Skocz do zawartości
MayFly

Breaking Bad.....SPOILERY!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ja oglądam, serial jest niesamowity. Zacząłem go oglądać w trakcie oglądania Dextera i Californication i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Budowa każdego odcinka jest niesamowita, uwielbiam te wstawki na początku odcinków odnoszące się do sytuacji, które się zdażą. Dobór aktorów też jest strzałem w przysłowiową 10, najbardziej lubię postaci Hanka i oczywiście Waltera. Na chwilę obecną jestem po obejrzeniu odcinka 11 Confessions z sezonu 5, ciągle brakuje mi czasu na nadrobienie zaległości, choć z drugiej strony nie ma się co spieszyć bo to już ostatni sezon leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo komentować - najlepszy serial w historii telewizji.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dopiero po dwóch sezonach, ale moim zdaniem to jeden z lepszych seriali ostatnich lat, także polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to najlepsze jeszcze przed Tobą ;]

Sezon 4 moim zdaniem najlepszy, choć wszystkie genialne.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 5 niszczy zwłaszcza wczorajszy odcinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam, właśnie zacząłem 4 sezon. Jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial ma ciekawą konwencję to fakt. Na początku zastanawiałem się czy nie jest to reklamówka studiowania nauk technicznych a dokładniej chemii :yes . Ciekawe dlaczego ludzie posiadający znacznie większą destruktywną wiedzę nie wykorzystują jej w taki sposób jak serialowy bohater?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wrażenia po finale? Gdy założono ten wątek nie wiedziałem co to Breaking Bad, dziś skończyłem oglądać całość - 62 odcinki w 10 dni:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał dobry jak wszystkie wcześniejsze odcinki tej i poprzednich serii.

Trzymają poziom. Mistrzostwo reżyserii - w przeciwieństwie do Dextera, który był bardzo nierówny.


[420L] by acezary - jest || Szkiełko 140x50x55h - 385l + sump 110l, 120W LED + 2xT5 54W, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, NJ2300

64l CUBE - było || Szkiełko 40x40x40 | światło - 2 x PC Aquael | kaskada FZN2 z Purigenem + Chemipure |Tunza Nanostream 6015 | 8kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda finał niszczy :).

Qlfon ciesze się że ktoś przez ten wątek dowiedział się o serialu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że Jesse i Saul gdzieś jeszcze wypłyną?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że nie :/.

Z Saulem powstaje nowy serial o nazwie Better Call Saul więc będzie co oglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam zbyt dużo seriali, ale muszę przyznać że ten mnie ściął z nóg. Pod koniec już naprawdę źle życzyłem Waltowi:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie :) mnie Pinkman denerwował... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzała Skyler:) Ale tylko do czasu, potem już Walt. Jessego lubiłem ale żal mi go było, straszny miszmasz emocjonalny tam się robił, scenariusz i reżyseria w tym przypadku to majstersztyk, bez dwóch zdań. Pomyślane z głową, przewroty konkretne a i temat ciekawy i pokazany inaczej.

Dobrze, że zacząłem oglądać gdy do końca zostały 2-3 odcinki, jakbym miał czekać rok między seriami....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem 1,5 miesiąca :), Skyler była nie możliwa :p a Walt nie zrobił nic złego według mnie w przeciwieństwie do Pinkmana który go szantażował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem pierwszy odcinek i przyznam ze nie zrobil na mnie wrazenia. Facet na pierwszy rzut oka przypominajacy mi Garego Oldmana latajacy w gaciach i koszuli jakos do mnie nie przemowil (chociaz zeby to rzeczywiscie byl Oldman)

Na razie koncze Dextera. Moze z nudow wroce do BB. W kazdym razie z niecierpliwoscia czekam na Game of Thrones - serial mnie doslownie powalil.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek - widziałeś tylko pilot serii - rozkręca się w sposób niemożliwy. To jest właśnie fajne jak pokazują przemianę człowieka z takiej fajtłapy nie potrafiącej związać końca z końcem w ... sam zobaczysz:)

Coraz częściej słyszę o GoT - chyba dam temu szansę, tylko Homeland obejrzę :)

A House of Cards ktoś widział?

A Pinkman: on jedynie naprawdę chciał zrobić swoje i dać spokój, Wal nie potrafił się zatrzymać. To co robił straciło sens, nie ta skala - Jesse wiedział czego chce ale Walt pozbawił go umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji wmawiając mu jakim niedojdą jest...

Edytowane przez Qlfon (wyświetl historię edycji)

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards zacny jest:)

Jest ale ile trzeba czekać na II sezon:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.