Skocz do zawartości
hubertk

Czas oczekiwania na zamieszczenie ogłoszenia na "sprzedam"?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie około 13.oo zamieściłem ogłoszenie na sprzedam do tej pory nie ma ogłoszenia. Dlaczego wie ktoś może?

h


120x50x50 + sump 80 l, 35 kg LR, 8 kg LS, cyrkulacja 12000 l/h, 3000 l/h, 800 l/h..., Deltec AP600, LED 144w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz dokladniej, ja kiedys tez myslalem, ze ogloszenie sie nie ukazalo, a jak sie okazalo juz dawno wisialo. Ew uzbroj sie w cierpliwosc, moderatorzy tez ludzie;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa powody,albo niezgodne z regulaminem,albo po prostu koledzy chwilowo nie maja czasu.

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Marek napisal, czestym powodem jest ogloszenie niezgodne z regulaminem, a czasami po prostu zapomne zajrzec na targowisko.

Nastepnym razem pisz na PW - juz klepniete.

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by jeszcze wysyłac wiadomośc do użytkownika w przypadku odrzucenia ogłoszenia wraz z podaniem powodu. Bo nie raz nie wiadomo czy czekac jeszcze czy zostało odrzucone.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy widzisz moda on line

warto 2 mile slowa napisac do niego

"zaakceptujesz mi"?

a jesli bedzie link do ogloszenia wklejony w tresc pw lub

namiar w ktorym dziale sprzedam jest napisane to bedzie bajecznie

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Według mnie to straszna lipa z tą akceptacją bo dlaczego ja mam prosić moda? .Skoro ktoś daje ogłoszenie niezgodne to mod je może usunąć lub dać ostrzeżenie dla użytkownika.

Mi osobiście się to nie podoba i powinniście modki dać ankiete i niech użytkownicy zagłosują jak wolą bo chyba forum jest dla Nas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy dawałem ogłoszenie w "sprzedam". Za każdym razem odrzucone. Powód? Nieznany..... Towar mój, cena podana, fota też i bądź tu mądry i kombinuj...... wstawię trzeci raz, może przejdzie.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za kontakt z naszym biurem obsługi.

Nic w tej kwestii się nie zmieni, zasady pozostają bez zmian.

@Rumun jak już wstawisz to daj mi znać - bo jakoś nie znalazłem twoich starych zgłoszeń.

@dieter25 - tak forum jest dla NAS, uwierz mi że często zanim mod wejdzie na kompa, jakiś cwaniak wstawi ogłoszenie bez zdjęć, cen itp - i zanim mod zareaguje - ogłoszenie jest już nie aktualne.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.