Skocz do zawartości
SkoczekPL

Allegro - ciekawe morskie aukcje

Rekomendowane odpowiedzi

NO nie padłem :D Ogłoszenie mistrzostwo. Jeżeli Nick z allegro (końcówka) to rok urodzin -widzimy ze kolega już po podstawówce.

I teraz sobie wyobraźcie że taki człowiek pisze CV........ może być najzdolniejszym z kandydatów a za takie "pierdoły" CV poleci do kosza.

I jako humor - nawet "przestępcy" wykładają się przez ortografię. :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W łodzi można kupić 3x reefmax urządzone :)

wygląda na to że takie same...

allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#329683 darekkuku :

no...nie :) a Ty miałeś?

Ja miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#336511 SkoczekPL :

Nie wiem czy było, ale ... http://allegro.pl/tuf-skala-kamien-do-akwarium-morskiego-19zl-kg-i1493683230.html

Cytat: (..) TUF SKAŁA

nazywana również "żywą skałą" (..)

"Dlatego też sprowadzana jest ona z krajów tropikalnych w stanie wilgotnym" - może powinna się nazywać skałą wilgotną :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie dla malawi - perfect! no ale błagam ....... a w stanie wilgotnym to wolę..... :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337427 darekkuku :

http://allegro.pl/gabka-niebieska-xxl-i1514803872.html -A swego czasu zarastało mi to cholerstwo całe skały ! Byłbym bogaty :help1

hehe czsami lepiej byc nieswiadomym "biedakiem". Mnie tez ta gabka nie przypadla do gustu :) miejsce w swietle wolalem "dac" ladniejszym okazom.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak,ale teraz już się dowiedziałem :) a jak rwałem ją jak chwast! gdybym wiedział wcześniej ,że ona jest tak wartościowa (170 PLN :help1)to do tej pory skały nie byłoby widać ! i tak: miałbym z 60 kawałków skały z tą piękną gąbką X 170 PLN = 10200 PLN :cursin :banghead:cursin:D całą noc nie spałem z nerw !:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zero poszlo zle albo to poprostu reklama odpieniaczy. pierwszy raz widze zeby ten urzytkownik taka cene kosmiczna walnal.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wołał sobie za używany Schuran - Jetskim 100 800zł a w sklepie nówka 919zł.To Stani miał o wiele w lepszym stanie używany za 560zł


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie dokladnie sledze jego aukcje:)


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to bym go za darmo nie wzioł.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Widziałem to ogłoszenie,myślę jednak że sprzedający "wbił" jedno zero za dużo.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mysle ze jednak wart swojej ceny bo jednak profesjonalny o czym juz swiadczy koncowka rury reakcyjnej zwezajaca sie do gory...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg - chyba nie mówisz poważnie ??? Moim zdaniem tak jak napisał roman 763 - facetowi zjechał paluch po klawiszach.

Szczerze mówiąc to tylko pompa jest warta kilku stówek a poza tym to przestarzała konstrukcja Aqua Medic'owska.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#338375 R.I.P :

Iceberg - chyba nie mówisz poważnie ??? Moim zdaniem tak jak napisał roman 763 - facetowi zjechał paluch po klawiszach.

Szczerze mówiąc to tylko pompa jest warta kilku stówek a poza tym to przestarzała konstrukcja Aqua Medic'owska.

PK

...O tej rurze zwezajacej sie do gory mowie zupelnie powaznie,po tym poznaje sie profesjonalny odpieniacz a czym jest ona wezsza tym bardziej profesjonalna...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.