Skocz do zawartości
crab22

poszukiwane zdjecie w wysokiej rozdzielczosci ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :welcome:

Poszukuje niezwyklego zdjecia w tematyce morskiej w bardzo dobrej rozdzielczosci. Jakosc tutaj gra duza role bo zdjecie potrzebne jest do zrobienia banera ok 3,5 x 2,5 m. Co do ceny to sie jakos dogadamy ;)

Jak ktos z Was dysponuje ciekawym zdjeciem to prosze o info na priv, ew jakas miniaturke na crab@vp.pl

pozdr Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Dzieki Yaardai. Jak nic sie nie znajdzie to cos bede wybieral z tej albo podobnych stron tylko tutaj zdjecia sa ciut sztuczne, a zwykle te co podobaja mi sie najbardziej sa w nienajlepszej rozdzielczosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematyka morska to dosyć rozległy moim zdaniem temat. Do czego ten baner? Czy to nad jakimś sklepem lub coś? Jakieś konkrety odnośnie zdjęcia jakiego oczekujesz. Co tam ma być (mniej więcej) ??

Ps.: może skleić coś z kilku zdjęć.

Edytowane przez TOMEK79 (wyświetl historię edycji)

5279_5323.png

Start solniczki 07/07/2012

mój RED SEA MAX 130D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to myslalem o lawicy roznokolorowych ryb na tle koralowcow, ale niekoniecznie. Wazne zeby bylo w tematyce rafowej i przyciagalo uwage. Trafiles w 10, baner (fototapeta) bedzie na jednej scianie sklepu akwarystycznego. Fajnie byloby gdyby fotografia miala zywe kolory... zawsze to jakas odskocznia w tak deszczowym miescie jakim jest Bergen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no to wal do banku zdjęć - zapłacisz grosze a ilość i rozdzielczość zaj....fajna!


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki tez przeszukuje, juz oczoplasu dostaje :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:offtopic: Michał, co tam w temacie "Milówka 2013"?

"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crab nie lepiej łososia, masz ich mnóstwo pod nosem :D

P.S.

Crab się bierze za robienie bannera ... :help::laughing:

Edytowane przez Mr_Garden (wyświetl historię edycji)

Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka musi byc rozadzielczosc na taki baner?

No wlasnie tutaj pytanie do specow od fotografii na forum, nie moge znalezc zadnego konkretnego kalkulatora do takich duzych wymiarow.

Zastanawiam sie tez nad pomyslem Tomka, w sumie ladnie by wygladalo zestawienie kilku zdjec makro.

P.S. Nad Milowka mozna powoli myslec, tylko ja nie wiem czy Wasza watroba wytrzyma tyle zlotow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że nie dostanę bana :) za reklamę - z góry przepraszam

od zeszłego tygodnia uruchomiłem w firmie druk tapet (każdego rodzaju) jeśli jest ktoś zainteresowany adresem to mogę podać na priv.

Kupiliśmy bazę danych właśnie z portalu Fotolia.pl

jeśli chcecie kupować bezpośrednio na fotolii - to tylko i wyłącznie zdjęcia XXL lub grafiki o oznaczeniu V (vector) - foto XXL powiększyłem ostatnio na 6 m szerokości - wysokość wyszła z proporcji - BEZ STRATY JAKOŚCI.

trzeba też mieć na uwadze to, że sporo zdjęć na fotolii jest "rasowanych" i czasem takie duże powiększenie nie jest możliwe - bo pojawiają się piksele

Druga sprawa - jeśli tapeta ma być klejona w sklepie z akwariami - trzeba pamiętać o tym, że klej musi być dodatkowo wzmacniany i tapeta musi być flizelinowa... ze względu na panującą wilgoć. Klejenie tylko i wyłącznie na zakładkę (2cm)

Ostatnio kleiliśmy tapetę (80mkw) na prywatnym basenie - dodatkowo musieliśmy ją laminować.

Darek


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myslalem o foli ok 500g\m2, baner bedzie wywieszony na zewnatrz wiec musi znosic rozne warunki atmosferyczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa :)

to w takim razie nie jest folia tylko materiał frontlit. Można się udać do każdej agencji reklamowej i zrobią.

Ceny są od 15 zł do 40 zł/mkw. Co prawda 15 zł to jest cena raczej dla agencji.

Jak jesteś z Bielska to zapraszam do Tychów do mnie do firmy. Pogadamy, wypijemy kawę - może Ci wydrukuje :) :) :)


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chetnie bym sie spotkal ale ostatnio rzadko jestem w Bielsku :( Teraz akurat jestem w Polsce ale nie zdaze pojechac na poludnie, wpadlem tylko na zakupy do Gdanska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.