Skocz do zawartości
macwyrwa

Coś nowego na skale?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie oto spagetti znalazłem dzisiaj w zbiorniki. Czy ktos pomoże mi to zidentyfikować?

post-11524-0-78762400-1351878599_thumb.jpg

post-11524-0-22639600-1351878605_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadało by się przywitać z innymi a nie od razu prosić o pomoc,,,Moim zdaniem to banda rurówek.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie rurówki, gdzieś to już widziałem, zaraz poszukam, może znajdę


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadało by się przywitać z innymi a nie od razu prosić o pomoc,,,Moim zdaniem to banda rurówek.

No to DOBRY WIECZÓR WSZYSTKIM.

Przepraszam za moja niedoskonałośc i dziękuję Karolu za pouczenie i za informacje.

A na marginesie... zdanie zaczynamy dużą literą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie rurówki, gdzieś to już widziałem, zaraz poszukam, może znajdę

Dziękuję za odpowiedź. W zupełności się zgadzam. To na 100% nie są rurówki. Nawet ich nie przypominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie fisiuj mistrzu bo wpadłeś ni z gruchy ni z pietruchy i kozaczyć zaczynasz...pooglądaj forum poczytaj regulaminy itp itd...pzdr


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie fisiuj mistrzu bo wpadłeś ni z gruchy ni z pietruchy i kozaczyć zaczynasz...pooglądaj forum poczytaj regulaminy itp itd...pzdr

Nawet sie odpisywać nie chce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby znawco po co pytasz skoro z góry założyłeś ze to nie rurówki...i dlaczego mówisz że nie przypominają rurówek?


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby znawco po co pytasz skoro z góry założyłeś ze to nie rurówki...i dlaczego mówisz że nie przypominają rurówek?

Nie założyłem. To że to nie rurówki to po prostu widać.

I prosze juz nie pisz więcej, bo piszesz nie na temat. Chyba, że jest to twój sposób na "nabijanie postów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Pomimo, iż zajmuję się akwarystyką morska od wielu lat, to dopiero dzisiaj pisze mojego pierwszego posta. To co widac na zdjęciach użutkownika macwyrwa to młode osobniki Dolabella auricularia. Można je przenieść do innego zbiornika (jeżeli chcemy wyhodować osobniki dorosłe) bądź zostawić. Nie wiem kto mógł wpaść na pomysł, że są to rurówki.

Zresztą poziom wypowiedzi tego uzytkownika (bober6662) powinien dac do myślenia moderatorom i oczywiście do wyciągniecia konsekwencji.

Pozdrawiam

Tadeusz


Pozdrawiam

Maciej

___________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zaczyna robić żenujące ...po co są te tematy skoro człowiek z chęć niesienia pomocy zostaję zbesztany przez ludzi którzy mają po 2 posty...skoro nowo wchodzący mają taką rozwinięta wiedzę to po co piszą tematy typy "Co to"


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestań bober, ilość postów nie znaczy o człowieku, a jak widać nie pytający dał odpowiedź, nie dałeś też Ty mający 933 postów a Kolega z Poznania, którego to ... pierwszy post, więc wyluzuj

Edytowane przez cromags (wyświetl historię edycji)

Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest struktura tego czegoś?

Twarda?

Miękka?

Jak twarda to mayby rurówki miękka może być ślimak,chodziarz nic nie wiadomo o SKALE...bo nowo przybyły kolega wparował i tak jak pisałem wyżej nie przedstawił swojego zbiornika.

cromags nie bawmy się w ciuciubabkę

Edytowane przez bober6662 (wyświetl historię edycji)

4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bober6662 - to żenujące, co tu napisałeś... Czy mógłbym prosić moderatorów o zrobienie porządku z tym tematem, bo to tak źle świadczy o tym forum, że aż mnie jest wstyd. :(

Mam nadzieję, że użytkownicy: macwyrwa i akwamaciej nie zrażą się po tym jednym temacie - serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dalszych dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bober6662 - to żenujące, co tu napisałeś... Czy mógłbym prosić moderatorów o zrobienie porządku z tym tematem, bo to tak źle świadczy o tym forum, że aż mnie jest wstyd. :(

Mam nadzieję, że użytkownicy: macwyrwa i akwamaciej nie zrażą się po tym jednym temacie - serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dalszych dyskusji!

OK wszech wiedzący... :scooter: lete


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byl podobny wattek, w ktorym ktos pytal co za spagetti robi dolabella :

http://nano-reef.pl/topic/50395-zajac-morski-przylapany-na-czyms-dziwnym-sklada-jaja/#entry498517

wyglada to identyczne. mam tylko male pytanie. czy ty masz dolabelle ?? :D


narodziny - wrzesień 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Jak widać nie wyparowałem.

Bardzo dziekuję Uzytkownikom za jasne i rzeczowe wypowiedzi. W szczególności za zidentyfikowanie tego co się pojawiło na skale. mam dolabelle więc sprawa wyjasniona. Uzytkowniku ejarzyk - dzieki za słowa poparcia. Nie zrazam się takimi wypowiedziami.

Pozdrawiam wszystkich miłośników akwarystyki morskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wylęgło Ci się coś z tych jaj?

Ostatnio znalazłem takie same u siebie i się zastanawiam, czy to zostawić, czy próbować gdzieś przenieść, czy może usunąć??

co Ty z nimi zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.