Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Sexi laska o co kaman

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawiony grafik odessie tluszcz, powiekszy usta, piersi, usunie cellulit, zrobi klepsydre, opali cialo, wygladzi skore, wydluzy nogi, podkoloruje i kazda dziewczyna robi sie seksbomba z reklamy. Jak mowi reklama Moze to Meybeline moze to Photoshop ;) W necie jest wiele przykladow co moze dobry grafik ;)

http://jabulanix.wrzuta.pl/film/9DWsyEXbYCi/tak_programy_graficzne_oszukuja_facetow

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w skrzydlicy kilka korali i kilka ryb kupiłem i jak dla mnie towar mają pierwsza klasa. Jak wrzucili reklamę, a raczej jak przeczytałem o tym w tym wątku bo na tapatalku nie widać, pomyślałem sobie, że nie dość że fajny towar mają to fajne laski puszczają w baner. Tyle w temacie, strażnicy moralności się znaleźli...

Czyli jesteś z grupy tych osób, do których ona dociera we właściwy sposób. Ale nie wszyscy są jednakowi. Ciekawe czy widząc wyłącznie laskę, a nie korale, zrobiłbyś tam zakupy?

Wydaje mi się, że nie załapałeś o co chodziło Grześkowi.

Ta laska generuje kliknięcia chyba częściej dlatego, że nie wiadomo kto jest jej nadawcą niż dlatego, że dobrze wygląda. Tutaj może wyjątkiem są gimnazjaliści, ale dorosły i myślący człowiek nie będzie się spodziewał, że będzie to odnośnik do darmowej wejściówki na basen z takimi laskami.

Uważam, że gdyby ten baner był czarnym prostokątem z napisem "przyleciały", bez innych informacji, to jego skuteczność byłaby bardzo podobna. Połowa ludzi się ucieszy, że to Skrzydlica, a druga rozczaruje. Laska nie jest konieczna.

Wolę podejście np. Reefshopu, czy ZooFokusa, bo nie rzucają się na tanie chwyty.

Nie wiem kogo masz na myśli mówiąc o strażnikach moralności. Jeśli mnie, to jest to zwykłe nieporozumienie :)

No i efekt jest...bo o to chodzi w reklamie, to jest tak jak z naszymi celebrytami ...nie ważne czy dobrze czy źle ....ważne że się mówi...

Ludzie, ogłupiani kretyńską telewizją i durnymi portalami plotkarskimi, często w to wierzą i myślą, że tak musi być. Świat celebrytów nie jest dla mnie wzorem, więc się nie zgadzam z tym stwierdzeniem.

Gdyby chodziło wyłącznie o to żeby o czymś mówić bez względu na to czy dobrze, czy źle, to świat zapełniłby się obrazkami wywołującymi mocniejsze uczucia niż jakaś laska na piasku. Nie wiem... Np. Chrystus gwałcący sześcioletniego chłopca, czy cuś.

Tymczasem, większość z nas powstrzymuje się od takich kroków, także w obawie przed konsekwencjami. Nie tylko moralnymi, ale i prawnymi oraz finansowymi.

Tak więc nie każda reklama, o której się mówi, jest dobra, czyli przynosi same zyski.

Na szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy widząc wyłącznie laskę, a nie korale, zrobiłbyś tam zakupy?

A Ty myślisz, ze zamieszczenie na fotce korala robi ze sklepu idealnego sprzedawcę? Wiec życzę powodzenia w świecie, gdzie zdjęcia na banery kupuje sie w necie. Kupie sobie piękne foto korala, zaloze lipny sklep ale bedziesz przeszczesliwy na zakupach bo zachęcił Cie piękny koral na banerze. Dla mnie mogli zamieścić nawet gola d*pę, jak mam cos kupić to kupuje po opiniach innych a nie wyglądzie banera.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, miałem na myśli korale w sklepie, a nie zawartość reklamy. Nie wyraziłem się dość jasno.

Czepiłeś się najmniej istotnego zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak sam napisałeś Twoja wątpliwość tyczy się niezamieszczenia identyfikatora sklepu w reklamie więc laska w banerze i dywagacje o hormonach nie mają tu nic do rzeczy. Z tego co zaobserwowałem tego typu reklamy jak chociażby Acropora Kingdom wywołują dyskusje na forum i na te dyskusje można spojrzeć inaczej niż Ty, połowa ludzi się ucieszy, że to ich ulubiony sklep, a druga połowa widząc korale, które być może ich zainteresują zacznie szukać opinii o sklepie na forum, która raczej jest pozytywna.

IMHO Przekaz jest b. czytelny: hasło Przyleciały prawdziwe cukierasy na forum akwarystycznym jak dla mnie mówi tylko o jednym choćby na tym banerze byli lądujący na ziemi marsjanie.

EDIT: Właśnie mi się pokazała reklama właściciela forum o darmowej wysyłce bez identyfikatora firmy :evil:

Edytowane przez Miklas (wyświetl historię edycji)

image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wątpliwości tyczą się kilku spraw.

1. Laska bez sensu - sklep ma mnie za idiotę, który kliknie we wszystko co ma cycki. Wolałbym wspomnianych Marsjan - byłoby przynajmniej oryginalnie, chociaż "cukierasy nie z tej Ziemi" też nie brzmi najlepiej. Rzeczywiście przekaz jest jasny, ale to nie zasługa laski.

2. Wątpliwość, że cukierasy występują wyłącznie w reklamującym się sklepie. Na reklamie jest "tylko u nas", a ja wiem, że nie tylko, bo gdzie indziej widziałem tak samo fajne.

3. Ucięta głowa przywodzi na myśl pytanie czy twórca banera na pewno ma prawa do tej fotki. A przynajmniej to, że z jakiegoś punktu widzenia, głowa to najmniej potrzebna część ciała kobiety.

4. Anonimowość. Mam za mało czasu na klikanie na oślep. Są sklepy, w których nic nie kupię, bez względu na proponowane warunki finansowe. Ten sklep akurat do takich nie należy, więc w moich oczach tylko traci, bo mam wrażenie, że ukrywa się za laską.

5. No i najważniejsze - brzydkie stopy, chociaż ich brzydota może być związana z rozciągnięciem postaci w programie graficznym.

Oczywiście przejaskrawiam wszystko po to żeby pokazać, że byłoby się do czego przyczepić i można mieć odmienne spojrzenie. Lubię Skrzydlicę i nie jest to atak na sklep - piszę tylko, że ta reklama do mnie nie trafia i zgadzam się z Grześkiem. Odbiór reklamy jest sprawą bardzo subiektywną. Fajnie, że komuś się to podoba, bo to oznacza, że czyjaś praca nie poszła na marne.

Klikajmy w co chcemy.

:)

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam na koniec powiem jedno - że gdyby nie Grzesiek to bym przegapił ten baner ;) ;) ;) Z drugiej strony nie ma co się ekscytować plastikową lalą ze zdjęcia. Nawet "Dżołana" otwarcie się przyznała, że ma cellulit a tu nawet skazy nie widać - chyba że to ze względu na rozdzielczość bannera ;)

A wiecie dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu ? Bo to brzydko wygląda ;) I tym szowinistycznym akcentem zakończę dyskusję nad seksistowską rzekomo reklamą :D Ja w tym dziele photoshopowym zero seksu nie widzę :(

rs - Ty sie dobrze zastanów nad tymi stopami - fakt że duże ale przydomek Frodo to nie powiem kto dostał na Wdzydzach. Śmiem twierdzić, że to nie o tą laske a o te stopy Grześkowi tak po prawdzie chodziło ;P

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu się zirytował bo jego druga połówka zakazała mu na forum wchodzić że niby gołe laski ogląda :)

Oj Grześ... starzejesz się chyba...

PozdroT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs

Rafał, sklep zastosował tani chwyt reklamowy, nie warty wogóle uwagi i nie chciał z Ciebie robi idioty. Sam robisz to najlepiej pisząc "sto" postów na temat problemu który tak naprawdę nie istnieje. Nie odpowiada Ci - nie oglądaj. Odpowiada - oglądaj. Nie dorabiaj ideologi tam gdzie jej nie ma - to zwykły łopatologiczny przekaz. Pisałeś gdzieś że nie masz czasu? A nie szkoda Ci go na te wypociny?

Edytowane przez tomasz (wyświetl historię edycji)

380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomiooo zebys Ty wiedzial ile ja mam szlabanow :fish:

Tomasz czemu Ty sie tak ........? Przeciez po pierwsze mamy demokracje a druga sprawa forum jak najbardziej sluzy do dyskusji.

Ty nas tu pobujesz namowic zebysmy juz nie odzywali ???

Reklama jednym sie podoba dla inych tania zenada i ludziska mieli sie okazje wypowiedziec. Nikt nikogo nie obraza, a moj blad ze nie zalozylem watku w off-topic. Pani z obcieta glowa mnie rozproszyla i nie pomyslalem

Bez wzgledu na Twoja profesje mam nadziej ze nie maczal paluszkow w tej reklamie.

Ja mysle ze wyszlo sparwiedliwie, mimo ze negatywnie podszedlem do sposobou poinformowania nas o tym co ma sklep do zaoferowania jakiekegos tam rozglosu nabrali.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to żenada. Panowie piszecie laska, dziewczyna... tylko brakuje głowy. Przez to odbieram reklamę jako nie tylko głupią (bo stawione bez sensu i uzasadnienia) ale jako wulgarną i prostacką.

Pełno takich teklam przy drogach- cement, rury i ciało

Wiadomo, jak to piszą na demotywatorach "są cycki, jest główna"

No to pokażmy biust (jakieś skąpe, mokre bikini) i wyłażącego z pomiędzy mitraxa.

Ktoś zrobił zdjecie dziewczynie, ale pewnie nie zgodziła by się na publikację , więc obciął głowę.

/edit: ktoś już to napisał, mam podobne odczucia.

Swoja drogą Przemek chyba powinien monitorować jak wygladają reklamy.

Kiedyś miałam taki przypadek. Bo włśnie zajmuję się głównie banerami. Klient -firma przewozowa przysłał mi zdjęcia ciężarówek z paniami, które mi się jednoznacznie kojarzyły. TIR i stojąca przy nimj pani w czerwonych majtkach-spodenkach biustonoszu i z torebką.

Szef portalu osobiście napisał mu co otym myśli.

Edytowane przez TMK (wyświetl historię edycji)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer, to teraz ta laska opalająca się na plaży jest prostytutką, nieźle, a może to żona /narzeczona właściciela sklepu? Stuknijcie się mocno w czułko.

Pozdrawiam, Marek (z telefonu)


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli został przywołany do tablicy Przemek w kwestii tej kontrowersyjnej reklamy to odpowiem: nie będę pisać, czy reklama mi się podoba czy nie, czy jest trafiona czy nie ale moim zdaniem nie jest ani obraźliwa ani kontrowersyjna (w ogólnym tego słowa znaczeniu) - tak jak napisał Miklas - nie róbmy z każdej zgrabnej dziewczyny w bikini prostytutki.

Z Waszych postów wnioskuję , ze Was oburza lub obraża Waszą inteligencję ale pamiętajcie, ze dla niektórych trzymanie żywych zwierząt w szklanym zbiorniku jest barbarzyństwem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałam tylko, że dla mnie ta reklama nie trzyma pewnego poziomu. Nie, nie uważam że każda kobieta opalająca sie na plaży jest prostytutką. uważam tylko, że używanie ciała kobiety bez głowy jest takie przedmiotowe.

Oczywiście, że nie jest kontrowersyjna czy niezgodna z prawem. Takich reklam są tysiące - worek cementu , opona, rura, nawóz i mniej lub bardziej goła laska. Jeszcze często przy tym rażące błędy ortograficzne. A jak jeszcze miga na różowo i świeci jest ok?

Jeśli robię reklamę dla Pudelka czy Bravo Girl, to zdecydowanie różni się od tej którą robię dla oficyny wydawniczej, czy naukowego serwisu.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK - tak to zrozumiałam

chciałam tylko odpisać, ze nie będziemy interweniować w sytuacji, gdy reklama jest tylko niefajna czy nie trzyma poziomu - to już sprawa firmy, która wybrała taką metodę na reklamowanie swoich produktów czy usług

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany o nic - specjalizacja naszego narodu :) Może ksiądz niech się jeszcze jakiś wypowie :D Mamy tu jakiegoś?


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, niektóre sewisy mają określone wymagania co do poziomu, a inne puszczją jak leci. Zaskoczyło mnie to bo... zawsze był trzymany wysoki poziom reklam. Szczególnie reklamy LEDów cieszą graficzne oko :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema rencyma pod tym, co napisała Tamara. Zresztą praktycznie zawsze jak Tamara coś napisze (a pisze niestety niezwykle rzadko...) to ja się podpisuję ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.