Skocz do zawartości
Walker

Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III

Ranking smartfonów  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Apple iPhone 5 vs Samsung Galaxy S III

    • IPhone 5
      38
    • Samsung Galaxy SIII
      73


Rekomendowane odpowiedzi

Telefon nie jest do rzucania. Dla mnie ocena telefonu pod wzgledem wytrzymalosci na upadek ktory jest absolutnie losowy i niepowtarzalny jast bez sensu. Ale to tylko moje zdanie.

W zeszlym tygodniu kupilem honde crv. Fajny samochod tylko ma zaokraglone kanty i nie mozna nim ziemniakow obierac. Megane ma ostry rancik i dlatego jest nim latwiej obierac warzywa.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój SIII też zaliczył glebę kilka razy - na razie bez szwanku. Niestety kolega nie miał tyle szczęścia telefon wyleciał mu z kieszeni uderzając rogiem i od tego rogu poleciał pajączek na wyświetlaczu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester masz racje, ale wytrzymalosc telefonu akurat stanowi duzy % jego przydatnosci, jest to rzecz, ktora najczesciej narazona jest na upadek, co mi po telefonie, ktory bedzie swietny technologicznie jak nie wytrzyma przygniecenia w kieszeni.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, gdybym wiedział, że kupiłem takie jajko to pewnie wziąłbym ajfona, albo kupil ubezpieczenie :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie jest do rzucania. Dla mnie ocena telefonu pod wzgledem wytrzymalosci na upadek ktory jest absolutnie losowy i niepowtarzalny jast bez sensu. Ale to tylko moje zdanie.

W zeszlym tygodniu kupilem honde crv. Fajny samochod tylko ma zaokraglone kanty i nie mozna nim ziemniakow obierac. Megane ma ostry rancik i dlatego jest nim latwiej obierac warzywa.

Co nie zmienia faktu, że upadki się zdarzają. Im rzadziej kończą się awarią tym lepiej. Równie dobrze można by olać temat baterii przecież jest ładowarka a zużycie każdego dnia jest losowe.


card500x80.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczewiscie ze telefon nie powinien byc papierowy. Jakis tam minimalny stres powinien wytrzymac. Ja wszystkie lepsze modele mialem (mam) ubezpieczone.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ubezpieczenia za nie płacisz? I ile razy go uzyles? Teraz pomnoz to razy czas ile placiles składki i wyjdzie, ze mogłeś sobie sam nowy kupić i jeszcze by zostało.

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie facet mi mówił ze ok 15zl miesiecznie

niby drogo, ale uważam, że warto drozszy tel ubezpieczyc


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oba tel. to szajs ...

Edytowane przez robi (wyświetl historię edycji)

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft, ale Bartek ubezpiecza w UK gdzie telefony te są warte około 400-500f a ubezpieczenie ponad 10. Czy wiec warto? Chyba, ze ktoś czesto gubi telefon :)

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oba tel. to szajs ...

A rozwiniesz swoją wypowiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na rozwijanie , samsung obecnie to pioneer komórkowy a technologicznie goni nowinki soniego w innych dziedzinach elektroniki.Znam ten telefon, jest genialny pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. Ciezko dzis sobie wyobrazic moja prace, zycie codzienne bez tego smartfona. intuicyjnosc, kombajn mozliwosci


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z wami zgadzam dlatego bardzo ciekawi mnie opinia kolegi @robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ubezpieczenia za nie płacisz? I ile razy go uzyles? Teraz pomnoz to razy czas ile placiles składki i wyjdzie, ze mogłeś sobie sam nowy kupić i jeszcze by zostało.

Rob z Tapatalk

Mam iP4s, żona iP5. iP4s ubezpieczony w Orange ( +7zł do rachunku * 24 = 168 zeta ), Play ( +5,50 do rachunku <abonament dla firm> * 24 = 132 zeta).

Ani w jednym ani w drugim na umowie na 24 miesiące nie uzbierasz na nowy.

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iP4s, żona iP5. iP4s ubezpieczony w Orange ( +7zł do rachunku * 24 = 168 zeta ), Play ( +5,50 do rachunku <abonament dla firm> * 24 = 132 zeta).

Ani w jednym ani w drugim na umowie na 24 miesiące nie uzbierasz na nowy.

pozdrawiam

W UK uzbieram.

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem ze ubezpieczony telefon staje sie niezniszczalny :D

ubezpieczenie komorki od kradziezy jest w pakiecie konta bankowego a od newow wlasciciela w ubezpieczeniu domu :)

naprawde zycze polakom w polsce brytyjskiego systemu ubezpieczen :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK uzbieram.

Rob z Tapatalk

No przy cenie 529f ubezpieczenie musi ważyć ponad 20f. Tu już jest grubo.

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jeden "mankament" ubezpieczenia ( chyba PZU ). W momencie kiedy telefon ulegnie distrojce, aby ubiegać się o ubezpieczenie trzeba go mieć w ręku ... czyli utopienie na mazurach przy pomoście może skutkować odmową wypłacenia. Może, bo nie musi ... są przypadki gdzie uzasadnienie było i wypłacili odszkodowanie ale tutaj już są podobnież większe schody.

Pomijam kwestie kradzieży bo to wtedy jest protokół policji.

pozdrawiam

Edytowane przez DeeCann (wyświetl historię edycji)

aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijajac kwestie ubezpieczenia.. IP czy SIII - kazdy ma swój urok "bawilem sie" obojgiem i... wybrałem Sony Ericsson'a (tudzież teraz sam Sony) ale tylko dlatego ze chciałęm baterie by trzymała do 5-7 dni - tak czy siak wracajac do tego który.. wg. mnie ten ktory ma androida czyli SIII, choc osobiscie wole SE - np model WT19i LWW parametrów fabrycznych nie ma szokujacych - procek 1GHz ale.. ale.. bez problemu kreci sie do 2GHz i nie szkodzi to telefonowi :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko z tym ubezpieczeniem też różnie bywa mi np kiedyś nie przyjęli a telefon został mi skradziony,teraz nie mam ubezpieczenia jak coś sie stanie to kupię nowy to tylko telefon.


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SGS3 już jakiś czas jak masz jakieś konkretne pytania to je zadaj. Moja przygoda z iPhone zaczynała się 2 razy. 1 raz z 3g, później z 4. Łącznie trwała może 2 tygodnie. Osobiście jak dla mnie nie spełnił moich oczekiwań. Ale jak zależy Ci na gadżecie to Apple jak chcesz żeby Twój telefon wykonywał nieco ambitniejsze zadania to SGS3. A zadzwonić i napisać smsa możesz z obu. Tak więc zdecyduj co telefon ma robić. Czy ma być tylko gadżetem z którego można zadzwonić i napisać smsa czy ma spełniać nieco ambitniejsze zadania i ma się w pełni dostosować do Twoich potrzeb. Ale podkreślam to moje zdanie, każdy ma inne oczekiwania od smartfonu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma spełniać nieco ambitniejsze zadania

Rozwiń proszę

pozdrawiam


aquarium2405.png

WPReef: Delta 210L | Sump 64L. Graty: Deltec APF600 | NJ3000 | 2*6045 | LED by @Tomasz | pudełko Reef Octopus 300D

Zawartość: 20kg LR | 15kg LS

Story: http://nano-reef.pl/...-wpreef-210-64/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ot choćby pierwsza z brzegu możliwość dokonania płatności telefonem. Poza tym system android jest w 100% modyfikowalnym systemem który można ustawiać i konfigurować pod swoje oczekiwania. Nie mówię tu o kliencie pocztowym, hub'ach, czy portalach społecznościowych. Chodzi mi bardziej o takie rzeczy jak taktowanie procesora ustawienie priorytetów oraz ilości używanych rdzeni w telefonie w czasie bezczynności. Do wykonania takich czynności nie są mi potrzebne żadne dekompilowane jądra systemów do których i tak nie mam ostatecznie wglądu choćby z racji tego że większość modyfikacji jest na klasach prywatnych a jak wspomniałem na początku mój telefon spełnia też rolę karty płatniczej. To wszystko daje mi już od samego początku opcja zrootowania (uzyskania pełnych uprawnień) telefonu. Wiem też, że nie każdy ma takie oczekiwania od swojego telefonu dlatego napisałem, że zadzwonić i wysłać smsa można z każdego a opinia jest tylko moją opinią. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to ot choćby pierwsza z brzegu możliwość dokonania płatności telefonem. Poza tym system android jest w 100% modyfikowalnym systemem który można ustawiać i konfigurować pod swoje oczekiwania. Nie mówię tu o kliencie pocztowym, hub'ach, czy portalach społecznościowych. Chodzi mi bardziej o takie rzeczy jak taktowanie procesora ustawienie priorytetów oraz ilości używanych rdzeni w telefonie w czasie bezczynności. Do wykonania takich czynności nie są mi potrzebne żadne dekompilowane jądra systemów do których i tak nie mam ostatecznie wglądu choćby z racji tego że większość modyfikacji jest na klasach prywatnych a jak wspomniałem na początku mój telefon spełnia też rolę karty płatniczej. To wszystko daje mi już od samego początku opcja zrootowania (uzyskania pełnych uprawnień) telefonu. Wiem też, że nie każdy ma takie oczekiwania od swojego telefonu dlatego napisałem, że zadzwonić i wysłać smsa można z każdego a opinia jest tylko moją opinią. pozdr

Ty to chyba mój ajfon jest wyjątkowo uzdolniony bo bez problemu prowadzę w nim bankowość w dwóch krajach, robie przelewy (konta PKO BP i Natwest, Paypal) robie zakupy na ebayu, w Tesco z dowozem do domu, wysyłam gotówkę do pl, nadzoruje kartami kredytowymi i wiele wiele innych. Wow czuje, ze mam jedynego takiego ajfona bo reszta tego nie potrafi :) naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz a głupoty gadasz.

Rob z Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.