Skocz do zawartości
Rebciu

Ostrzeżenie - wałki na targowisku

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej odzyskać pieniądze po pół roku niż nic. Jeśli w niedługim czasie będzie takich przypadków miał więcej założą mu sprawę karną. Niestety tacy oszuści czy zwyczajni złodzieje korzystają na tym, że nie chce się nam użerać dla marnych paru groszy.

Inna szansa to dostanie mandat nie przekraczając kwoty przestępstwa. Zawsze to jakaś kara, a nasza policja jest bardziej chętna do wlepiania mandatów niż kierowania do prokuratury. Może nie robią tego z taką pasją jak gnoją kierowców za debilne ograniczenia, ale statystyki mają nabite ;)

Edytowane przez chmieles2 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to panowie strasznie szybko wydajecie osądy :D ale tak już jest z nami Polakami :D każdy wie najlepiej. A jak kolega jest w delegacji to jak ma wysłać ???


Akwarium:150x80x70h sump:100x70x40h Lampa:hybryda TC 6xT5 + LED 120W,Odpieniacz TC 200,Jetcode 12000 ,XF150 Gyre,Refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, we wrześniu 2015 też był na delegacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to panowie strasznie szybko wydajecie osądy :D ale tak już jest z nami Polakami :D każdy wie najlepiej. A jak kolega jest w delegacji to jak ma wysłać ???

Bez jaj... wystawia facet przedmiot, godzi się na wysyłkę, podaje nr konta, dostaje przelew i ma w tyłku. Nie wiem co ma do tego Nasz Naród. Chyba tylko to, że mamy we krwi zruganie kogoś boś frajer lub dałeś się naciągnąć.


Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czekałeś ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka


Akwarium:150x80x70h sump:100x70x40h Lampa:hybryda TC 6xT5 + LED 120W,Odpieniacz TC 200,Jetcode 12000 ,XF150 Gyre,Refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to panowie strasznie szybko wydajecie osądy :D ale tak już jest z nami Polakami :D każdy wie najlepiej. A jak kolega jest w delegacji to jak ma wysłać ???

Jeśli by był na delegacji to po co pisał że jutro wyślę? I przez 2 tyg nic nie odpisał odczytujac wiadomości? ;)

Nie trzyma się kupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zmienia postać :D

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka


Akwarium:150x80x70h sump:100x70x40h Lampa:hybryda TC 6xT5 + LED 120W,Odpieniacz TC 200,Jetcode 12000 ,XF150 Gyre,Refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to panowie strasznie szybko wydajecie osądy :D ale tak już jest z nami Polakami :D każdy wie najlepiej. A jak kolega jest w delegacji to jak ma wysłać ???

Jak jestem w delegacji to raczej wiem o tym wcześniej i nie wystawiam towaru na sprzedaż,no choćby mnie nagle ściągnęli to odmawiam realizacji transakcji , czyli wpłaty za towar ,którego nie mogę wysłać.

No niech będzie nie zdążyłem..Po prostu zwracam pieniądze..Przyjacielu nie ma takiej opcji,aby skrzywdzić brata z forum ,bo jeśli, krzywdzę to robię to świadomie..

Przypuśćmy, że Ciebie ktoś (robi) na 3 stówki i odwleka w nieskończoność z wysyłką towaru.No..pewnie byś skakał z radości..

Odrobinę wyrozumiałości w stronę pokrzywdzonego co..Jeśli chcesz być przydatny w temacie to odzyskaj kasę ,a przynajmniej głupot nie wypisuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z tym delikwentem tak samo. Też mnie zbywał i w tym samym czasie kilka innych osób. Jak dla mnie totalna żenada ! Żyg**ć się chce od czegoś takiego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakos przypadkiem dopiero dzisiaj trafiłem na ten temat, i przyznam ze nieświadomie niczego przegladałem sobie oferty Janusza, gdybym zdecydowal sie cos kupić - mój pech ?

Jak dla mnie powinna być informacja w jego ogloszeniach ze sa problemy i ludzie sa poszkodowani, albo w ogole po jednym takim nierozwiązanym przypadku Ban.

Dla przykladu nieświadomy użytkownik parę godzin temu napisał w jego temacie http://nano-reef.pl/topic/78045-s-sprzedam-slimaki-berghia/

Nie wiem czy moge tam napisać, ale napiszę prywatnie i dam linka do tego tematu. Moze jednej osobie mniej pieniądze zawieszą się w czasoprzestrzeni...

Byla tu jeszcze kiedys afera z Panem Waldemor z Łodzi, powstał temat i wyszło zę duzo osob jest poszkodownych (mogło być mniej, sam miałem kupować). Kolega odrazu przestal sprzedawac na forum ale na OLX dziala dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też naciąłem się na JanuszZabrze .... Troszkę kasy straciłem . Dla mnie jest to strasznie nie solidny gość i tyle ....

Edytowane przez jurko (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robić blokadę gościowi 0 litości coś forum schodzi na psy , i ludzie się zmieniają bo jeszcze parę lat temu problem na tergowisku blokada i wylot z forum a teraz cisza i tylko pisanie , co to za człowiek który gra totalnie w ciula z ludźmi ,czasu nie ma na wysylke ,to nie bierze się kasy i nie oszukuje ludzi


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nauczmy się w końcu jednej ważnej rzeczy, przy drogim sprzęcie tylko opcja "platne za pobraniem".

A takim panom jak już pisali chłopaki zakaz wystawiania na targowisku.Bez względu na ilość postów.Żeby więcej nie było takich przypadków.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to panowie strasznie szybko wydajecie osądy :D ale tak już jest z nami Polakami :D każdy wie najlepiej. A jak kolega jest w delegacji to jak ma wysłać ???

Kolego, nie wycieraj sobie "twarzy" "nami Polakami", ponieważ naruszasz moją i wielu innych osób godność i dobre imię. Nie życzę sobie tego. Jasne?

Jeśli ta persona nie była w stanie zrealizować umowy, nie powinna wystawiać towaru. Przez takie sytuacje ludzie tracą zaufanie. Zaś, jeśli się podejmuje zobowiązania w stosunku do innych, zwłaszcza finansowe, to, nie ma o czym mówić - stracić twarz czy godność dla kasy?

Ale tacy ludzie zawsze znajdą niszę. Nawet jeśli ludzie będą uprzedzeni, że osoba nierzetelna, że kręt i oszust, czy że olewa innych, i tak kupią i wpłacą kasę. Dlaczego? Ano dlatego że "tanio", łudząc się że "się uda". Moja Babcia ma takie powiedzie że "są ludzie którzy i z gów...a śmietanę zliżą, jak im na nie spadnie".

Być, czy mieć?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak patrze na posty pseudo specjalistów od windykacji płacze ze śmiechu :D widać że żaden nigdy nievskladal zawiadomienie o przestepstwie.

A ty nie graj na uczuciach narodowych bo przywar nam nie brakuje włącznie z narcyzmem

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka


Akwarium:150x80x70h sump:100x70x40h Lampa:hybryda TC 6xT5 + LED 120W,Odpieniacz TC 200,Jetcode 12000 ,XF150 Gyre,Refugium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie składałem zawiadomienia, a chciałem. Po informacji, że składam zawiadomienie nagle sprzęt został wysłany.

Romek i to Ty teraz wycierasz ludzi pomyjami bo są tutaj ludzie którzy są uczciwi. Z tym swoim śmiechem to się schowaj bo znowu chce mi się żyg***ć. Jakieś powalone czasy z hejterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś to pomoże mam nr tel. do niego 518966903, tylko była to inna sytuacja bo to ja byłem sprzedawcą:)i z tego co widzę to na szczęście. Nie były to małe pieniądze więc nie można go usprawiedliwiać bo delegacja albo coś tam. Jest to niepoważne żeby komuś przez dwa tyg nawet nie napisać krótkiej informacji co się dzieje z jego lampą. A tłumaczenie że nie miał czasu jest poprostu śmieszne moim skromnym zdaniem powinien dostać bana.


- aquarium 400L optiwhite

- jecod dct 4000L

- jebao rw15

- jecod rw8

- maxspect razor 160W 16 000K

- maxspect razor 120W 16 000K

- sand 25 kg

- live rock 55 kg

- refugium (led lighting 10W)

- Mini Bubble King 160 VS12 DIY

Moje akwarium:

https://m.youtube.co...w&v=79iiBzQ5H7U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wyczerpalismy temat. Prosze o info gdy sprawa sie rozwiaze. Nie ma co bic piany na tematy poboczne a tym bardziej robic jakies osobiste wycieczki

Gregor, nie podawaj publicznie danych kontaktowych bo to jest wykroczenie


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki sorki, ale chciałem tylko pomóc.


- aquarium 400L optiwhite

- jecod dct 4000L

- jebao rw15

- jecod rw8

- maxspect razor 160W 16 000K

- maxspect razor 120W 16 000K

- sand 25 kg

- live rock 55 kg

- refugium (led lighting 10W)

- Mini Bubble King 160 VS12 DIY

Moje akwarium:

https://m.youtube.co...w&v=79iiBzQ5H7U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bierze kasę i liczy że trafi na leszcza który nic nie zrobi tylko się rozpłacze, jak się postawisz po jakimś czasie oddaje kasę. Taki sposób na życie? Myślę że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sprawa zakończona. Kontakt telefoniczny ze strony sprzedającego, przeprosiny i decyzja z mojej strony o mozliwości wysłania towaru. Potwierdzenie mms z DHL o wysyłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sprawa zakończona. Kontakt telefoniczny ze strony sprzedającego, przeprosiny i decyzja z mojej strony o mozliwości wysłania towaru. Potwierdzenie mms z DHL o wysyłce.

Jakie uzasadnienie?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W roli wyjaśnień, 1,5 miesiąca temu kupiłem mieszkanie z racji czego potrzebowałem kilka dni wolnego, skończyło to się tak że pracodawca żeby nadrobić robotę wysyłał mnie na każdy wyjazd jak był tylko możliwy :/ i praca po 18h niestety tak czasem bywa, nie sprzedawałem też rzeczy w której nie byłem posiadaniu, tylko po prostu brak czasu, a sprzedaję dosyć dużo na forum i jest dużo zadowolonych osób, lecz i są tacy którym też wysyła się opóźniała, ale zawsze staram się jak mogę by wszystko wysyłać czym prędzej.

Z poważaniem Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, umowa do czegoś zobowiązuje, swego rodzaju "koleżeństwo" wynikające z hobby - też.

Kolego, nie ładnie. Myślę że jeśli byś zadzwonił, wyjaśnił jak jest, nikt by słowa nie powiedział.

Sam czasem mam takie telefony.

Wcinam się między "wódkę a zakąskę", bo w sieci jest sporo oszustów, więc trudno odróżnić, zaś taki telefon - normalna sprawa. No i nie było by kolejnego wątku na forum:)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.