Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu - jak tylko się przeniosę możesz zabierać szkło wraz z certyfikatem "Tu był TOTM" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrzcie Witkowi(KIDULT-owi) w tym szkiełku nie szło, może to nie do szkła zależy?:-)


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziomicy nie miał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to sprawa wysokości, Kidult miał coś w okolicach 10 piętra więc ciśnienie i te sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta, szczere gratulacje!


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł troszkę nie w czas ,ale za to na topie.Pomyślał byś nad jakimś kalendarzem ,w firmie bym powiesił :ball:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy. .. mówię że biorę wszystko tak ajk stoi i nie o szkło mi tu chodzi :-) przecierz i tak znając Ciebie to w nowym prawie wszystko będzie nowe :-) hihi


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam - może być kalendarz - ale na zeszły rok :)

Krzysiek - przenieś to akwarium bezpiecznie na ścianę obok a nie do siebie a powstanie 320x80x65 :)

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo Pawełku, oby tak dalej, przepiękny baniaczek, nie mogę się doczekać większego.

PS. Piękna małża ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. To wyróżnienie było w Twoim przypadku do przewidzenia. :-)

Pozdrawiam, Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - jako ciekawostkę powiem że do tej pory nie wiem na jakiej zasadzie działa przyznawanie TOTM'a na RC - tzn wiem że to ludzie jakoś głosują - ale technicznie nie mam pojęcia jak to się odbywa - jakiś przycisk gdzieś jest do tego? śle się gdzieś maila itp? Wie ktoś może?

ps. dawno nie było zdjęcia żadnego - niby już można je było obejrzeć w innych miejscach ale niech będzie i tu - może jakoś na dniach zbiorę się i coś nowego pstryknę..

Paweł

16150497387_580cb9383a_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne kolorki, Gratulacje Baniaka i wyróżnienia :)

Osobiście też się kiedyś zastanawiałem na jakiej zasadzie to działa, również chętnie się dowiem:D


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zbiornik ... kolega się musiał natrudzić żeby takie korale zdobyć ale efekt jest super :smiling:

Pytanie - jakie bakterie obecnie lejesz ?


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeobak 2xtydzień po 8 kropel. Ale używałem również kiedyś Biogro - 30ml raz w tygodniu po podmiance.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Pawle z przejściem lub raczej z powrotem do paletek?


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam, ale na moje oko to tak samo, albo przynajmniej bardzo podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle, zbiornik - śliczności. Kolorki bajeczne, a życie aż wyłazi z niego... czas na coś większego, zaplecze masz, Żona dopinguje, czego więcej ? Może jakiś łamany zbiornik, z dwoma głębokościami ? Nie korci Ciebie ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek.. szkło już zamówione jest :) klei się..

Nie jestem zwolennikiem żadnych wynalazków typu różne głębokości itp - wolę tradycyjne 240x90x65 cm :)

Edytowane przez Fox (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie zapomniałem że się nie znasz :thumbup:


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiar - wymiata. Ale jak znam życie, i tak będzie za małe za jakiś czas :). Jak byś potrzebował "fizycznego" do pomocy, chętnie pomogę - przy okazji nauczę się może czegoś :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie lampy przewidujesz do oświetlenia tego kolosa?


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie ATI powermodule 10x54W. Wiem że 90cm nie doświetlą od przodu do tyłu ale zrobiłem tą głębokość z pełną premedytacją. Plan na skałę jest właśnie taki żeby miejsce do pływania było i z tyłu i z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... "żeby miejsce do pływania było" ... kolega sobie basen przydomowy szykuje :smiling:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wróciłem do All in One Biopellets. Na chwilę obecną poza karmieniem i podmianami nic więcej nie dodaje do zbiornika.

Za kilka miesięcy akwarium idzie do likwidacji - więc kilka fotek do archiwum.

16524855990_9d2305d926_k.jpgUntitled by foxPL, on Flickr

16089942074_ab49dd3afe_k.jpgUntitled by foxPL, on Flickr

ten ubytek tkanki w środku to wpadł mi niestety ślimak i nie zauważyłem na czas..

16089941424_4e46054fd0_k.jpgUntitled by foxPL, on Flickr

16686335226_4ab70828da_k.jpg

16712262785_852d08ae51_k.jpg

16089939344_0d4b344016_k.jpg

16504975067_70faec0d37_k.jpg

16712261245_cb09110d53_k.jpg

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.