Skocz do zawartości
luft

Powrót zdjęcia tygodnia?

Zdjęcie tygodnia  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o cyklicznym wydarzeniu "zdj?cie tygodnia"?

    • Super pomys?, w którym bra?em/wezm? z ch?ci? udzia?
    • Nie wiem, czy uda mi si? wstrzeli? z fotk?, ale ?ledz? z zainteresowaniem!
    • Nie ciekawi mnie ta akcja
    • Inne
  2. 2. Czy chcesz wznowienia akcji zdj?cie tygodnia?



Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę widzę przyspaliśmy po wakacyjnej zadyszce ze zdjęciem tygodnia. Czy chcecie włączyć sie z powrotem do zabawy? Ankieta i jej wyniki stanowią dodatek do tematu.

Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie tygodnia już się raczej nie dźwignie, co najwyżej zdjęcie miesiąca.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas postuluje zeby to bylo zdjecie z dowolnego okresu - ot nasza najlepsza fota ktora pasuje do tematu. Jestem pewien ze zainteresowanie byloby wieksze


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wymyślił zasady tek zabawy i trzeba to uszanować (pamiętam dyskusję nad zasadami i pomysłodawca kładł nacisk na zdjęcia zrobione w okresie trwania zabawy). Pojawiają się głosy widzę, żeby zabawa nie rozgrywała sie co tydzień. Co dwa tygodnie może spróbujemy Panie pomysłodawco?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Tester napisał. Zdjęcie z obojętnie jakiego okresu, byle by było nasze.

Luft rozumiem cię, ale jak zdrowy rozsądek wygrywa nad prawem to co zmieniasz?


Akwarium 100x50x50 + sump 63l zasolone 7.09.2012

3917_3922.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najlepsze bylo to, ze sam oponowałem za tym by zdjęcie bylo z dowolnego okresu. No, ale dano mi do zrozumienia, że to zupełnie inna zabawa (ograniczony czas wpływa na kreatywność i szukanie nowych fotek, a nie odgrzewanie starych). Odświeżyłem temat bo trochę mi tęskno za nim, mimo, że sam nigdy nie zebrałem sie i nie uczestniczyłem w zabawie, poza śledzeniem i głosowaniem. Wspomniany rozsądek w tym temacie na pstrym koniu jedzie - bo powodzenie kontynuacji leży w Waszych dłoniach, a to co tutaj napiszecie wyrażając swoje zdanie mam nadzieje podniesie do życia zabawę na warunkach zachęcających do jej kontynuacji.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszych konkursach tygodniowych emocjonowałem się wstawianymi zdjęciami i głosowaniami - było super. Potem trochę ten entuzjazm przygasł, bo wszystko szło za szybko, a tematy czasami mi nie pasowały. Przy konkursie "Drapieżniki - temat na piątek 14.09.2012" wypowiedziałem się, że dla mnie to już "maraton" i rzeczywiście może się pojawić temat "silikon". Miło by było, aby ten konkurs trwał dalej, jednak moim zdaniem niezbędna byłaby korekta "zasad zabawy". Moje przemyślenia zasad konkursu są następujące (tutaj odniosę się do tego co napisał @snocho w podpiętych zasadach zabawy):

Ad. 1: Konkurs powinien być miesięczny. Dlaczego? Życie w akwarium to dynamika, no może za wyjątkiem ułożenia skały i koralowców twardych. Ciężko jest wybrać w ciągu tygodnia moment, kiedy nasz model na najlepszą formę. Okres dłuższy daje nam szansę na ten właściwy strzał. Do tego co ma zrobić forumowicz jak na tydzień lub parę dni wyjeżdża w delegację (a u mnie to częsta sytuacja). Na zrobienie zdjęcia ma parę dni. no to jak się nie wstrzeli w chimerę modela i swój harmonogram to kaszanka ;-(

Ad. 2: Zaproponowany w oryginale punkt zasad w najlepszej wg mnie formie.

Ad. 3: Jedyna moja osobista prośba zmiana czasu na zrobienia zdjęcia. Ja proponuję robić zdjęcia pomiędzy 1 dniem miesiąca a 24, od 25 do przedostatniego dnia miesiąca robimy głosowanie. W ostatnim dniu miesiąca wynik, uznanie dla zwycięscy i podanie tematu na następny miesiąc. Dlaczego? Patrz pkt. 1, a dodatkowo głosowanie mi parę razy umknęło, bo rodziną się trzeba zająć w weekend i przez to brak dostępu do netu. Rozumiem są forumowicze co prowadzą bardziej luzacki tryb życia i obowiązków mają mniej. Mnie to nie dotyczy - luz to rzadkość.

Ad. 4: Zaproponowany w oryginale punkt zasad w najlepszej wg mnie formie.

Ad. 5: Zawarłem w pkt. 3.

Dodatkowo można potem po rocznej edycji poddać pod głosowanie 12 miesięcznych fotek przez okres jednego miesiąca na zdjęcie roku na forum. Ponieważ w ankiecie są widoczne ilości głosów. Hierarchia w liście laureatów byłaby zachowana. W przypadku "ex equo" głos decydujący zabrałby @snocho jako pomysłodawca lub sztab adminów.

Uff!! - ale się rozpisałem. Warto było, bo już mi nic nie zalega ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mając takie 12 zdjęć łatwo byłoby zrobić forumowy kalendarz


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zaden sposob nie podwazam regul konkursu, jednak nie bralem w nim udzialu bo nie chcialo mi sie polowac na fotke tylko po to zeby pasowala data kiedy mam super zdjecie pasujace do tematu zrobione tydzien wczesniej. Mysle ze wielu z nas ma fenomenalne foty zrobione kiedys tam i zajmujace miejsce na dysku. Moja propozycja miala na celu zachecenie forumowiczow do odkurzenia tych zdjec.

Powtarzam jednak jeszcze raz, nie podwazam zasad konkursu tylko proponuje ich rewizje. Jesli uznacie ze zostaja stare zasady ja je uszanuje.

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko luz. Ja chciałem kiedyś rozruszać starszy konkurs jaki był przed tym "zdjecie tygodnia" i sztuka sie nie udała, dlatego szacun dla Snocho, że jemu sie udało. Zawsze może ktos wyjść z inicjatywą nowej zabawy. Jednak sztuka jest to trudna w realizacji. Cieszę się, że tak wiele osób w ankiecie pozytywnie wypowiada się o "zdjeciu tygodnia". Pozdrawiam.

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zaden sposob nie podwazam regul konkursu, jednak nie bralem w nim udzialu bo nie chcialo mi sie polowac na fotke tylko po to zeby pasowala data kiedy mam super zdjecie pasujace do tematu zrobione tydzien wczesniej. Mysle ze wielu z nas ma fenomenalne foty zrobione kiedys tam i zajmujace miejsce na dysku. Moja propozycja miala na celu zachecenie forumowiczow do odkurzenia tych zdjec.

Powtarzam jednak jeszcze raz, nie podwazam zasad konkursu tylko proponuje ich rewizje. Jesli uznacie ze zostaja stare zasady ja je uszanuje.

Pozdro

Bartek też myślalem o starszych fotkach, jak by przeszła ta koncepcja to super. Dla mnie takie polowanie przez pięć dni to fotografia dokumentalna, a mnie ciągnie bardziej w stronę walorów "artystycznych". Tyle fajnych baniaków na forum.

Drodzy Państwo wypadałoby "zreanimować" ten konkurs, bo jest to naprawdę fajna idea na forum i niezła zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co powiedzieli @Tester i @adam_s, ciężko jest się wyrobić w tydzień. Myślę, że wspaniałym pomysłem byłby w rezultacie kalendarz. Myślę, że więcej świeżaków (takich jak ja) miałoby większą szansę, bo tak jak koledzy wspomnieli życie w naszych zbiornikach nie zmienia się zauważalnie co tydzień. Do tego raczej mało osób ma co chwile nowe okazy. Dla zachęcenia innych forumowiczów do zabawy można by było podpiąć wątek: 'Jak zrobić dobre zdjęcie', i w nim nasze najcenniejsze uwagi.

Pozd!


432 l (120/60/60) + sump 78 l (38/48/43), HQI 2x150, aktynika 2x52, 2xtunze, refugium, odpieniacz DIY

moje_akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęć mam "kupę"ale nie chciało mi się ekstra robić fotki do konkursu więc nie brałem w nim udziału poza jednym przypadkiem,kiedy zdjęcie i tak nie spełniało regulaminu.Ja wstawiam fotki przez fotosika,który obcina część informacji.Dlatego nie biorę udziału w tym konkursie,ale zawsze głosowałem. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.