Skocz do zawartości
Tester

Mecz Polska-Anglia - będzie się działo...

Rekomendowane odpowiedzi

kurde powstrzymaliśmy Anglików pierwszy raz od 39lat!!!!! :thumbup:............... do jutra!!!!!!

Edytowane przez leoni (wyświetl historię edycji)

"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla zagrywka taktyczna :-D dzis anglikow spija, podtruja, z lekka obija, polowe skladu porwa dla okupu i jutro mamy szanse na remis :-D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie .... napijmy się, lepiej się zaśnie, coś w końcu trzeba zrobić z browarem na mecz zgromadzonym :D


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie ten cyrk odzwierciedla sytuacje tego pier...ego kraju

A to było kiedyś takie miłe i kulturalne forum... :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde powstrzymaliśmy Anglików pierwszy raz od 39lat!!!!! :thumbup:............... do jutra!!!!!!

dobre :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, zrobili by kilkanaście kółek za Safety Carem, a potem jakoś by poszło.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ja tez nie wytrzymałem...

Czy Niemcy to dla Ciebie "normalny kraj"? Chyba nie, bo w Niemczech po tym, kiedy w czasie meczu Mistrzostw Świata zaczął padać deszcz na murawe z powodu nieszczelnego dachu - minister sportu nie poniósł żadnych konsekwencji.

Po drugie:

"druga sprawa ze osoby zarzadzajce stadionem nie wypadly na to zeby dach rozlozyc..." - szkoda ze nie wpadłeś na to, że to sami Anglicy a wraz z nimi FIFA nalegali na to, by mecz odbył się przy otwartym stadionie.

Po trzecie:

"stadion za miliardy wybudowany (gdzie polowa kossztów to łapówy) a murawa drenazu nie ma" - a kto Ci wmówił, że nie ma?

Po czwarte:

"dziki, POpoprany kraj" - chciałem odpowiednio skomentować ale jako byłemu moderatorowi jednak mi nie wypada...

ad 1

to byl blad konstrukcyjny a nie decyzyjny

ad 2. jakby anglicy narzekali zeby pzpn spalił sie w piecu to tez by to zrobił?

kompromitacja jest teraz polska, a nie od fify czy anglików

prognozy znali, wiedzieli tez ze trawa nie ma drenazu i ze tylko zasuniecie dachu moze ja uratowac

ad 3. miedzy innymi architekt stadionu z którym był wywiad

nie wiem czy ogladales stadion w doniecku podczas burzy na ME kiedy opady byly 2 razy wieksze (oberwanie chmury) - tak wlasnie dziala drenaz (przypomne tylko ze tamten stadion byl 3 razy tanszy).

ad 4, prosze bardzo, komentarze mile widziane.

btw. widze zes z Niemiec wiec po co chcesz zabierac glos o zyciu w tym kraju?

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester z tym tytułem tematu trafiłeś w 10-tkę!


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy tańszy chyba nie. Koszt budowy stadionu w Doniecku wyniósł ok. 400 mln. euro, Stadionu Narodowego - 500 mln. Narodowy jest zdaje się o parę tyś. krzesełek większy.

http://en.sport.ukrinform.ua/city/221/14156/

http://en.wikipedia.org/wiki/National_Stadium,_Warsaw

Edytowane przez ZenonPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 4, prosze bardzo, komentarze mile widziane.

btw. widze zes z Niemiec wiec po co chcesz zabierac glos o zyciu w tym kraju?

To akurat jest cios ponizej pasa. Miejsce pobytu AquaManiaca jest tu malo istotne. Moje z reszta tez, wiec uprzedzam, nie brnij w tym kierunku


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stadion w Doniecku kosztował 300 mln DOLARÓW ale wraz z calym ogromnym OTOCZENIEM (parki, parkingi,roslinnosc, oswietlenie) itd do tego jeszcze baza szkoleniowa i cale wyposazenie a jest tam doslownie wszystko. Sam stadion wychodzi 3 razy taniej.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest cios ponizej pasa. Miejsce pobytu AquaManiaca jest tu malo istotne. Moje z reszta tez, wiec uprzedzam, nie brnij w tym kierunku

a ja sie z tym nie zgodze, bo moim zdaniem ludzie którzy wyjechali zyc gdzies indziej nie powinni sie wypowiadac o zyciu tutaj, skoro ich tu nie ma. Przepraszam wszystkich których to w jakis sposob obraza ale takie jest moje zdanie na ten temat.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie idac Twoim tokiem rozumowania , nie wypowiadaj sie o stadionie w Doniecku. Zapewne go nie budowales.

Ja natomiast moge sie wypowiadac na temat tego forum, wiec zwracam Ci uwage zebys nie pisal posta pod postem


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koszty są różnie podawane - od 280 mln euro do 400 mln euro. Faktem jest, z otoczeniem, niemniej, porównaj koszt siły roboczej w Polsce i na Ukrainie to raz, dwa, Narodowy zaczęto budować mniej więcej wtedy, gdy skończono Donieck, ceny materiałów budowlanych właśnie wtedy mocno poszły w górę. Fakt, z drenażem to wtopa, ale kosztami nie ma się co licytować, bo taki Wembley kosztował prawie 800 mln, ale funtów :)

A jeśli odmawiasz prawa wypowiedzi Aquamaniacowi, to ja czepię się ciebie: na razie masz 46 postów, z czego praktycznie same offtopy, bzdety typu wymarzone miejsce czy gościu budzący się z tygrysem. Może jakoś tak - na temat?

Choć w sumie, to sam od pewnego czasu piszę głównie OT, to inna sprawa :D. Ale gdy akwarium dojrzeje, to będą fotki.

Edytowane przez ZenonPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie idac Twoim tokiem rozumowania , nie wypowiadaj sie o stadionie w Doniecku. Zapewne go nie budowales.

Ja natomiast moge sie wypowiadac na temat tego forum, wiec zwracam Ci uwage zebys nie pisal posta pod postem

sorry za posta pod postem...

To nie to samo - kazdy widzi jaki jest ten stadion, a upublicznione informacje pozwalaja na ocene niektórych faktów.

Natomiast nie bede wypowiadal sie na temat tego czy krzesełka na tym stadionie sa wygodne.

ZenonPL

ok to zostanmy na wlasnym podwórku - w Gdansku tez byl 3 razy tanszy a tez ladny i przynajmniej ma dobrze funkcjonujaca murawe.

I ja bynajmniej nie chce sie czepiac kosztu tego stadionu - podalem ta informacje w nawiasie mimochodem - ot tak ze stadion 3 razy tanszy moze miec drenaz a drozszy niekoniecznie.

I nie uwazam ze Stadion Narodowy to bubel, bublami sa poprostu ludzie od zarzadzania tym obiektem.

Pisze off topic bo lubie, ale jestem we wlasciwym dziale, wiec cos nie tak?

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie z tym nie zgodze, bo moim zdaniem ludzie którzy wyjechali zyc gdzies indziej nie powinni sie wypowiadac o zyciu tutaj, skoro ich tu nie ma. Przepraszam wszystkich których to w jakis sposob obraza ale takie jest moje zdanie na ten temat.

coraz bardziej mi się podobasz

a co do tematu to ile jeszcze wstydu musimy wytrzymać zanim rozpędzą ten PZPN

Edytowane przez michal98 (wyświetl historię edycji)

akwarium 60x60x60 + 50l sump, odpieniacz DELTEK SC1350 lampa led 130W, biopellets

http://www.nano-reef...m=posts&q=32943

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZPN sie nie da rozpedzic bo stoi po ich stronie jeszcze wieksza mafia - UEFA, ktora od dawna grozi nam wykluczeniem ze wazystkich rozgrywek jak tylko dotknie ktos PZPN. To wszystko jedna wielka rodzina, nawzajem sie kryjąca. Druga kwestia - niewiadomo jakie kwoty otrzymuja ludzie, którzy mogliby cos zmienic, za milczenie w tych sprawach.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

a ja sie z tym nie zgodze, bo moim zdaniem ludzie którzy wyjechali zyc gdzies indziej nie powinni sie wypowiadac o zyciu tutaj, skoro ich tu nie ma. Przepraszam wszystkich których to w jakis sposob obraza ale takie jest moje zdanie na ten temat.

Czyli to samo innymi słowami:

"wyjechałeś, więc się nie odzywaj i nie wtrącaj do spraw Polaków, bo już nim nie jesteś."

Wiesz co, już nawet nie o to chodzi, że to jest bardzo krzywdzące twierdzenie. To zwyczajne chamstwo, tylko ubrane w słowa. Jak się żyje w Anglii/ Francji/ USA/ Japonii itp. to nie można się odezwać w sprawie stadionu w Polsce? Co ma do rzeczy aktualne miejsce pobytu?

Dzisiejszy mecz (jego brak) był kompromitacją. Jestem ciekawy, dlaczego nigdy nie ma winnych? Przecież to nie 5 liga podwórkowa, żeby przez deszcz była odwoływana tak ogromna impreza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by się stało jak by nas wykluczyli, zmieniła by się nasza sytuacja

mysle ze wyszłoby to nam na dobre, na pewno finansowo, bo jesli nie byloby nas w rozgrywkach to zaden PZPN ani zaden jego substytut juz by nie byl potrzebny. A to chociaz o jedna mniej swinia przy korycie.

Czyli to samo innymi słowami:

"wyjechałeś, więc się nie odzywaj i nie wtrącaj do spraw Polaków, bo już nim nie jesteś."

Wiesz co, już nawet nie o to chodzi, że to jest bardzo krzywdzące twierdzenie. To zwyczajne chamstwo, tylko ubrane w słowa. Jak się żyje w Anglii/ Francji/ USA/ Japonii itp. to nie można się odezwać w sprawie stadionu w Polsce? Co ma do rzeczy aktualne miejsce pobytu?

Dzisiejszy mecz (jego brak) był kompromitacją. Jestem ciekawy, dlaczego nigdy nie ma winnych? Przecież to nie 5 liga podwórkowa, żeby przez deszcz była odwoływana tak ogromna impreza...

Nie, nie chodzi o temat stadionu. Po prostu poszło o to ze kolega miał do mnie jakies ale odnosnie mojej dezaprobaty do PO i aktualnej sytuacji w kraju, a sam siedzi na obczyznie.

Jestem za,tak na 2-3 lata,przez ten czas działacze wymrą i przyjdą może mądrzejsi.

tak, zastapia ich dzieci ;] ewentualnie siostrzeńcy

Edytowane przez WolfAtTheDoor (wyświetl historię edycji)

6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.