Jump to content
dzym

[S] Samsung Wave Y + starter Simplus z 100 zł na konci - wszystko nowe

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania nówkę sztukę Samsunga Wave Y + zestaw Simplus ( starter limitowany ).

Telefon jak i starter są nowe. Nie odpakowane. Oczywiście telefon jest na gwarancji producenta

Na karcie Simplus jest 100 zł, nie tak jak jest na nim napisane 25 zł.

Całość jest prezentem od firmy w jakiej pracuję :), a że jest mi to zbędne to wolę sprzedać i przeznaczyć na nowy sprzęt do morskiego.

W zasadzie gotowy zestaw na prezent. Cena: 350zł

Odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka na koszt kupującego.

Jak ktoś ma obawy to mogę wystawić na allegro.

Zdjęcia:

Wave_Y%20%281%29.JPG

Wave_Y%20%282%29.JPG

Wave_Y%20%283%29.JPG

Wave_Y%20%284%29.JPG

Wave_Y%20%285%29.JPG

Jeszcze link do tego jakie funkcje ma telefon: http://www.telix.pl/telefon/samsung-wave-y-2512.html

Ale to jest off Topic :)

Jak poszukasz dobrze to kilka ofert sprzedaży innego sprzętu tutaj też znajdziesz.

Ps. mogę zamienić na pompy do ballinga z dopłatą z mojej strony oczywiście :p

Pozdr

Niezbyt trafiony - mogły być pompy do ballinga ;), a tak się człowiek będzie musiał męczyć :D

Regulamin targowiska nie zabrania wyraznie sprzedawac przedmiotow spoza kategorii akwarystycznych. Sa jednak sytuacje gdzie trafia sie okazja np Persil (mocno nie akwarystyczny) i warto podzielic sie tym na forum. Mysle jednak ze to bedzie do przegadania pomiedzy modami

Tester jezeli uznacie ze nie powinno byc ogloszenia to prosba o usuniecie.

W sumie oddzielny dzial na sprzedam inne niz akwarystyczne tez moglby byc fajny.

Sledzik przestan marudzic bo ostatnio albo masz misje w nabijaniu postow albo masz jakis slabszy tydzien bo Ciagle cos Ci nie pasuje.

Pozdr

Ps. Przepraszam, ze bez polskich znakow ale pisane z telefonu. (Nie Samsunga :) )

Bo ja malkontent jestem :-)

Nie to ze mi nie pasuje ale pomysl... jak wszyscy cos beda chcieli sprzedawac w inne to sie zrobi allegro.

Moim zdaniem N-R jak i inne fora tematyczne powinny zamykac sie w kregu zainteresowania a nie zasmiecac.

Tym bardziej ze mozesz wrzucic na allegro i z bani...

W sumie po co na N-R tematy proszek, telefon... zaraz bedzie tesciowa, ja zaloze watek jak wyeliminowac tesciowa itp :-)

Z jednej strony modzi wkrecaja sie - ceny, zdjecia, skad itp... a potem bez problemu rozpoczynamy handel telefonami, proszkiem, mozna by i podawac aktualne dane z gieldy warzywnej...

to moze wrzucajmy rzeczy do sprzedania w off-topic i nie bedzie trzeba przestrzegac regulaminu targowiska...

Edited by sledzik-wawa (see edit history)

Śledzik, nie świruj. Od dawna raz na jakiś czas pojawia się w offtopie tematy sprzedaży czy zamiany sprzętu spoza branży. Bardzo sporadycznie-bo i odzew zwykle słaby. Zakazu w regulaminie nie ma. Nie jest to targowisko, więc modzi się nie "wkręcają".

Chcesz być świętszy od papieża-zacznij od siebie :p

Mozna by zakladke zrobic Sprzedam inne i po problemie ..niech sobie wrzucaja oglodzenia moze akurat cos sie trafi fajnego ... Szyba do focusa albo zderzak do zafiry .. maska do bory .. okna plastikowe ? Uzywana dymiarka ze Smolenska ? No i looz

Edited by lukaszra (see edit history)

Jak mnie jakiś temat nie interesuje, to nie zaglądam, a takich w mojej opinii nieciekawych tematów jest sporo.

Forum od tego się nie zepsuje, nie zapełni- więc zupełnie koło nosa powinny latać tematy off topowe.