Skocz do zawartości
seb

Dojechała próbna partia Rico, Zoa i Acan :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiliśmy próbna porcję hodowlanych szczepek Ricordea florida, Acanthastrea lordhowensis i Zoanthusów, i mimo że jeszcze się nie pootwierały i nie napompowały do końca, to już żałujemy że tak mało wzięliśmy :( sami spójrzcie :)

dsc0480kopiowanie.jpg

dsc0481kopiowanie.jpg

dsc0482kopiowanie.jpg

dsc0483kopiowanie.jpg

dsc0486kopiowanie.jpg

dsc0487kopiowanie.jpg

dsc0488kopiowanie.jpg

dsc0491kopiowanie.jpg

dsc0493kopiowanie.jpg

dsc0495kopiowanieo.jpg

dsc0496kopiowanie.jpg


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne :D


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze :)

dsc0497kopiowanie.jpg

dsc0498kopiowanie.jpg

dsc0500kopiowaniep.jpg

dsc0501kopiowanie.jpg

dsc0502kopiowanie.jpg

dsc0503kopiowanie.jpg

dsc0504kopiowanie.jpg

dsc0505kopiowanie.jpg

dsc0508kopiowanie.jpg

dsc0509kopiowanie.jpg

Maleństwa, ale wielkiej urody :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajne zwierzaczki ,Super kolorki ! :thumbsup: (szkoda że na drugim krańcu Polski)


200x70x60 + 240L.sump , ośw.T5 10x80W ,cyrkulacja 2x tunze6080 + 2x JVP102 ,obieg tunzemaster10076.03 , odpieniacz skimz sv253 , reaktor wapnia

START: grudzień 2007r.4733_4750.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ladne sa.ale bez przesady...standardowe kolorki..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabijecie cenami ? :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wstawiacie do sklepu żeby można było kupić...albo zróbcie promocję hehe na nano tylko


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuso, w Hanoverze może i standardowe, ale możesz mi wierzyć, PL to inny świat niestety jeśli chodzi o dostępność zwierząt i piszę to jako akwarysta :(

Ceny będą do przełknięcia :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, a jeszcze są, czy już rozdrapali? A jak rozdrapali, to kiedy będą następne?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i lepiej ze nie dojechaly jak ja bylam u Was. Myslalam ze z rico bay rzeczywiscie przyjada jakies perelki.

Tak wogole to opisze co mnie spotkalo:

1.10.2012, przejechalam pol polski, staje pod sklepem a tam kartka: dzis zamkniete. Dobra, jestem jelen bo nie zerknelam na strone.

3.10.2012 (sroda), rano wstaje, patrze na strone, nic nie pisze wiec jade 40km. Staje pod sklepem a tam cudowna kartka dzis zamkniete. wierzac jednak ze za zakryta szyba przez ktora malo co widac skrywa olsniewajace skarby dzwonie do sklepu i slysze ze w piatek bedzie dostawa cudnych rico i wogole wszystko co na stronie oczywiscie jest. Jako ze w piatek nie moge to w sobote (6.10.2012) jade znowu 40km. do trzech razy sztuka, nie? :) Wchodze do sklepu a tam wooooda. Bylam zaszokowana. Takiej ilosci wody ze zwirem w akwariach to jeszcze nie widzialam :) No i niespodzianka: rico nie ma :) Moze i lepiej ze wrocilam do Warszawy bo przynajmniej tu mam sklepy z czyms w akwariach :)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już rozdrapali- Seb wraz z pracownikami : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

Moze i lepiej ze nie dojechaly jak ja bylam u Was. Myslalam ze z rico bay rzeczywiscie przyjada jakies perelki.

Tak wogole to opisze co mnie spotkalo:

1.10.2012, przejechalam pol polski, staje pod sklepem a tam kartka: dzis zamkniete. Dobra, jestem jelen bo nie zerknelam na strone.

3.10.2012 (sroda), rano wstaje, patrze na strone, nic nie pisze wiec jade 40km. Staje pod sklepem a tam cudowna kartka dzis zamkniete. wierzac jednak ze za zakryta szyba przez ktora malo co widac skrywa olsniewajace skarby dzwonie do sklepu i slysze ze w piatek bedzie dostawa cudnych rico i wogole wszystko co na stronie oczywiscie jest. Jako ze w piatek nie moge to w sobote (6.10.2012) jade znowu 40km. do trzech razy sztuka, nie? :) Wchodze do sklepu a tam wooooda. Bylam zaszokowana. Takiej ilosci wody ze zwirem w akwariach to jeszcze nie widzialam :) No i niespodzianka: rico nie ma :) Moze i lepiej ze wrocilam do Warszawy bo przynajmniej tu mam sklepy z czyms w akwariach :)

ja też chciałam jechać w sobotę ale coś mnie powstrzymało (pogoda i fakt że wstałam koło 12 :p)

ale w tym tyg zawitam zobaczyć, może coś jeszcze zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i lepiej ze nie dojechaly jak ja bylam u Was. Myslalam ze z rico bay rzeczywiscie przyjada jakies perelki.

Tak wogole to opisze co mnie spotkalo:

1.10.2012, przejechalam pol polski, staje pod sklepem a tam kartka: dzis zamkniete. Dobra, jestem jelen bo nie zerknelam na strone.

3.10.2012 (sroda), rano wstaje, patrze na strone, nic nie pisze wiec jade 40km. Staje pod sklepem a tam cudowna kartka dzis zamkniete. wierzac jednak ze za zakryta szyba przez ktora malo co widac skrywa olsniewajace skarby dzwonie do sklepu i slysze ze w piatek bedzie dostawa cudnych rico i wogole wszystko co na stronie oczywiscie jest. Jako ze w piatek nie moge to w sobote (6.10.2012) jade znowu 40km. do trzech razy sztuka, nie? :) Wchodze do sklepu a tam wooooda. Bylam zaszokowana. Takiej ilosci wody ze zwirem w akwariach to jeszcze nie widzialam :) No i niespodzianka: rico nie ma :) Moze i lepiej ze wrocilam do Warszawy bo przynajmniej tu mam sklepy z czyms w akwariach :)

ale chociaż masz teraz co wspominać :D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.