Skocz do zawartości
Tester

World of Tanks - ktos z Was gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowala mnie ta gierka. Choc z poczatku nie widzialem nic ciekawego w jezdzeniu czolgiem to dosc szybko zmienilem zdanie.

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś w Team Fortress 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowala mnie ta gierka. Choc z poczatku nie widzialem nic ciekawego w jezdzeniu czolgiem to dosc szybko zmienilem zdanie.

też wojna , tylko widziana z innej perspektywy : www.tiberiumalliances.com gram od 4 miesięcy , zresztą w poprzednie wersje nie online grywam od wielu lat od początku całej tej serii czyli od pierwszego Command & Conquer z 1996r . a jeszcze wcześniej na Amidze w "Dune" czyli od 1992 r , nieźle - 20 lat klikania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ale artylerią, obecnie GW Panther, szukajcie Iron_Sheep:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezle idze jak już T 32 :) , niestety od 7 -8 tieru raczej darmowa nie nie jest ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od około 4 lat admin w css od paru miesięcy gram w csgo :wine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferdynand to jest to, obowiązkowe Loewe,mam tez is 3 e100,e 75,panther II,kw od 1 do 4 ale super jest kw1s,

kazdy z tych czołgów bez wymaksowania załogi na 3-4 perk jest średni

lepiej wyuczyć jedna dwie załogi i ja przenosic

niestety aby do tego dojść wywaliłem z 400-500 zł w golda

bez premium gra powyzej vII tieru porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos w lola ? :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ponad rok kiridian, gra nawet przy czołgach VIII tieru jest darmowa, zarabia się wolniej, ale jak się umie jeździć KV-1S to można zarabiać bez czołgów premium. Wada gry? Producent mocno steruje zespołem graczy przez co jak masz przegrać to przegrasz choć byś sam wymiatał.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mój rekord to 9 odstrzelonych na 1 tierze tak że byłem głównym wymiatającym nikt mi nie pomagał i dałem radę

fakt czasem dziwne rzeczy się dzieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja strasznie lamie. Na niektore mapy nie mam pomyslu, Do tego randomy to coraz wieksza frustracja bo brak zgrania i komunikacji w zespole. Odnosze wrazenie ze im wiecej gram tym gorzej mi idzie.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Polecam też World of Warplanes. W WoT oczywiście też gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ja pogriercowałbym w to, ale mój prehistoryczny lapek nie daje rady :D


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w BF nie gram od ponad 4 miesięcy - po jakimś update nie udało mi się zaktualizować game managera w chrome i dałem spokój. Na forach było dużo na ten temat ale nic nie wskórałem. Obiecałem sobie że więcej nic od EA nie kupie i nie dałem rady:( SimCity od dziś łupię:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze ukradli konto na EA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez gram,

ThaardBoft - z klanu [bIGOS] ;)

Czolgi IS7 , M103, T32, Lowe, Pershing, amx 1390, t71, hellcat, slugger itd ...

Jak masz jakies pytania, to smialo chetnie pomoge na ile bede umial bo gram dosc przecietnie :)

Ja narazie stoje przed wyborem: brytyjski Centurion I czy amerykanski T32

Co do Twojego pytania, to polecam t32, genialny czolg do walki w terenie gorzystym i za przeszkodami ma duze opuszczanie dziala w dol i do tego prawie nieprzebijalna wiezyczke z przodu - ok 300 mm pancerza na niej, wiec jak jest sie w stanie tylko spod schowac i wystawic wieze to jest swietny, ale trzeba sie nim nauczyc grac :)

Do brytyjskiech wyzszych tierow to droga przez meke, takze zanim do centuriona sie dojdzie to nerwicy idzie sie nabawic :)

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości wczoraj w nocy zaciągnąłem klienta i odpaliłem jakąś misję treningową - nawet mi się spodobało - jak się wciągnę to dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego pytania, to polecam t32, genialny czolg, do walki w terenie gorzystym (ma duze opuszczanie dziala w dol) i do tego prawie nieprzebijalna wiezyczke z przodu, wiec jak jest sie w stanie tylko spod schowac i wystawic wieze to jest swietny, ale trzeba sie nim nauczyc grac :)

Do brytyjskiech wyzszych tierow to droga przez meke, takze zanim do centuriona sie dojdzie to nerwicy idzie sie nabawic :)

Najwiekszy fan mam grajac Cromwellem. Super dynamika jazdy a i topowa armata sporo zdziala, zwlaszcza jak sie komus strzeli w "miekkie" :).

Natomiast T29 to inna baja. Slimakowaty, ale za to 105mm armata ma moc :) szkoda tylko ze prawie 10s trwa przeladowanie.

Oba czolgi wyzszego tieru kosztuja tyle samo badan ale Centurion jest drozszy w zakupie. Comet, ktory jest miedzy Centurionem a Cromwellem juz nie jest taki fajny i teraz sie zastanawiam czy Centurion bedzie lepszy od Cometa. Podobno tez Centurion wymaga duzo lepszej techniki gry a u mnie z nia na razie krucho.

Na razie zbieram kase ale jeszcze nie wiem na co wydam :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.