Skocz do zawartości
Gaber

Kilka słów wsparcia dla kolegi Lufta :) za niedługo zwanego Tatą

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy, możliwe że to dzisiaj nadchodzi dla naszego kolegi Lufta ten wielki i wspaniały dzień, kiedy po 9 miesiącach niecierpliwych oczekiwań po raz pierwszy zostanie OJCEM :)

Kilka ciepłych słów ze strony towarzyszy na pewno dodadzą im wsparcia, a świeżo upieczonemu Tatusiowi podporę, aby chłop nie zemdlał :)

Powodzenia kolego

Edytowane przez Gaber (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już zostanie ojcem to sam zainteresowany na pewno się pochwali póki co trzymam kciuki i bądź twardy

Edytowane przez Sygen (wyświetl historię edycji)

Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft,

wspaniałe chwile przed Tobą. :D

Pozdrawiam mobilnie

Marek

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nic się nie chwalił :secret:. Aaaa,teraz już kojarzę - to stąd ten brzuch o którym gdzieś ostatnio wspominał, po prostu zapuszczał swój solidarnie z przyszłą Mamą :thumbup: :thumbup: :thumbup: . Marek-Komarek dobrze prawi - coś,co trudno opisać,dopóki się samemu nie doświadczy :). Trzymaj się,Mariusz i bądź dzielny na porodówce :thumbsup: .

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tnij pepowine...taki zabieg zmieni Cie na cale zycie...Powodzenia...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak się Chłopina czuje...:D


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaber, zawstydziłeś mnie

trzymajcie proszę kciuki

nie omieszkam dać znać jak nowa posolona przyjdzie na świat :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zazdrościć. zdrowia dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się chłopak wiem co czujesz jestem na "świeżo"...


5908_5997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tuptus

Najważniejsze żeby urodziła się zdrowa, cała reszta to pryszcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no Lufcie teraz to się zaczną przed tobą najwspanialsze chwile w zyciu :) Choć będą też trudniejsze ale zawsze słowo "Tato" załagodzą wszystko i sprawią że będziesz przeszczęśliwym facetem :) Gratuluje pozdrawiam i trzymaj się stary :p

Edytowane przez sivczenko (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Lufcie mam nadzieje ,ze odespales czas przed narodzinami nowego czlonka rodziny ;) moja nowo posolona ma juz 4 miesiace i nie bardzo daje sie wyspac ;) z niecierpliwoscia czekam na moment kiedy bede mogla odespac te przetanczone nocki. Zycze powodzenia i wytrzymalosci :D


AquaMedic650L+JuwelVision180L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i nie zapomnij zajrzeć tu do nas!!!


Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, dzieci są boskie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zawsze najtrudniejsze bo nie wiesz co cię czeka.

Przy drugim wiesz czego się spodziwać.

Trzecie i następne to już rutyna.


MÓJ KAWAŁEK OCEANU:

KoTm lutego 2013

trzy-lata-minely moje pierwsze akwarim

Blekitna-glebia 1500 w obiegu

gallery_14359_2078_47879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę do "wczesnych gratulacji" ponieważ wczoraj znowu zostałem tatą, ale tym razem SYNKA :)


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozeh - gratulacje!!!

a sam podziękuję po, by nie zapeszać

póki co bardzo świadomy wielkiej zmiany w moim życiu skręciłem drewnianą szafkę w przedpokoju pod trzeci baniaczek, który nie miał swego stałego miejsca (kostka yasha). W sumie w miejscu szafki miał parkować wózek, którego póki co jeszcze nie ma więc wykorzystałem ostatni moment.

Wiadomo, po narodzinach nie byłoby tematu więc staram się jak mogę by być z wszystkim przygotowany :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lufcik jak to mawiają "u każdego zucha pierwsza jest dziewucha" ;-) 3mam kciuki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie. Gratuluje! Czekają Cie najciekawsze i najbardziej niezwykłe i ekstremalne doznania jakie sobie można wyobrazić. Projektowałeś świat dal swoich podopiecznych w akwariach teraz czeka Cie największe wyzwanie i największy projekt. Dasz radę tak jak i my niektórzy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie będzie to samo w życiu co było kiedyś :) Obrót o 180 stopni :) A ja sam dokładnie za tydzień zostanę tatą już po raz drugi :)


Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.