Skocz do zawartości
luft

Ciekawostki

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli kasjerka nie chce przyjac nominalow bedacych w obiegu sprawe nalezy zglosic do inspekcji handlowej. przepisy mowia jasno.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport to honorowa rywalizacja, z szacunkiem dla swego przeciwnika

1382976466_by_ST6_inner.gif


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, w wiekszych marketach sa maszyny liczace klepaki, tam sie wsypuje doslownie workami, maszyna liczy bezblednie i robi to w bardzo szybkim czasie, takich punktow jest cala masa, nawet w zapyzialym miasteczku u mnie w miejskim Library jest taki punkt, co najlepsze jest rowniez maszyna przyjmujaca oplaty za mandaty i do niej tez mozna wsypac worek monet o najmniejszym nominale, osobiscie nie widze problemu a zrobienie takiego dowcipu pani kasjerce to tylko szpan przed kumplami. Nie ma nic do czynienia z godlem na monetach. Nie popadajmy w skrajnosc, wyskakujemy patriotycznymi haslami przy takim bzdurnym fakcie a sami mamy szacunek do tego godla na monecie ze pewnie modlimy sie do niego codziennie jak do obrazu wodza w Korei Polnocnej:) Bez jaj, po co siac ten szowinizm ? Dla nastolatka to jest smieszne a dla nas powaznych ludzi to glupota, nieprawdaz? Trzymajmy klase panie i i panowie


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nałóg i syfiarstwo człowieka zostało przekute w sukces

1394420_10151765673395959_1256677133_n.jpg

http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/KORI-9CZBFL


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst zostal skopiowany z mojego maila, dlatego pozostal pogrubiony. Z gory przepraszam...

Ta niewiarygodna maszyna została zbudowana w wyniku współpracy Konserwatorium muzycznego Roberta M. TrammelÄ Ë i Szkoły Inżynieryjnej Sharon Wick w Uniwersytecie Iowa. Zdumiewające, że 97% komponentów maszyny pochodzi z fabryki Wyposażenia i Nawadniania John Deere w Bancroft ; Tak, wyposażenia gospodarstw rolnych. Zespół poświęcił na to łącznie 13 029 godzin, tj. na budowę, ustawianie, kalibrowanie i strojenie przed nakręceniem tego wideo, ale jak widać, efekt był wart takiego wysiłku.Teraz można to oglądać w Sali Wychowanków Matthew Gerharda na Uniwersytecie.


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to jest symulacja komputerowa a nie rzeczywistość :) Oglądałem na Discovery cy NG reportaż z fabryki John Deere i oni mają caluśki zakład, każdą maszynę narysowaną w 3D i technolog od yyyy transportu wewnętrznego? czy kto inny zakładał maskę/ okulary 3D i sobie chodził wirtualnie po zakładzie i symulował sobie czy nowy kombajn czy ciągnik przejedzie po zakładzie w częściach między kolejnymi procesami. Pewnie w czasie kryzysu aby nie zwalniać tych projektantów poświęcili 13 tyś godzin na takie cuś :)


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to jest grafika - ale pomysł bardzo fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubicie cacka grające to to jest fajna "maszynka"

być może już było, ale warte uwagi:


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, bajka, symulacja nic więcej. Ale FAJNE, brawa dla pomysłu.


http://nano-reef.pl/...n-szybki-start/

Nowe, większe, ale nadal AF:

http://reefhub.pl/ca...aniewski-1000l/

Myślimy tak, bo wszyscy inni ludzie tak myślą;

albo dlatego, że myślimy w ogóle, to naprawdę tak myślimy;

albo dlatego, że kiedyś kazano nam tak myśleć,

to myślimy, że musimy tak myśleć...

Rudyard Kipling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej " fish market"


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst zostal skopiowany z mojego maila, dlatego pozostal pogrubiony. Z gory przepraszam...

Ta niewiarygodna maszyna została zbudowana w wyniku współpracy Konserwatorium muzycznego Roberta M. TrammelÄ Ë i Szkoły Inżynieryjnej Sharon Wick w Uniwersytecie Iowa. Zdumiewające, że 97% komponentów maszyny pochodzi z fabryki Wyposażenia i Nawadniania John Deere w Bancroft ; Tak, wyposażenia gospodarstw rolnych. Zespół poświęcił na to łącznie 13 029 godzin, tj. na budowę, ustawianie, kalibrowanie i strojenie przed nakręceniem tego wideo, ale jak widać, efekt był wart takiego wysiłku.Teraz można to oglądać w Sali Wychowanków Matthew Gerharda na Uniwersytecie.

Fajna legenda, w rzeczywistości jest to pokaz możliwości jakieś starej karty graficznej, bodaj Radeona 9800.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,

a gdyby go tak wpuscic do banku... :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pezent pod choinke ? nie pogardze :queen:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza morszczyzną lubię rosliny

mieszkając w bloku zastanawiam się nad zrobieniem małej "szklarni" na parapet

1460226_698453366833609_1321547983_n.jpg

w ikei widziałem ładne

Szklarnia-Ikea.png


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.