Skocz do zawartości
Tester

Mecz Polska-Anglia - będzie się działo...

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wielu Polaków ulega presji mediów, które przerysowują faktyczny obraz. Mniej telewizji, więcej optymizmu i działań własnych radzę. "Telewizja" kłamie :) Pokazuje skrajności, bo te podnoszą oglądalność. A prawdziwe życie tworzą normalni statystycznie ludzie i to od ich nastroju i chęci zależy więcej niż by się wydawało. Po to odbywaja sie igrzyska, sportowe zmagania by podnieść ducha narodu, ktory nastepnego dnia wstanie ochoczo do pracy ku chwale lepszego jutra :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by dzisiaj Polacy zagrali choćby jak Szwedzi z Niemcami. Nie chodzi mi nawet o remis lecz o determinację i wolę walki. Zapewne mecz się odbędzie nawet jeśli na stadionie jest grzęzawisko a jest.

Jeśli chodzi o fundusze europejskie to zapewne kończący się okres budżetowy będzie ostatnim opartym o rozdawnictwo na lewo i prawo. W nowym wszyscy będą musieli bardziej polegać na sobie. Czyli będzie nareszcie normalnie. Nie sądzę by proces scalania metodami jakie proponują niemieccy politycy zakończył się sukcesem. Zwykli obywatele przestali już tak tryskać entuzjazmem do tego projektu po całości a wybory w Niemczech za pasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oni planuja skoki narciarski. Ja tego nie widze.


450L+Sump, 85kg skala, 40 kg piasek, korale twarde i miekkie, ryby, skorupiaki.

Swiatlo T5 4x54w

Multikontroler 7095

Cyrkulacja 2x Tunze 7400/2

Odpieniacz Juwel 3.0

Obieg LifeTech AP3500 2000 L/h

Podmiana co dwa miesiace

Zbiornik prowadzony na kranowce

5835_5918.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli chodzi o fundusze europejskie to zapewne kończący się okres budżetowy będzie ostatnim opartym o rozdawnictwo na lewo i prawo. W nowym wszyscy będą musieli bardziej polegać na sobie. Czyli będzie nareszcie normalnie. Nie sądzę by proces scalania metodami jakie proponują niemieccy politycy zakończył się sukcesem. Zwykli obywatele przestali już tak tryskać entuzjazmem do tego projektu po całości a wybory w Niemczech za pasem.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi. Chodzi Ci o to że Polska nie będzie otrzymywać Euro na inwestycje? Piszesz też o budżecie... wygląda to tak że tzw. "dotacje europejskie" ustalane są na pewny okres. I tak teraz kończy się programowanie 2007-2013 ale wejdzie programowanie na lata 2014-2020. Jest już określona kwota jaka będzie dla Polski i będzie ona podobna do tej jaką mieliśmy w programowaniu 2007-2013. Zmiana oczywiście że będzie bo tworzone są nowe programy i wytyczne. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego a szczególnie min. Bieńkowska opowiada się za tym aby dotacje dla przedsiębiorców polegały na pożyczkach a nie tak jak do tej pory było na bezzwrotnym wsparciu.

Należy jeszcze mieć na uwadze jedną bardzo ważną rzecz a mianowicie to że gospodarcza polityka unijna polega na wyrównywaniu szans regionów. Oznacza to że obszary, regiony biedniejsze będą wspierane w rozwoju gospodarczym aby dorównywały do terenów bogatszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie słyszałem o jakimś spektakularnym bankructwie...

Ja też nie, Niemcy nie sięgają bankructwa ale to zdecydowanie nie to co było 10-15 lat temu.

Ps.Za 15 minut będą Polsko-Angielskie nurki i makroglony :chris:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
383486_10151073237561931_1379844166_n.jpg

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez zepsuł Grosik :/


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna końcówka z wczoraj :

Dla tego widoku warto bylo kupic bilet i tam byc. Ponoc chlopaki siedza w areszcie i czekaja na ekspresowy wyrok. Grozi im 3 lata lub grzywna."zagrozili bezpieczenstwu imprezy masowej". To jest naprawde chory kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmnieszy ludzik na boisku wali nam gola :ninja: glowa

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W robocie jestem. To jest ten mecz? I jaki wynik narazie?

Sent from my iPhone using Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 w plecy

Wytarczy login i pelny dostep do kanalow na wyspach

http://www.tvcatchup.com/


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak oglądać. Z telefonu teraz jadę.

Sent from my iPhone using Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska gra w miarę fajna piłkę tylko brakuje . nad i

zobaczymy drugie 45min jak nam pójdzie oby dobrze. :D


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodę widać? :)

Tapatalk


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać wody ale widać, że chłopaki starają się. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie jeszcze lepiej!


,,Omne ignotum pro magni fico."

Zestaw: AQUAEL Nano Reef 30l, Filtr zewnęrzny FZN-3 + Purigen +Phosguard, Oświetlenie 2x11W, Aquael Easy Heater 25W

Codzienność: Moja strona internetowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle z Anglikami gramy dobry mecz ,ale jak zwykle to oni mają szczęście,i tyle na temat ,miejmy nadzieje że wreszcie ten los się odwróci,bo! zasługujemy.

Edytowane przez tomer34 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie.ich szczęście się sończyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :thumbsup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.