Skocz do zawartości
crab22

IV Zlot w górach 1-3 marca 2013 Milówka

Termin Zlotu  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Je?li b?dziesz na zlocie to kiedy ?



Rekomendowane odpowiedzi

A szykował się kulturalny zlot morszczaków ;-)

Kulturalny? To ja nie jadę... :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie, czy w koncu uda sie postawic baniak na zlocie, ktory dotrwa do niedzieli

Co tu robić żeby cieszył, a nie smucił. Na pewno nie badajcie palcem temperatury wody. Moze ustawimy jakąś granicę/sznurek oddzielający nas od baniaka? Inaczej trud organizatorów i Was w targaniu zycia znow bedzie daremny. Co myslicie?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że stawianie baniaka na zlot to nie jest dobry pomysł.

Jakiś symbol akwarystyki morskiej ,np balonik w kolorach i kształcie NEMO będzie szczęśliwszym rozwiązaniem i atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiorniczek na zlocie to fajna opcja kto był na pierwszym zlocie to wie że w tym małym pokoiku siedzieli wszyscy do rana i dyskutowali bo było o czym i na co popatrzeć, myślę że uda mi sie załatwić jakiś fajny baniaczek bez błedów które zostały popełnione ostatnio i żeby cieszyło oko przez te 3 dni


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w pokoiku 3m x 3m 20 osób wbrew pozorom było fajnie najlepiej to wspominam ;) w tym roku postaram się postawić zbiornik tak jak na 1 zlocie i 2 ,Grzesiu tez wyszedł z podobną inicjatywą i zaoferował dużą pomoc ,największy salon akwarystki morskiej na Podbeskidziu tez obiecał ze pomoże :) także solanki starczy. może uda się zrobić dwa baniaczki pozdrawiam o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie uderz w stół a nożyce się odezwą!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milowka1.jpg

Miejscowy ocelaris już z wytesknieniem wypatruje naszego przyjazdu :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś już jakieś konkrety finansowe i organizacyjne bo to już tylko 3 miesiące zostały. Gdzie co rezerwować i gdzie wpłacać zaliczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krabik przestał dopłacać.

Teraz finansuje. :whistle:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś już jakieś konkrety finansowe i organizacyjne bo to już tylko 3 miesiące zostały. Gdzie co rezerwować i gdzie wpłacać zaliczki.

spokojnie w niedługim czasie wszystko podamy


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musimy wytypowac jakiegos skarbnika przed wplacaniem zaliczek, jacys chetni? :D

Edytowane przez crab22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami chętni, może tak nie wszyscy na raz :p


5753_5838.png

START - 20.09.2012

Akwarium: Aquael Nano Reef 30L, Oświetlenie: Aquael Ecolight Duo (2x11W), Filtracja: Kaskada FNZ3 1200L\H (Phosguard, Purigen, Chemi Pure Elite, żywa skała 3 kg), Grzałka: Aquael Easyheater 75W, Cyrkulacja: Hydor Koralia Nano Evolution 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych zlotach mamy to inaczej rozwiązane,każdy wysyła na konto z hasłem "zlot" wpierw zaliczkę potem na tydzień,dwa wcześniej resztę i sprawa finansowa załatwiona.

Tu mamy chyba jeszcze problem,że z tych składek robione są zakupy browarowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. crab + 1

2. leoni+besia+2dzieci

3. inmar+inga+1 dziecko

4. adam_s + Gustaw (10 lat)

5. ArekF + koszulka + koszulki Craba + coś do picia

6. Tester

7. michalko37 + Justyna + Martynka 9 lat

8. Prezes Dyzma + 2 dziewczyny

9. Janusz

10. Grzegorz-b + Iwona

11.Jakub32+Ania+Michałek (4,5 miesiąca)

12.Qba25

13. Matejoz (narazie sam)

14. kiflu

15.Marbecz+Magda+Patrycja(4 latka)

16.MayFly /Noform może uda mi sie wpaść na 1 dzień

17.LUK4344 + Marta+Marysia

18. Draco1984 + Natalia

19. adamus_23_as +ania

20. Lizard + Sara

21. luft +

22. dark78+Aga+Kuba (3 latka)

23.BAU +Basia

24 VDR + Basia + deska w bagazniku ktorej i tak pewnie znow nie uda sie wyciagnac + wino ryzowo-rodzynkowe ;P

Crabiszonie jesli myslalesz ze mnie zabraknie i juz sie cieszyles na ta mysl to ...... taaaadaaam hiszpanska inkwizycja Milowke nawiedzi ;) Oczywiscie postaram sie zabrac Basie i zalatwic jej nawet L4 jak nie bedzie mogla bo kto mnie o 5 nad ranem bedzie wyciagal ze stolowki podczas gry w Mafie ? ;P

:D :D Cieszycie sie ? :o ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innych zlotach mamy to inaczej rozwiązane,każdy wysyła na konto z hasłem "zlot" wpierw zaliczkę potem na tydzień,dwa wcześniej resztę i sprawa finansowa załatwiona.

Tu mamy chyba jeszcze problem,że z tych składek robione są zakupy browarowe.

A co to za problem. Dla chcącego nic trudnego :p

Aga


5753_5838.png

START - 20.09.2012

Akwarium: Aquael Nano Reef 30L, Oświetlenie: Aquael Ecolight Duo (2x11W), Filtracja: Kaskada FNZ3 1200L\H (Phosguard, Purigen, Chemi Pure Elite, żywa skała 3 kg), Grzałka: Aquael Easyheater 75W, Cyrkulacja: Hydor Koralia Nano Evolution 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem :santa:

Pierwszy post jest już zaktualizowany o szczegółowy cennik.

I co nadal nie ma chętnego na skarbnika? Można zgłaszać tez kandydatury innych … nie bardzo mi się chce zakładać nowe konto tylko w tym celu :whistle:

@Inmar pomysł fajny tylko ciężki do zrealizowania przy większej liczbie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno konto puste, którego nie używam, gdzie mogę zbierać na zlot jako skarbnik

Wysłane z ogryzka ... Pozdrawiam Adam

Edytowane przez adam_s (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem :santa:

Pierwszy post jest już zaktualizowany o szczegółowy cennik.

I co nadal nie ma chętnego na skarbnika? Można zgłaszać tez kandydatury innych … nie bardzo mi się chce zakładać nowe konto tylko w tym celu :whistle:

@Inmar pomysł fajny tylko ciężki do zrealizowania przy większej liczbie:)

Taka tylko propozycja była i da radę,w Zakopanem były trzy piętra zajęte przez zlotowiczów i wszyscy tam się rozliczali sami z recepcją,ale mi obojętne,Ty tu rządzisz :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa sie rypla przez Jej Wysokosc Krolowa UK z przyleglosciami. Bede cos kombinowal, ale raczej nie da rady :/ Szlag by to trafil, 52 weekendy w roku, a tu musialo pasc na ten zlotowy.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ta Królowa Ci zrobiła?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK panuje "zaszczytny" obowiazek (w przypadku wezwania) sluzby jako sedzia przysiegly w sadzie. Dostalem wezwanie na rozprawe jako sedzia, ktora zaczyna sie 25 lutego. Nie moge prosic o odroczenie poniewaz juz odroczylem w ubieglym roku. No i d*pa blada


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.