Skocz do zawartości
Artur Tokajuk

Eyphylia ,odżyje ?

Rekomendowane odpowiedzi

38pr75.jpg

Doszła do mnie euphylia ,czy jest jakaś szansa ,że moze jeszcze coś z niej być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sam szkielet.Nic z niej nie będzie


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego bialego to raczej nie. Ale poogladaj dokladnie dookola bo czasem z boku lubi wypuscic cos malego. Ja bym zostawil na jakis czas i zobaczyl, niczym nie ryzykujesz.


75 gal 6x54w T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek, że z czegoś takiego (ale nie po tygodniu, bardziej po ok 2 miesiącach) zaczęły wychodzić pojedyńcze małe polipy i rozwinęła się głóka euphili, z tym że raczej nie odrzył stary szkielet tylko musiała być tam jakaś mała, nowa żywa główka.

Edytowane przez flimbooo (wyświetl historię edycji)

8076_8309.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak tak będzie leżała to jej to nie pomoże w regeneracji,przestaw ja szkieletem do swiatla,ustaw ja w delikatnej cyrkulacji przy karmieniu wylacz pompy i daj jej papu do tego szkieletu,póki nie zaczął szkielet obrastac niczym to jeszcze jest szansa ze schowała sie bardzo mocno.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś z niej jeszcze będzie moja wyglądała podobnie jak ją brzydal oskubał został sam szkielet. Po 2 tyg zaczęła tworzyć nowe małe polipy i dalej rośnie...


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ją wyżej już 1 dnia i tam gdzie mniejsza cyrkulacja jest :)Ona się rozpłyneła.i szła 3 dni pocztą;/...nakarmic ją bezposredinio w nią ?np mrozona artemia moze być ?..ona ma malutke peki na boczku ale te pęczki są po 2 stronie od swiatla ,to nie wiem,ale są tez białe:(..Jak mozna jeszcze ratować?dzieki ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na sam szkielet.....ale zostaw, cuda się zdarzają.

A tak przy okazji, gdzie ją kupiłeś, od kogo...? Jak długo szła przesyłka, jak koral był zapakowany..?

To pomoże innym nie popełniać ew. błędów..


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ją od pewnej osoby z którą umówiłem sie na pkp do tego na inny dzien wysyłki i mialem dostać nową jak dojedzie marta ale zostałem zrobiony w ...Nie będe zdradzał nicku tej osoby już i problemów robił,trudno sie mówi.Szkoda kurde bo bardzo chcialem mieć euphylie i tyle czekałem na nią ale jak widać mam sam szkielet:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulować komuś kto zamawia lub wysyła o tej porze roku żywy organizm pocztą...

Myślałem że to po jednym dniu się stało,ale jak ona przemarzła to raczej już zdechła.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to te dni zanim śnieg spadł co jeszcze kurna zimą jesień była no ale ...4 stopnie czy 2 na + to nie raj dla niej.Nie dość ,ze nie w terminie ustalonym dostałem to nie pkp tak jak ja słałem lecz pocztą..Niech sobie ta osoba teraz patrzy na ten szkielet,sadysta jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur nie ważne, nie martw się gościem co Cie wyrolował, trudno - kasa poszła, korala nie ma ale napisz od kogo bo przynajmniej za kilka dni następnemu koledze nie będziemy takich postów pisać. Pieniądze to nie wszystko ale nienawidzę walenia w..... a chciałbym wiedzieć od z kim mam w przyszłości interesów nie robić.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że to z twojej strony wyszła inicjatywa wysyłki pocztą a nie pkp czy pksem


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma o czym gadać to jest sam szkielet i jak coś z niego wyroście to prędzej kaktus niż koral.

Jak chcesz trzymać cmentarz w zbiorniku to spoko, ale jak dla mnie ==> kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że to z twojej strony wyszła inicjatywa wysyłki pocztą a nie pkp czy pksem

możesz mieć kolego rację ale czy Ty byś pomimo to wysłał korala....ja nie. Na razie doświadczenia z wysyłką nie mam (biega o życie) więc jak coś mam to pisze W-wa i okolice, odbiór osobisty... Naprawdę szkoda korala bo to przecież żyło i też pewnie czuło.


c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pkp koledzy.... zapoakowane naprawde dobrze..Dla kierownika dałem tez napiwek..Gosciu odebrał wszystko zdrowe..prosiłem o pkp tak samo a dostałem pocztą..Gosc nie odbierał telefonów jak odebrał paczke i w ogole..Musialem pisać do moderatora lufta ktory jest bardzo pomocny i pomagał mi wiele w zwiazku z tym.No ale jak to ktoś mówił mam tego 2 kierownice dostaniesz nowe jak nie dojedzie bo mi kuriera zaczał proponować a ja odmówiłem,to ten na finiszu pisze poszlo pocztą i do tego po terminie x czasy,załamka;/...Walić kase ,w d*pie ją mam.Noooo i te 2 kierownice to było tak od gostka NARA i tyle w temacie.o euphyli marzenie przeszłó w siną dal.przyznam wyslalem mu tych makroglonow nie za duzo bo sam nie miałem i to pisalem odrazu do tego z 70 sztuk slimakow turbo jakies spagetti wormsy i niech mu czyszczą szyby i skałki z bogiem.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick podaj i tyle i gitara a wiele osób to przeczyta a ten ktoś będzie spalony..a jak coś będzie miał do powiedzenia to się odezwie

Edytowane przez cop909 (wyświetl historię edycji)

c63ba191b16df5b9f04b687b9ed94668u295a276.png

730 w obiegu, Red Skim 200, HQI 3x150 - T5 2x 80,profilux III, AIO, IO, skały 28 kg i bez piachu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tej tajemnicy...

Jak czujesz się oszukany i chcesz ostrzec innych przed interesami z tą osobą to pisz kto to jest i tyle (albo ja napisze jak się boisz)

Jeśli nie o to chodzi to cała ta historia z wysyłka pocztą jest bez sensu i z góry skazana była na niepowodzenie- sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci nawet hasło podać na moje konto to zobaczysz jak to było.No ja mam jeszcze nadzieje,ze ta osoba mi odeśle chociaz 1 główke bo obiecała ale póki co to nara napisała i wiadomość wykasowała,temat zamkneła rozmowy.Moja dziewczyna odrazu mówiła ,ze to krętacz,że tez głupi byłem ,ze nie posłuchałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą euphylię bym zostawił . Ostatnio jak szczepki od Kolegi z forum kupowałem to dostałem w gratisie małą , ułamaną główkę . Powoli odżywa i wystawia coraz dłuższe polipy :) .

Tapnięte z Szajsunga Note 3


60x40x30 , 72l . Kaskada FZN-3 + węgiel , oświetlenie 3x24w , cyrkulacja Koralia 1600 i Koralia nano evo 900 ,Odpieniacz Resun SK-300 po tuningu na Meshu, 7 kg LR , 2kg LS - START 06-10-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym ją zostawił moja odrosła jak mi ją brzydal oskubał też został sam szkielet..


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj nick tego gościa.Wysłał pocztą bo tak mu było wygodniej.

Jeśli chodzi o wysyłkę pocztą to jedynie na zoanthusy się kiedyś zdecydowałem.Była to jednak przesyłka z zagwarantowanym dostarczeniem na drugi dzień do 12-tej.

Takie zachowania o jakich piszesz trzeba tępić i nazywać rzeczy po imieniu a nie czaić się.Chyba że w tej całej sytuacji jest drugie dno...nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.