Skocz do zawartości
Marcin14

Filmy roku 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo... królestwo niebieskie, wg. mnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem... Kto nie widział, polecam obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin14

Mój kultowy filmik i do tego z takim przesłaniem.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wojownik" spoko film jak ktoś lubi tematy MMA :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Hobbita to godzinę temu wróciłem z kina i dla fanów gatunku naprawdę polecam :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie, w polskiej kinematografii mam niezle braki...jakos trzeba to nadrobic


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli chodzi o polską kinematografię, a w szczególności Różę można by streścić ten film zdaniem "o kobiecie, którą gwałcili, aż dostała od tego raka"... czyli moim zdaniem od czasów kota przebranego za zająca w Misiu nic się nie zmieniło... ale nie widziałem jeszcze Pokłosia...


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli tylko tyle zrozumiałeś to lepiej nie oglądaj. I nie obrażaj się bo nie o to chodzi w mojej wypowiedzi. Ale ręce opadają. Kto oglądał i ma chociaż odrobinę wrażliwości wie o czym piszę.

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować poprzedniej wypowiedz, więc piszę następną żeby nie odbiegać od tematu.

Polecam gorąco serial historyczny Ridlea Scota "Filary ziemi" na podstawie książki Kena Folleta. Tą także warto przeczytać.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że wrócę do Róży, ale sobie przypomniałem że ten rak od gwałcenia to był rakiem mózgu. LOL.. a z innej beczki: był świetny polski film z minionej dekady (tak więc niestety nie z 2012) zatytułowany "Pręgi", świetny tzn. przejmujący i z sensem

Edytowane przez nanorafa (wyświetl historię edycji)

Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień świra to kozacki film i do tej kategorii zaliczył bym JOB a i Wojna Polsko-Ruska (też się działo)


Red sea max 250 ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołysanka - świetna nietypowa polska komedia z 2010 r. taka polska rodzina Adamsów :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pl filmow mam dystans, ale wojna, job i dzien... Spoko.

No i patrzac w lata... Symetria itp.

tapatalk


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podpisuję się pod polskimi filmami, które zaproponował Tomasz. Historia o Paktofonice mnie rozczarowała, myślę że jest parę ciekawszych historii dotyczących muzyki. Nie pamiętam czy to rok 2012 ale bardzo polecam film Drive ( jeśli ktoś się "jara" Spiderman'em albo mitologią grecką made in USA to film Drive go nie urzeknie :))

Pozdrawiam

Jerzy


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Histeria

Atlas Chmur

:)


pozdrawia Magda :)

100l niefoto -start styczen 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas Chmur

Hobbit

A Marku coś dla Ciebie jako geneza - "Prometeusz", polecam, klasyk gatunku, mnie przypadł do gustu :)

Pamiętam jak oglądałem pierwszego obcego, po kryjomu stojąc za uchylonymi drzwiami do sypialni rodziców, to było coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.