie robilem bledow ortograficznych a teraz coraz czesciej...wystarczy ze spojrze na te "hydrallike" i byc moze nastepnym razem tak samo napisze...czesto juz sam nie wiem jak sie pisze poprawnie i zaczyna mnie to przerazac...za granica jestem dopiero dwadziescia pare lat a takie byki strzelam...net mnie oglupil,net...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg, jesteś w tym wieku,że nikt nie będzie miał Ci za złe błędy :clowning kiedyś musisz się nauczyć :D to samo ja , tylko odwrotnie ,u mnie to już skleroza . a tak nawiasem , mój wiek, to protest przeciw anonimowości na forum :) po co rubryki : "wiek" ", "z kąd " ,. zajęcie rozumię ,że może być krępujące ,ale reszta ,tylko ułatwiłaby nam życie :D i nie byłoby w końcu pytań z "kąd jesteś" ? a WAW to Wrocław ,czy może Kraków :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328605 Iceberg :

za granica jestem dopiero dwadziescia pare lat a takie byki strzelam...net mnie oglupil,net...Pozdrawiam...

Chłopie - są "Polacy" którzy po roku za granicą "zapominają" jak się mówi w ojczystym języku.

Wyjedzie taki bezrobotny do Niemiec, zahaczy się na budowie, kupi 30 letnie BMW, po roku wpada do rodziny na dwa dni, bo urolp nie dostał i opowiada jak on to jechał "na wohendende do rodziny z Litzmansztadt, autobahną na Breslau cwaj hundred na godzinę i tanksztele nie mógł znaleźć"... no boki można zrywać i... współczuć.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.