Skocz do zawartości
czadol81

obudz sie Polsko.-tv trwam - kto za likwidacja

tv trwam  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto za likwidacja tv trwam

    • jestem za likwidacja
    • jestem przeciwko likwidacji
    • jest mi to oboj?tne


Rekomendowane odpowiedzi

witam

tak na goraco chce zobaczyc jakie bedzie poparcie za likwidacja tv trwam w srod morszczakow


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za a nawet przeciw !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem 3cią opcję - żeby było sprawiedliwie :police::baby:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza, po prostu nie oglądam i nie słucham.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to lotto:p Kilka lat temu emocjonowalem sie polityka krajowa,teraz mam to w tzw. glebokim powazaniu.Cala ta banda jest po jednych fantach,czy z lewa,czy z prawa,czy tez czarni,czy czerwoni - cel jest jeden:dopchac sie do koryta,dla kasy lub zaspokojenia swoich chorych ambicji.Szkoda zarowno czasu,jak i nerwow...

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoczekPL dzieki nie pomyslalem o tych co sa obojetni


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoczekPL dzieki nie pomyslalem o tych co sa obojetni

Spoko, mi tak jak Włodkowi - lata koło d....., nie oglądam i nie słucham ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baszurek mi chodzi o dobra zabawe bo czasami jak to sie widzi i slyszy to naprawde mozna sie niezle ubawic. a temat zalozylem z czystej ciekawosci


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czadol a po co likwidowac? Mi tam Trwam nie przeszkadza - jezeli ktos chce zamiast np TVN -Trwam to niech ma na platformie cyfrowej...Niewazne w jakiej stacji -grunt zeby PRAWDE gadali;)

tyle w temacie

pozdr.

W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a nawet jestem przeciwny likwidacji, dlaczego ci co chcą mają cierpieć, jak komuś się nie podoba to niech nie ogląda i tyle.


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem za likwidacją, kościół nie powinien ingerować w politykę, a jednak to robią, nie jeden ksiądz w kościele namawia na oddanie głosu w kierunku konkretnego ugrupowania. A jednak powinna być to sfera duchowa, emocjonalna, której obce są konflikty polityczne.

Zdecydowanie NIE powinno się tego łączyć.

Pozdr

Paweł


ReefMax White /~15 KG LR/ 9 KG LS /Newa Wave 1,6 / Koralia Nano Evo 1600 / 3x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to będzie jak nie bedzie to tez dobrze, jest mi obojetne nie ogladzm i nie słucham


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko likwidacji. I nie rozumiem ludzi ktorzy sa za likwidacja mimo ze nie ogladaja TV Trwam. Co Was to swedzi??? Kto chce to oglada. Ja ogolnie nie ogladam telewizji w ogole, ale wiem ze sa ludzie co ogladaja wiec dajcie im spokoj. Nie decydujcie co jest dla nich najlepsze.

Ile razy na forum padlo juz stwierdzenie ze najwiecej o lampach LED wypowiadaja sie ci co ich nie maja, lub ze produktach jakiejs tam firmy wypowiadaja sie uzytkownicy ktorzy nigdy ich nie mieli w reku. Z Telewizja Trwam jest podobnie.

Istnieje pare setek polskich programow. Stracicie cos jesli jedym z nich bedzie telewizja katolicka?

Pozdrawiam


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro 2.4 miliona obywateli czyli prawie 7% populacji podpisało się z imienia, nazwiska i numeru dowodu osobistego pod petycją w sprawie danego rozwiązani,a a nie dotyczy ono żadnych obciążeń dla budżetu państwa, to dziwnym byłoby demokratyczne państwo, które by tego nie uwzględniało.

Nie oglądam polskiej telewizji po całości dlatego dla mnie "Trwam" jest równie neutralne psychicznie co "TVN" czy "DiscoPolo".

Jestem zwolennikiem demokracji bezpośredniej. Uważam, że wszystkie telewizje powinny mieć obowiązek zbierania podpisów widzów by przedłużyć koncesję. A te, które nie przekroczyłyby 3% utraciłyby koncesję na naziemne nadawanie. To by się zadziało... :thumbsup: .

@Gesco śmiem twierdzić, że przeceniasz możliwości oddziaływania księży i kościoła w Polsce. Ot choćby zerknij o ile spadła liczba ślubów kościelnych i cywilnych w Polsce w zeszłym roku... Pominę 2. pełne kadencje rządów SLD po '89 roku.

Edytowane przez Ritter (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester, głos rozsądku. Nic dodać nic ująć.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw likwidacji.

A dlaczego?

Ponieważ w razie co jak TVP nie wykupi meczów polskiej reprezentacji to ojciec Rydzyk nam kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

ZA !!! 100mln zl co roku na kosciol !!! ZART !!!! a ludzie nie maja co jesc, nie moga sie leczyc, nie maja gdzie mieszkac, a jak pojda pod kosciol to ich koscielny wyp... z pod kosciola... a wejdzisz na strone trwam to tylko dziesiatki kont zeby slac kase, masakra... ale zem se znowu cisnienie podniosl, gdzie nie wejde to zawsze cos... :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw likwidacji.

A dlaczego?

Ponieważ w razie co jak TVP nie wykupi meczów polskiej reprezentacji to ojciec Rydzyk nam kupi.

on się pcha na platformę cyfrową, a go tam nie chcą ponieważ nie ma kasy, on ma tylko habit :rofl: i myślisz że Ci mecze wykupi, za co??

W tym wszystkim mnie denerwuje to że gość próbuje załatwiać wszystko siłą, swoją armią moherowych beretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie to czyta . widac ze nasze forum nie jest nudne, kazdy ma swoje wlasne zdanie i ciekawe potwierdzenie wlasnej tezy. czytajac to mozna nawet zmienic tryb myslenia i zrozumiec temat z innej strony. super sprawa koledzy


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że "dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba"


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko likwidacji. I nie rozumiem ludzi ktorzy sa za likwidacja mimo ze nie ogladaja TV Trwam. Co Was to swedzi??? Kto chce to oglada. Ja ogolnie nie ogladam telewizji w ogole, ale wiem ze sa ludzie co ogladaja wiec dajcie im spokoj. Nie decydujcie co jest dla nich najlepsze.

Ile razy na forum padlo juz stwierdzenie ze najwiecej o lampach LED wypowiadaja sie ci co ich nie maja, lub ze produktach jakiejs tam firmy wypowiadaja sie uzytkownicy ktorzy nigdy ich nie mieli w reku. Z Telewizja Trwam jest podobnie.

Istnieje pare setek polskich programow. Stracicie cos jesli jedym z nich bedzie telewizja katolicka?

Pozdrawiam

Podoba mi się to co Tester napisał. Wszyscy zapominamy, iż mamy "władzę" w rękach i możemy sami decydować co oglądać. Ta władza nazywa się "pilot" (remote control), nie podoba mi się to zmieniam i oglądam to co lubię. Czasy kiedy był jeden program od 1600 do 2000 minął na dobre, mam taką nadzieję, uszanujmy to.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

Czadol maszynka do podnoszenia cisnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki- tylko aby nikt nie dostal zawalu, powiniwnem dolaczyc instrukcje-"UWAGA-zanim dolaczysz sie do tematu zmierz cisnienie"


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z glosujacych za likwidacja jest mi w stanie racjonalnie wytlumaczyc dlaczego nie chcecie aby inni ludzie mieli dostep do telewizji katolickiej?


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.