Skocz do zawartości
dale

Ignorowanie Userów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest może opcja, która umożliwi dodanie Usera do listy ignorowanych, w efekcie czego, nie będę zmuszony przeglądać (przewijać) postów w/w osób ?

Są one niewątpliwie b. merytoryczne, aczkolwiek przesłanie lub sposób pisania sprawia że z racji ciśnienia, zmuszony jestem rezygnować z kawy.

Jeśli takiej opcji nie ma, czy jest możliwość dodania jej ? Zobowiązuję się dostarczyć stosowny załącznik Adminowi, przy okazji najbliższego spotkania :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest opcja " Ignoruj użytkownika" . Jak klikniesz na swój nick w prawym górnym rogu ostatnia pozycja z rozwijalnego menu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie jest to opcja przedostatnia. Możesz ignorować daną osobę całkiem lub tylko posty, tylko komunikator. zrobiłam przykład i pododawałam kilka osób więc szybki tutorial:) groc.jpg

Będziesz sobie swobodnie czytał a między postami będzie taka mała notka. 9qa1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to opcja przedostatnia.

Faktycznie przepraszam ja nie mam galerii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) Co forum, to inny interfejs :) Nie spodziewałem się że tam to znajdę. No, ale przywróciliście mi nadzieję na poranną kawę :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam, czy ...

Jest to rozwiazanie, nie powiem ze nie. Natomiast jak kazdy sobie zaznaczy jakiegos "faworyta" lub dwoch, to czy forum bedzie tym samym forum ? Forma komunikacji bedzie znacznie gorsza, pomimo "przejzystosci", to w jednym temacie ja pomine dwa posty, ktos inny kolejne dwa, a jeszcze inny cztery. Wszyscy beda odpisywac to samo itd... ten kto bedzie czytal wszystkie dostanie na glowe...

Tak tylko mysle glosno...

Edytowane przez martinniemczyk (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może opcja, która umożliwi dodanie Usera do listy ignorowanych, w efekcie czego, nie będę zmuszony przeglądać (przewijać) postów w/w osób ?

Są one niewątpliwie b. merytoryczne, aczkolwiek przesłanie lub sposób pisania sprawia że z racji ciśnienia, zmuszony jestem rezygnować z kawy.

Jeśli takiej opcji nie ma, czy jest możliwość dodania jej ? Zobowiązuję się dostarczyć stosowny załącznik Adminowi, przy okazji najbliższego spotkania :)

...tylko wiesz co masz fajny pomysł, aczkolwiek w jednym on jest niedoskonały.

Jeżeli ta merytoryczna wypowiedź będzie cię obrażać i... to nawet nie będziesz w stanie się, że tak wyrażę odsotunkować do niej ;) Chociaż najlepszą czasami formą odsosunkowania się jest przemilczenie "merytoryki".

Szkoda, że nie ma możliwości ignorowania tematów ;-) pominąłbym w czytaniu wszystkie "merytoryczne i reklamowe spoty"... lub lepiej ignorowania słów ;)

...nie, nie wiem to tylko takie niewinne postulaty, które nigdy nie wejdą w życie bo to nie cel tego forum, by kluczową treść z niego wyrzucać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa Wam ?


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa :)

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Snakecharner. Wyświetl mimo wszystko

Sorki, chciałem sprawdzić czy działa :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł a po co Ci narzędzie do ignorowanie tematów? Jak Cię nie interesuje to nie otwierasz i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł a po co Ci narzędzie do ignorowanie tematów? Jak Cię nie interesuje to nie otwierasz i tyle ;)

Jasne!!! Tylko istnieje takie coś jak portal lub lista tematów i... pomyśl trochę to będziesz wiedział co i jak. Na portalu ukazuje się wsyzstko, na szczęście spadły z niego ogłoszenia bo to była dopiero "zabawa". Teraz treści merytorycznych jest niewiele, za to zalew postów w stylu "moje ogłoszenie nie widać" , "jakie trampki dziś włożyć" lub "Dlaczego produkt marki ggg jest taki zaje... i już na 2 dzień po tym jak go wlałem wszystkie meduzy wyskoczyły, a asteriny miały 3 godzinną erekcję". Sorki nie chce mi się tego przeglądać by znaleźć jeden sensowny wpis... możesz napisać, że nie muszę... hahah ale wtedy namawiasz mnie do tego bym zapomniał o tym forum, chyba, że teraz taka jest "wola ludu".

...a i żeby nie było awantur to ja skończyłem już marudzenie.

Edytowane przez kubek_77 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne!!! Tylko istnieje takie coś jak portal lub lista tematów i... pomyśl trochę to będziesz wiedział co i jak. Na portalu ukazuje się wsyzstko, na szczęście spadły z niego ogłoszenia bo to była dopiero "zabawa". Teraz treści merytorycznych jest niewiele, za to zalew postów w stylu "moje ogłoszenie nie widać" , "jakie trampki dziś włożyć" lub "Dlaczego produkt marki ggg jest taki zaje... i już na 2 dzień po tym jak go wlałem wszystkie meduzy wyskoczyły, a asteriny miały 3 godzinną erekcję". Sorki nie chce mi się tego przeglądać by znaleźć jeden sensowny wpis... możesz napisać, że nie muszę... hahah ale wtedy namawiasz mnie do tego bym zapomniał o tym forum, chyba, że teraz taka jest "wola ludu".

...a i żeby nie było awantur to ja skończyłem już marudzenie.

Oooo bracie to żeś wywód przywalił. Dlaczego uważasz że do czegoś Cię namawiam? To czy jesteś na tym forum to twoja wolna wola i nie rób z tego jakiegoś wielkiego halo bo nie ma o co. Zastanawiam się też jak by miał działać taki filtr o którym mówisz? Jakim kluczem byś przecedzał nowe tematy żeby wyłuskać tylko te które Cię interesują i co miało by o tym decydować? Obawiam się że nie ma takiego narzędzia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo bracie to żeś wywód przywalił. Dlaczego uważasz że do czegoś Cię namawiam? To czy jesteś na tym forum to twoja wolna wola i nie rób z tego jakiegoś wielkiego halo bo nie ma o co. Zastanawiam się też jak by miał działać taki filtr o którym mówisz? Jakim kluczem byś przecedzał nowe tematy żeby wyłuskać tylko te które Cię interesują i co miało by o tym decydować? Obawiam się że nie ma takiego narzędzia. ;)

Jest takie narzedzie i ma to prawie kazde forum, jak nie chcesz czytac jakiegos tematu zaznaczasz ignoruj i nie pojawia sie on ponownie na stronie ostatnich wpisow, nie musisz wiec przewijac calych list i szukac interesujacych Ciebie tematow. Bardzo fajna i przydatna funkcja. A jak chcesz linki do forum, ktore to posiada to daj znac.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz z tego co Paweł napisał to narzędzie ma działać tak jak ignorowanie użytkowników czyli samoczynnie ukrywać tematy które nie spełniają założonych kryteriów a nie że sobie ręcznie odklikam co mnie interesuje a co nie. To o czym mówisz Robert jest mi znane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie jestem specem komputerowym, bo moja wiedza w tym zakresie zatrzymała się w fazie, gdzie pewnie wielu innych zaczynała :), ale posty przeglądam, a co mi nie odpowiada ignoruję wzrokiem.

Trzeba pamiętać, że nawet największemu idiocie czasami raz na całe życie uda się wskrzesić coś konstruktywnego, tu. patrz na dokonania naszych wielce wielmożnych polityków :)

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz z tego co Paweł napisał to narzędzie ma działać tak jak ignorowanie użytkowników czyli samoczynnie ukrywać tematy które nie spełniają założonych kryteriów a nie że sobie ręcznie odklikam co mnie interesuje a co nie. To o czym mówisz Robert jest mi znane

ale czy wg tego co piszesz, narzedzie do ignorowania uzytkownikow dziala na zasadzie kryteriow? nie sadze. to by bylo tak, ze ustalasz czego nie chcesz czytac a automat sam blokuje uzytkownika, ktory to napisze? po miesiacu bys mial wszystkich zablokowanych :) oba narzedzia dzialaja tak samo, nie chcesz czegos, zaznaczasz i juz tego nie ma, czy to uzytkownik czy temat.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do momentu kiedy zostanie targowisko bo wszystko bedzie wykreslone, lepiej od razu na ebay albo alegro wchodzic :)


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i mój temat z przed ... lat pasuje tu jak ulał http://nano-reef.pl/topic/35365-co-sie-dzieje/page__hl__zdziadzia%B3o


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do momentu kiedy zostanie targowisko bo wszystko bedzie wykreslone, lepiej od razu na ebay albo alegro wchodzic :)

darecki zastanawiasz się co piszesz? i czytasz co piszą inni? jeżeli tak, to masz problem ze zrozumieniem czytanej treści...

to przeczytaj jeszcze raz zaczynając od "...na szczęście spadły z niego ogłoszenia..."

co do kwestii ebay to doradzę ci, że ja kiedyś zostałem obsypany gradem inwektyw za to, że podniosłem temat wywalenia targowiska i przeniesienia wszystkiego na jakąś platformę (allegro, ebay). Ale wtedy najgłośniej krzyczał pewien sprzedawca odpieniaczy... po pewnym czasie wyszło co ja chciałem powiedzieć (teraz może więcej osób zrozumie moje intencje tamtych wpisów), a co go tak cholernie zabolało w tamtej wypowiedzi.

więc jeżeli szukasz draki, to przykro mi... szukaj jej gdzie indziej. Nie trafiłeś z tym argumentem. Oczywiście jeżeli nie było to w moim kierunku to przepraszam za ciętą ripostę, jednak myślę, że nawet i w takim przypadku trochę na nią zasłużyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wszystkie te "guziki" - opcje to o d*pę rozbić.

Żyjemy w czasach w których każdy chce indywidualnie wszytko do siebie dostosować - tylko po co ?

Forum, jakie jest każdy widzi, każdy ma w pływ w jakim kierunku popłynie forumowisko.

Ignorowanie, blokowanie tematów / userów zapędzi nas w kozi róg.

Nie wiem jakie są statystyki blokowania, ale prędzej czy późnij będzie tak, że większość ludzi "ze stażem" zacznie z automatu blokować nowych użytkowników bo "oni" nic nowego nie wniosą i pytać będą o rzeczy oczywiste - a chyba nie tędy droga.

Sam mam pewnych "faworytów" ale wydaje mi się, że inteligentny człowiek potrafi przebrać "ziarno od plew".

Jeżeli, ktoś kogoś obraża, to są od tego "władze" które reagują swoimi narzędziami.

Myślę, że jak większość zacznie korzystać z guziczków to forum jakościowo zacznie podupadać.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim zdaniem funkcja bardzo korzystna - wielki plus na niektórych forach niedostępna, mnie się właśnie przydała ograniczę i pracę modom i swój czas.

Uważam że ojciec ma prawo wybrać czego ma uczyć się jego syn, tak samo każdy użytkownik powinien mieć dostęp ograniczony do czegoś czego nie chce lub mu nie służy.

Funkcja jest też prawem do wolności wyboru a to już coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach w których każdy chce indywidualnie wszytko do siebie dostosować - tylko po co ?

Forum, jakie jest każdy widzi, każdy ma w pływ w jakim kierunku popłynie forumowisko.

Po to, żeby nie czytać, kto co ma do kogo, kto z kim i za ile. Mnie to nie interesuje. A wielu tutejszych "mistrzów ciętej riposty" uważa za swój moralny obowiązek wypowiadać się na powyższe tematy, w każdym swoim wpisie.

Mam dosyć czytania zdań, będących gramatycznym bełkotem, bo autor wypocin "chciał szybko, tanio i dwa razy". Zamiast poświęcić choć chwilę na analizę tego, co chciał przekazać.

Forum jest, takie, jakie każdy chce widzieć. A płynie w kierunku wyznaczanym, przez najgłośniejszych i najbardziej płodnych - nie koniecznie tych najbardziej wartościowych.

Pamiętaj, "idiota sprowadza do swojego poziomu i bije doświadczeniem" - coś w tym jest.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mi się marzy opcja blokowania krzykaczy w moim autorskim wątku.

Czytając od trzech lat forum wyrobiłem sobie zdanie na temat wielu którzy nie wiele wiedzą, a udzielają się jak by pozjadali wszystkie rozumy,doradzają bzdury, rozwalają fajne tematy.

Wiem że od trzymania porządku są moderatorzy, ale zanim moderator zareaguje przywoła do porządku delikwenta mija trochę czasu,

przykład ostatniego wiru nt. soli.

Wiem z prywatnych rozmów że wielu doświadczonych nie pisze bo nie ma siły i ochoty na jałowe dyskusję z w/w.

Tak jak w realnym życiu nie każdego wpuszczam do domu i się z nim koleguję, tak i tutaj w moim wątku powinienem tak mi się wydaje mieć prawo wyboru z kim chcę podyskutować.

Wiadomo że nie dotyczy to administracji która ma pełen dostęp do treści na forum i odpowiednio to nadzoruje.

Myślę że może to spowodować powrót wyjadaczy z fajnymi merytorycznymi tematami.

Myślę że może to ograniczyć pyskówki między userem X a Y bo się zwalczają jak pies z kotem w każdym możliwym temacie, wystarczy że jeden z nich coś napisze.

Zanim zareaguje moderator to mija trochę czasu, i tu się nie dziwię bo każdy ma swoje sprawy, i nie zawsze Panie i Panowie moderatorzy nadążają, a tak autor widząc że jego wątek zaczyna odbiegać od tematu daje szlaban delikwentom i basta.

Na koniec z góry chciał bym przeprosić potencjalnych urażonych, ale aktualnie nie żywię do nikogo żadnej urazy.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Audiostereo" była taka opcja. Nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.

Autor wątku mógł zablokować możliwość pisania wybranym userom. Z tego co pamiętam na początku był straszny bałagan. Ludzie się blokowali na zasadzie - to ja ci teraz dam i odwet.

Myślę że było by więcej zgłoszeń z pretensjami do administracji niż jest obecnie z postami nie na temat, że o osobistych wycieczkach nie wspomnę.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.